Niespodziewanka...a może prezent z okazji 1.05?

Zaraz...muszę wyjść z szoku...mam zwidy albo halucynacje? Niech mnie ktoś uszczypnie!!!
Au!!! Nie tak mocno!

MAM BLOGA NA NB!!!

Zaraz sprawdzę pocztę...czy mam od Admina jakieś wieści....LUDZIE!!! MAM BLOGA!

No dobrze...teraz muszę sie zastanowić co z tym zrobić....o czym pisać...na tym włoskim bruku...

Najprzód przepraszam za zaniki polskich liter...jak przestawię z łacińskiego alfabetu.na "nasz"...tu komputer mnie pyta: "ale o co ci chodzi" jak u @sekatora.

PS. Dziekuję Adminowi za zgodę na monity.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maxilampus

29-04-2019 [15:14] - maxilampus | Link:

Hmmmm.W kontekscie twoich wczesniejszych tutaj komentarzy nie wiadomo czy sie cieszyc czy plakac z danej ci takiej mozliwosci..
Piszesz ,ze zyjesz we Wloszech..Ten fakt  zdecydowanie znieksztalca rozumienie Polskich spraw..
W mojej opini Polacy mieszkajacy w Polsce ,powinni miec priorytet w blogowaniu na NB..czy wypowiadaniu sie o polskich sprawach..
Wybierajac zycie poza Polska niesie za soba duze konsekwencje..To obecni tutaj w Polsce ponosza koszty utrzymywania Kraju i prowadza walke polityczna..Bycie Polakiem z "doskoku" i brak partycypacji w kosztach utrzymywania Ojczyzny powinno byc przedmiotem debaty publicznej z nowymi rozwiazaniami legislacyjno-prawnymi..Pzdr.

Obrazek użytkownika paparazzi

29-04-2019 [16:45] - paparazzi | Link:

To co wy tu imputujecie to słyszałem w Polsce od braci miast i wsi.Chciało by się powiedzieć nie płaci podatków w kraju to nie Polak. Definicja ukuta młotem i sierpem,  правда. Ja myślę odwrotnie ze z perspektywy lepiej widać. Poka.

Obrazek użytkownika tricolour

29-04-2019 [18:37] - tricolour | Link:

Jeżeli ktoś pisze o sobie, że jest z miasta Krakowa, a potem się okazuje, że guzik, że żaden Kraków, nawet kraj inny, to traci elementarną wiarygodność. 

Zresztą czas pokaże, co będzie ze słomianego zapału.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

29-04-2019 [19:32] - Trotelreiner | Link:

Już ci pisałem,że nalezysz do kasty ETA...Bądź uprzejmy...i daruj sobie mój blog...ostatni raz zwracam na ciebie uwagę   jesteś "niewidzialny".

Obrazek użytkownika tricolour

30-04-2019 [12:23] - tricolour | Link:

Trotel, muszę ci z radością oznajmić, że twoja alergiczna reakcja jest dla mnie dowodem na wyższość inteligencji nad pospólstwem.

Obrazek użytkownika Tomaszek

29-04-2019 [23:13] - Tomaszek | Link:

@tricilour
Mi to coś tu pachnie że ty się do Oxfordu pasujesz bo to brzmi mądrze . Ale ni chusteczki Oxfodrczykiem nie będziesz .No i apel do admina .Możeby w swojej łaskawej i światłej wyrozumiałości okazał zrozumienie dla Dra z Krakowa . Bo on naprawdę jest z Krakowa nawet jeżeli się tam nie urodził to przynajmniej jest z dobrego domu a nie z ubeckiej budy . 

Obrazek użytkownika tricolour

30-04-2019 [12:19] - tricolour | Link:

Tomaszek, jesteś z ubeckiej budy? 
Trudno, choć wstyd spory.

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-04-2019 [20:39] - Tomaszek | Link:

Bluzgasz mi nie pierwszy raz . Ja już się do tego przyzwyczaiłem . Nie oczekiwałem  więc niczego lepszego i tym razem . Nie będę ci tłumaczył z jakiej budy jestem i czyim pachołkiem , kto mną gardzi bo jak mówią dżentelmeni ch..j ci do tego . Ale wy chamy tak macie . Wykorzystujecie sytuację braku zdolności honorowej i anonimowość  . Jak ty mnie wstydzisz to chyba u dobrych ludzi jakaś nobilitacja . Reasumując wal się  i to by było na tyle .

Obrazek użytkownika tricolour

30-04-2019 [21:14] - tricolour | Link:

Tomaszku, publicznie dajesz do zrozumienia, że jesteś czyimś pachołkiem oraz że ktoś Tobą gardzi, to naprawdę niepotrzebne. Powinieneś ważyć wyrazistość ilustracji i ekshibicjonizm i nie dawać adwersarzowi oręż, którym Cie ubodzie.

A wulgaryzmy to juz tragedia ponieważ zdradzają, ze gdy brak Ci argumentów, to sięgasz po formy prymitywne, co nigdy nie przynosi oczekiwanego efektu. Wulgaryzmy depczą Twoją podmiotowość w rozmowie i przenoszą ją na rzeczy, z którymi tak pochopnie się identyfikujesz.

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-05-2019 [20:47] - Tomaszek | Link:

Co to za potoki elokwencji , takie mądralińskie . Ty to chyba Wikipedię czytasz . Ton jakiś belferski i ą i ę . A jakie mądre słowa . Dobra rada czytaj swoje posty bo ci wychodzi śmieszno i straszno . Podpowiem ci żebyś nie musiał w Wikipedii szukać , że to się nazywa groteska .

Obrazek użytkownika maxilampus

29-04-2019 [18:53] - maxilampus | Link:

.."Chciało by się powiedzieć nie płaci podatków w kraju to nie Polak."...
Nie ja to imputuje tylko to jest twoje podsumowanie.i jestem nim rozczarowany mimo,ze odzwierciedla czesciowo prawde...Bycie Polakiem to miedzy innymi BEZPOSREDNIA odpowiedzialnosc za Polske !..a nie glupie wymadrzanie sie z Canady jak w twoim przypadku..Wroc do Polski tak jak ja to zrobilem,,stworz miejsce pracy,plac podatki to od razu nabedziesz wiecej praw do bycia Polakiem..
Uwazam ,ze to jest wielka granda ,ze Polak w ktorego zainwestowala Polska przez 20 lat ,beneficjuje kraj zamieszkania a nie Polske..Z ta granda trzeba skonczyc..Bycie "teoretycznym" obywatelem Polski i egzekwujac z tego tytulu wynikajace przywileje  a mieszkajac na stale poza Polska jest naduzyciem..Trzeba skonczyc z ta niemoralna formula ,ze "pokorne ciele ,dwie matki ssie "..zwlaszcza jak sie nie kontrybuje w utrzymanie Polski..

Obrazek użytkownika paparazzi

30-04-2019 [15:37] - paparazzi | Link:

Dla was polecę klasykiem Drrrrrrr. Pasierbiewicza " Brunner nie ze mną te numery" Swoja droga, przy okazji admin był okrutny, lol. C'mon on jest jak przyprawa, musi istnieć.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

29-04-2019 [15:52] - rolnik z mazur | Link:

Może amnestia z okazji święta pracy ? Pzdr

Obrazek użytkownika xena2012

29-04-2019 [18:39] - xena2012 | Link:

O czy pisac na włoskim bruku? Wystarczy,że nie będzie Pan tekstami i zacietrzewieniem naśladował Pasierbiewicza.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

29-04-2019 [19:33] - Trotelreiner | Link:

Proszę...nie Pan...w internecie jest to sztuczne i małostkowe....proszę Pani. :-))

Obrazek użytkownika xena2012

29-04-2019 [20:00] - xena2012 | Link:

Pan,Pani sztuczne? Małostkowe? No dobra zacznij blog od aktualnej tam pogody.

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-04-2019 [21:25] - Tomaszek | Link:

@Trotelreiner
Wal jak chcesz po to to forum jest . Tylko nie bluzgaj ludziom dla samego bluzgania jak niejaki tęczowy . 
Powodzenia .

Obrazek użytkownika Tomaszek

29-04-2019 [23:30] - Tomaszek | Link:

@xena 
A co ty poczniesz bez Pasierbiewicza . Uschniesz bidulko , bo widzę ze szukanie nowych "wrogów" idzie ci opornie .

Obrazek użytkownika Jan1797

29-04-2019 [22:00] - Jan1797 | Link:

Zawiodę Autora,

Pisz mi Pan jak dotąd i nie łam pióra na snobach, a pisz w standardach zachowanych po części z tyłu.
Sorry Adminie, żartowałem. Twój Kraków, tracąc tu obecne, dzielne Panie i Ciebie jaki jest każdy widzi
a zza horyzontu Twego, widać znacznie lepiej.
Pozdrawiam, Jan.

 

Obrazek użytkownika angela

30-04-2019 [08:00] - angela | Link:

@trotelreiner,  tak trzymaj, jak dotychczas, a tematów jest wiele, bieżące wypadki dają aż nadto do powiedzenia, bananowych "sztuk", palenia Judaszy, wymyślonych strajków  itp  nie zabraknie. A kto powiedzial , że Polonia nie ma nic do powiedzenia,  bo to właśnie "dzięki " nim ludzie uciekli z kraju, z przyczyn ekonomicznych , czy politycznych.
Wyniszczyli kraju, zgnebili ludzi,  a teraz bardzo by chcieli,  żeby Ci ludzie nie mieli nic do powiedzenia. 
 

Obrazek użytkownika paparazzi

30-04-2019 [15:39] - paparazzi | Link:

Obrazek użytkownika angela

30-04-2019 [17:32] - angela | Link:

Dzięki, dobre. Poszło dalej.