Wskaż 3 różnice!

A teraz ten drugi...

Polecam zapoznać się z tekstami wypowiedzi Gowina,Dudy i Tuska...pomiędzy tymi wypowiedziami...nie ma różnic.
Źródło "wPolityce.pl"

"To tylko postaw czerwonego sukna...."

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

03-05-2019 [16:59] - xena2012 | Link:

Onoszę wrażenie ,że zarówno Gowin jak i prezydent Duda w myśl starego porzekadła wychodzą z zalożenia,że ,,jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma''.....No i chyba tę Unię polubili namiętnie i gorąco sądząc z dzisiejszych zachwytów. nad naszym w niej członkostwem. Wpisanie w Konstytucję przynalezności oznacza uznanie wyższości prawa unijnego we wszystkich aspektach naszego życia a więc w sądownictwie,edukacji,gospodarce.Po cóż więc były te heroiczne boje o kształt i naprawę Polski,po co morze czerwonych sztandarów,które jutro wstydliwie odłożymy do lamusa?I czy naprawdę sądzić można,że opozycja odpuści? Tusk wprawdzie nie przyjechał na białym koniu tylko pewno na wiernym Grasiu ale i tak z wrogim nastawieniem do obecnych władz.Prezydent Duda chyba niepotrzebnie więc zaryzykował ucieczkę do przodu.

Obrazek użytkownika marsie

03-05-2019 [19:10] - marsie | Link:

Pisać coś za bardzo Ci się nie chce, ale podpucha niezła wciąż - do zobaczenia!

Obrazek użytkownika Aqua Marina

04-05-2019 [00:18] - Aqua Marina | Link:

To jeszcze jedna ilustracja niebotycznej obłudy pewnych polityków przed zbliżającymi się wyborami, którzy  jeszcze kilka miesięcy temu bredzili coś o "wyimaginowanej wspólnocie" (dzisiaj autor tej wypowiedzi w sposób nieco głupawy usiłował przekręcić sens swojej wypowiedzi), o niepotrzebnych nam  pieniądzach unijnych, które wystarczają ledwie  na łatanie dziur w chodnikach i t.p., i t.d. A te  bzdety przeznaczone dla ciemnego ludu, tenże lud chętnie kupuje - vide: większość  tzw. komentarzy czy tekścideł na NB  o wrogości UE do Polski. Jeden z użytkowników NB w swojm debilnym zacietrzewieniu anty unijnym jako awatar swojego profilu ma flagę UE z sierpem i młotem - to jest dopiero wybitny przedstawiciel ciemnego ludu.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

04-05-2019 [08:13] - Trotelreiner | Link:

Kuźmiukowi tu na NB pisałem,że juz dawno staliśmy sie płatnikiem netto do UE. Nawet nie zaprzeczył...to już wszyscy ekonomiści piszą od lewa do prawa.
Wrogość faktycznie sie przejawia,bo Niemcom,Holendrom,Francji urwały sie miliardy danin z VAT i innych przekrętów.
U mnie ....czyli w Italii...jeżeli znajdziesz niebieski kawalek matariału z gwiazdkami na budynku [nie licząc ambasad i niektórych ministerstw] to stawiam duże espresso.

PS.Proszę więcej nie pisać  komentarzy na moim blogu...vide moje CV na witrynie.