Naród sam napisał, co myśli!

Chciałem napisać długi i wyczerpujący tekst traktujący o tym, że Polacy mają już serdecznie dosyć brudnej, zakłamanej i nieprzebierającej w środkach wojny ideologiczno propagandowej między PiS-em i Platformą.

Chciałem ostrzec Polaków, że hamująca naszą pogoń za „Europą pierwszej prędkości” walka doktrynerów PiS-u z ortodoksami Platformy musi się wreszcie skończyć, bo będzie nieszczęście.

Zamierzałem tedy opowiedzieć o nawzajem się zwalczających i jednakowo nienawistnych szczujniach z TVP Info oraz TVN 24; a także z TV Republika oraz Superstacji. O robieniu ludziom wody z mózgu przez konkurencyjne satyryczne programy „W tyle wizji” oraz „Szkło kontaktowe”. O pokazywanych ciemnemu ludowi, tu i tam, - wieczornych karczemnych nawalankach nazywanych „programami publicystycznymi”. O tych wszystkich propagandowych kłamstwach w wykonaniu jednych i drugich.

A także o demagogicznych sztuczkach służących do mamienia obywateli, o ekspertach podających fałszywe dane, o mechanizmach inżynierii kłamstwa, a także o cynikach z Gazety Wyborczej i Gazety Polskiej. O nieuczciwych dziennikarskich hienach. O sprzedajnych lizusach z tytułami profesora. O politycznych rzezimieszkach zarówno z PiS-u, jak z Platformy.

A na koniec zamierzałem napisać imiennie o dwóch wiodących indoktrynatorach, - jednym mamiącym orędowników obozu władzy, - i drugim bajerującym miłośników opozycji.

Ale okazało się, że już nie muszę nic pisać, bo naród sam to wszystko wyraził w jednym uniwersalnie brzmiącym haśle, które zawisło na estakadzie nad ruchliwą autostradą – patrz zdjęcie, którym zilustrowałem notkę.

Więc na koniec ze wstydem przyznaję, iż nie zdawałem sobie sprawy z tego, że naród polski jest po stokroć mądrzejszy niż myślałem, - a ten geniusz, który to hasło wymyślił powinien zostać przyszłym prezydentem, bo miałby realną szansę pojednać Polaków.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykHenry

18-03-2019 [18:39] - HenrykHenry | Link:

Slychac wycie ... znakomicie !!!
 A swoja droga wiekszej glupoty jak ten wpis to nawet u pasierbiewicza ....

A tak po drugie , "swoja droga" ,  co na to Gazeta Polska ... przeciez NaszeBlogi ... itd. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-03-2019 [19:01] - Imć Waszeć | Link:

Niech Pan lepiej posłucha tego wywiadu i pomyśli czym jest (czyim projektem i jaki jest jego cel ostateczny) Unia Europejska, a następnie czy chce aby Polska spełniła wszystkie warunki osiągnięcia tego celu (utrata suwerenności, utrata niepodległości, utrata podmiotowości przez naród). Dołączanie się bez namysłu i tak ochoczo do pościgu różnych wiejskich burków za karetą z napisem "Europa" nie jest najmądrzejsze i świadczy tylko o trwałym syndromie Bolków. A jaki Bolek jest każdy widzi.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika RinoCeronte

18-03-2019 [19:29] - RinoCeronte | Link:

Zatem jaki program powinniśmy realizować?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-03-2019 [23:27] - Imć Waszeć | Link:

Własny. Po co noszą kiepeły te tabuny profesorów wyższych uczelni? Żeby tylko służyć obcym? To można robić efektywnie bez matury.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

18-03-2019 [19:16] - zbieracz śmieci | Link:

Pisz zawsze w swoim imieniu i o tym co sie w twoim czerepie lęgnie,nie pisz nigdy "wszyscy" bo są Polacy i polskojezyczni twoje brednie i ataki lokuja cię w gronie polskojęzycznych.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

18-03-2019 [19:50] - zbieracz śmieci | Link:

Jest Naród i narut i nie wcinaj się do Narodu ...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

18-03-2019 [19:45] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Kruca fuks!!! Chyba mam znowu deja vu...ale juz kiedyś widziałem tę notkę,ten baner....i tylko trochę treść tej notki wymieszana w mikserze.
Kiedyś Admin mi obiecał,:"że się przyjrzy @wielkoposkizdzichu,@jabe,i jeszcze kilku trollom wyciąganym z szafy...kiedy potrzeba wzmożenia przekazu.
Nawet obiecał,że sie "dokładnie zapozna z twórczościa" echo24....no i co? Ano to słowo do rymu....
Cały Kraków ma bekę z Pasierbiwicza,jego koneksji w Resorcie...i robi zakłady,kto więcej płaci panu doktorowi....który to doktorat uzyskał za pomocą telefonu
od Sekretarza POP PZPR na AGH.

Jedźmy....nikt nie woła....

Obrazek użytkownika HenrykHenry

18-03-2019 [20:45] - HenrykHenry | Link:

Pasierbiewicz ... Misiek Kaminski "splodzil" nowa narracje ... instrukcje juz przyszly ?! , chyba ... nastepny twoj wpis bedzie w tym "duchu" ?!

https://wpolityce.pl/polityka/...

Obrazek użytkownika tricolour

18-03-2019 [21:20] - tricolour | Link:

I jak widać po wpisach ma Pan grono szczerze oddanych przyjaciół, na których może Pan liczyć w każdych okolicznościach, jeżeli tylko nadarzy się okazja do naplucia. Więcej na forum osiągnąć nie można, to na tym muszą poprzestać. Gdyby przejeżdżał Pan kiedyś w okolicach Jedwabnego, to doradzam milczenie, bo historia zatoczy koło.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

19-03-2019 [00:33] - Krzysztof Pasie... | Link:

@tricolour

"I jak widać po wpisach ma Pan grono szczerze oddanych przyjaciół, na których może Pan liczyć w każdych okolicznościach, jeżeli tylko nadarzy się okazja do naplucia..."
--------------------------
To prawda. Nigdy się na nich nie zawiodłem do tej pory. Powiem Panu więcej. Jakby na którąś z moich notek nie napluli, czułbym się nieswojo. Więc żyję z nimi w swoistej symbiozie, jak żywiciel z insektami.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-03-2019 [08:47] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Pierwszy z brzegu komentarz na s24 [dawniej Salon24]
********************************************************************
"kemir18 marca 2019, 20:38
664
Tia... Naród napisał, autor tego napisu na prezydenta...  . Pan uważa, bo Naród niekiedy na płocie wypisuje "Dupa" , ale jak się pogłaszcze, to drzazga może wejść w palec. Notką jasno pan dowiódł, że próbuje Pan bić własne rekordy prowokacyjnego pustosłowia, ubliżającego inteligencji Czytelników. Nie wiem, czy Pan oszalał, zidiociał czy ktoś Panu za te żenujące prowokacje płaci - ale przekracza Pan wszelkie granice nie tylko blogerskiej rzetelności, ale tak po prostu zdrowego rozsądku.  Naprawdę proszę się  ładnie ubrać i zarejestrować w Poradni Zdrowia Psychicznego."

Więcej nie zaglądałem do tego szamba...niech se Pasierbiewicz tam pływa.