Panie Prezesie! Tego chamstwa nie da się obronić!

Dziś posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz zamieściła na twitterze roznegliżowane zdjęcie pani Brigite Macron z dopiskiem:

„Krystyna Pawłowicz‏ @KrystPawlowicz Wprawdzie jestem starsza o 2 lata, ale jednak nadal "liceum"...”
Oto rzeczone zdjęcie: – podaję tylko adres fotografii, gdyż w żadnym razie bym się tego zdjęcia upublicznić nie odważył – vide: http://nczas.com/wp-content/up...

UWAGA! Wiadomość z ostatniej chwili. Pani Krystyna Pawłowicz idąc w zaparte odpowiedziała między innymi na moją krytykę - vide: https://twitter.com/KrystPawlo... , cytuję: "A teraz może być...? W odpowiedzi na przesadne ataki "pomponików" i wszystkich zgorszonych lizusów i obrońców prawdy, nauczycieli kultury i grzeczności, złośnikom, którzy nie znoszą żartów i złośliwości u innych...".

Mój komentarz:

Nigdy nie zrozumiem, jak kobieta kobiecie , powtarzam kobieta kobiecie mogła zrobić tak ohydne świństwo. To jest wręcz niewyobrażalne chamstwo, którego niczym wytłumaczyć się nie da. Bo to jest arogancja, bezczelność, brak kultury, buta,  grubiaństwo, hardość, impertynencja.. w jednym opakowaniu!

Więc jeśli po tym występku, Jarosław Kaczyński nie potępi w oświadczeniu publicznym Krystyny Pawłowicz to ja w jesiennych wyborach z pewnością na PiS nie zagłosuję.

A gdybym miał decydować, z którą z rzeczonych pań pójść na szałowego Sylwestra, to mimo, że mam poglądy kontr-lewicowe po stokroć wolałbym towarzystwo pani Brigite Macron, niż asystę pani Krystyny Pawłowicz.

Powiem więcej. Właśnie wróciłem z południowej kawy w mieście, gdzie się przekonałem, że nie jestem w tej kwestii odosobniony, gdyż twitt pani Pawłowicz wywołał powszechne oburzenie, także moich znajomych, którzy z PiS-em sympatyzują.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Wierzę, że stałe komentatorki mojego blogu zabiorą głos w tej bulwersującej sprawie.
Post Post Scriptm
Lektura pierwszych dwustu komentarzy na Salonie24 - vide: https://www.salon24.pl/u/salon... po prostu poraża. Mentalność i akceptacja pospolitego chamstwa przez znakomitą większość komentatorów stojących murem za posłanką Krystyną Pawłowicz jest pod względem moralnym i etycznym wstrętna i odstręczająca. I przykro mi to mówić, ale mnie z tego rodzaju towarzystwem bezkrytycznego zachwytu nad samymi sobą nigdy nie będzie po drodze.
Post Post Post Scriptum
Kopiujcie Państwo ten twitt na wszelki wypadek, gdyby posłanka Pawłowicz go skasowała.

Czytaj Także: K. Pasierbiewicz, 2014, „A mówiłem: schowajcie do jasnej cholery tę Pawłowicz” – vide: https://www.salon24.pl/u/salon...

Zapraszam do lektury komentarzy na Salonie24, których ilość przekroczyła czwartą setkę - vide: https://www.salon24.pl/u/salon...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zofia

19-02-2019 [20:06] - Zofia | Link:

Nie pojmuję dlaczego się pan tak oburza. Przecież wczoraj pan przeraził się panią B.Kempą i panią Premier B.Szydło,tylko dlatego że miały na sobie strój obowiązujący w czasie wizyty u Papieża. A zachwycił się pan redaktorkami.Aż się pan spocił. I opisał pan swoje wrażenia. Dlaczego pan odbiera możliwość wyrażenia swojego zdania innym? Pan też był wykładowcom i obowiązują pana pewne standardy,których pan nie przestrzega. Ten wpis nie ma nic wspólnego z PiS-em.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

19-02-2019 [20:15] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Zofia

"Nie pojmuję dlaczego się pan tak oburza..."
---------------------
Tak właśnie myślałem.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

19-02-2019 [20:22] - HenrykHenry | Link:

@Zofia
Bo to nie chodzi o "oburzenie" ... chodzi by dowalic . Nie wazne jak , nie wazne czym czy kim ... wazne by "obesrac" ... PiS , Prezesa , ludzi zwiazanych czy popierajacych to srodowisko ... tylko sam nie widzi ze jest "obesrany"

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

19-02-2019 [20:45] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

Drogi Panie Heniu. Proszę się uspokoić, bo widzę, że jest Pan na granicy udaru. Serdeczności!

Obrazek użytkownika HenrykHenry

19-02-2019 [22:07] - HenrykHenry | Link:

Widze ze pan jest po udarze ...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

19-02-2019 [23:24] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

Och! Cóż za błyskotliwa riposta!

Obrazek użytkownika paparazzi

20-02-2019 [00:56] - paparazzi | Link:

Przeciez do pana nie pisal 19-02-2019 [20:45] - Krzysztof Pasie.. wiec o co chodzi?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

20-02-2019 [15:33] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Zofia

"Bo to nie chodzi o "oburzenie" ... chodzi by dowalić..."
---------------------
Nie Pani Zofio. sęk w tym, że Pani Pawłowicz sama się wystawiła do strzału.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

19-02-2019 [20:29] - HenrykHenry | Link:

"Więc jeśli po tym występku, Jarosław Kaczyński nie potępi w oświadczeniu publicznym Krystyny Pawłowicz to ja w jesiennych wyborach z pewnością na PiS nie zagłosuję."
i jeszcze ...

"Powiem więcej. Właśnie wróciłem z południowej kawy w mieście, gdzie się przekonałem, że nie jestem w tej kwestii odosobniony, gdyż twitt pani Pawłowicz wywołał powszechne oburzenie, także moich znajomych, którzy z PiS-em sympatyzują."
Widac ze choroba postepuje ...

PS. Proponowalbym koszulke , cos w stylu "Bolka" ... z odpowiednim nadrukiem ... i na miasto . 

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

19-02-2019 [20:46] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

Arbiter elegantiarum, obrońca dobrego smaku pan dr. Ale jaja, ale jaja!!!!

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-02-2019 [21:04] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

ADMIN!
Przyznaję Panu rację...i wszelkie moje uwagi pod Pan adresem...proszę wyrzucić do kosza!
NIE MA SENSU ZAGLĄDAĆ DO BLOGU PASIERBIEWICZA I KOMENTOWAĆ TYCH BREDNI!
Niniejszym biję sie w piersi...i obiecuję nie mieć nic wspólnego z tą osobą.
Jak Wergiliusz powiedział do Dantego w Piekle: guarda e passa.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

19-02-2019 [23:25] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Trotelreiner

Psy szczekają, Pasierbiewicz jedzie dalej!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

19-02-2019 [23:32] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Trotelteiner

"NIE MA SENSU ZAGLĄDAĆ DO BLOGU PASIERBIEWICZA I KOMENTOWAĆ TYCH BREDNI!..."
------------------------------ 
No to po cholerę Pan zagląda i komentuje? Ja Cię nie mogę!

Obrazek użytkownika angela

20-02-2019 [07:23] - angela | Link:

Przecież dokładnie tego chce pan Krzysiu, rzucać kalumnie na mądrych i porządnych ludzi, i nikt ich nie brał w obronę. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-02-2019 [21:49] - Imć Waszeć | Link:

Panie Krzysztofie, proszę nie tłumaczyć własnej perfidii perfidią innych. Może i pani Pawłowicz postąpiła niegodnie, może też wyglądają na zdjęciu z prezesem jak para chomików, lecz to nie usprawiedliwia ataków na nich z tego samego klucza. Są ważniejsze w Polsce problemy niż rozwiązane sznurówki i sałatka.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

19-02-2019 [23:27] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Imć Waszeć

"Może i pani Pawłowicz postąpiła niegodnie..."   --------------   Może??? Jeśli Pan ma wątpliwości to Pan też gra w orkiestrze tych wszystkich oszołomów.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-02-2019 [01:04] - Imć Waszeć | Link:

Nom nie wiem. W każdym razie Pan zachowuje się ostatnio bardzo podobnie do pani Pawłowicz.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

20-02-2019 [08:45] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Imć Waszeć

Ja po prostu odrzucam chamstwo, jak organizm obce ciało. I martwi mnie, że tego typu ludzie są przy władzy. Jarosław Kaczyński powinien odseparować się od takiego chamskiego towarzystwa, bo w przeciwnym razie ludzie się od PiS-u odwrócą i Kaczyński przegra wybory, co mnie
nawet nie martwi, po tym co pokazali, ale przeraża mnie myśl, że władzę mogą przejąć ludzie cmentarnego negocjatora Schetyny i znów będą rządzić Rycho, Zbycho i Zdzicho. I będzie to z winy PiS-u, żeby wszystko było jasne.
Tyle.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

20-02-2019 [18:20] - HenrykHenry | Link:

"Ja po prostu odrzucam chamstwo," ... he he he , ale mnie obsmialo ...
Skonczony "cham i burak" ... dajacy dowody tego chamstwa , braku taktu i wielu wielu negatywnych cech we wpisach na swoim blogu , w komentarzach i w odpowiedziach na komentarze . Szczegolnie do kobiet majacych inne zdanie na te ramoty ktore tu wypisuje. Prosze sobie przypomniec jak zwyzywal internautki komentujace ... prosze sobie przypomniec zdjecie dziecka z opisem ze jest owocem z probowki ... prosze sobie przypomniec jego "rechot" pod zdjeciem posla Terleckiego , jego nasmiewanie sie z fizjonomi tego posla czy z Pani Pawlowicz ... tych przykladow chamstwa blogera jest cala masa ...

"Prostaku" jeden , jestes hanba srodowisk akademickich i calej kadry nauczycielskiej od stopnia podstawowego ...
PS.- zreszta ty ta arogancja , buta slynales juz bedac czynnym zawodowo ... szczegolnie wspominaja cie studentki . Nawet mialy na takie typy jak ty pewne okreslenie ...

Ja po prostu odrzucam chamstwo, ...  napisal ten "gnom" latajacy po Krakowie ze swoim ...  w glowie sie nie miesci.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-02-2019 [22:50] - zbieracz śmieci | Link:

Kilka oblotów kukułczego gniazda już zrobiłeś ,czas tam wylądować!

Obrazek użytkownika angela

19-02-2019 [23:01] - angela | Link:

Dlaczego pan Krzysiu się nie czepi pomponika na Interii, tam dopiero zdjęcia,pełne ręce roboty, a tylko pani  prof. Pawlowicz. A jeszcze Jarosław Kaczyński ma  <interweniować > !!!???? ???
Humor za darmo z tym panem Krzysiem  

Obrazek użytkownika Pani Anna

20-02-2019 [01:34] - Pani Anna | Link:

Brigitte Macron  podobno urodziła się 13.04.1943 roku, na pomponiku zamieszczono skan jej dowodu... Jest więc RÓWIEŚNICĄ naszego Kristofera ?, może dlatego tak go to "ruszyło"?, zwłaszcza, że Pani Krystyna Pawłowicz FAKTYCZNIE wygląda o niebo lepiej ?. Ale obawiam się, że na to nawet SAM PREZES nic nie poradzi ?.

Obrazek użytkownika angela

20-02-2019 [05:00] - angela | Link:

? Skala przewinien prezesa u pana Krzysia, jest nieograniczona. Nawet na strojach ? powinien się znać. Hi hi.
A, że się "osobistośc" sama wystawia publicznie na krytykę,  to nie ważne. 

Obrazek użytkownika Studentka

19-02-2019 [23:06] - Studentka | Link:

Zdjęcie pani Macron jest z okładki jakiegoś kolorowego magazynu, nie prywatne ,nie robione z ukrycia, zrobione na ogólnej plaży, więc o co panu chodzi?  Te dwie linijki obrzydliwych inwektyw na poziomie szamba to niby co to ma być? Admin chyba powinien pana zacząć cenzurować.

Obrazek użytkownika angela

19-02-2019 [23:53] - angela | Link:

Wielu czytających NB nie miało pojęcia, że takie zdjęcie istnieje, i to właśnie Pan swoim wpisem przyczynił się do rozpowszechniania tego zdjęcia. Plotka umiera bez przenosicieli,  winny jest też i pan, ale swojej winy nie widzi. 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

20-02-2019 [00:39] - hr.Levak-Levatzky | Link:

A mnie niepomiernie dziwi,że dopiero dzisiaj, dopiero po tym wpisie owej sławetnej Pawłowicz  Pan Bloger  wyraził taką oto o niej opinię: "niewyobrażalne chamstwo, którego niczym wytłumaczyć się nie da. Bo to jest arogancja, bezczelność, brak kultury, buta,  grubiaństwo, hardość, impertynencja.. w jednym opakowaniu!"
Ukłony dla wszystkich, zwłaszcza za tak niezwykle merytoryczne komentarze!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

20-02-2019 [08:51] - Krzysztof Pasie... | Link:

@hr.Lewak.Lewatzky

"Ukłony dla wszystkich, zwłaszcza za tak niezwykle merytoryczne komentarze!..."
-----------------------
Notka trafiona, bo jak Pan sam widzi towarzystwo w pełnym komplecie się zleciało.

Obrazek użytkownika Pani Anna

20-02-2019 [12:33] - Pani Anna | Link:

Kristofer, znowu "towarzystwo" panu nie odpowiada? Przecież wszyscy widzimy, że głównie dla nas pan pisze, bo NIKT inny tego nie komentuje, tylko my ?. No, chociaż po wczorajszym najnowszym badaniu opinii publicznej przeprowadzonej przez pana na reprezentatywnej grupie pańskich znajomych w krakowskiej knajpie, to na Nowogrodzkiej musi  pilna narada jest? .
A, może by pan Kristofer pomyślał też o zmianie swojej stylówy, bo ten luk na fotce to już mocno trąci myszką i nie przystoi takiemu arbitrowi elegantiarum ?.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

20-02-2019 [15:37] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Pani Anna

"bo NIKT inny tego nie komentuje, tylko my..."
--------------------
Proszę sprawdzić. Na Salonie24 do tej notki dodano ponad pięćset komentarzy - vide: https://www.salon24.pl/u/salon...

Obrazek użytkownika angela

20-02-2019 [05:16] - angela | Link:

Dziwne, że pan @levak... dużo bardziej ubogaconych OPAKOWAŃ w swoim otoczeniu nie widzi.?
 

Obrazek użytkownika xena2012

20-02-2019 [05:34] - xena2012 | Link:

Jeśli jest Pan tak porazony wypowiedzią posłanki Pawłowicz i biega po całym Krakowie aby to oburzenie wyrazić czemu sam demonstracyjnie pokazuje niekorzystne zdjęcia posłanek Szydło i Kempy ? To nie jest chamstwo,brak kultury,arogancja?

Obrazek użytkownika Jaworowski

20-02-2019 [08:19] - Jaworowski | Link:

Xena2012>>...sam demonstracyjnie pokazuje niekorzystne zdjęcia posłanek Szydło i Kempy <<
Droga Xeno2012, dałaś się złapać jak dziecko nieświadome jeszcze stopnia możliwości manipulowania odpowiednio światem przekazu, Krzysiowej narracji. Panie były stosownie ubrane do miejsca w którym się znalazły i ja,  jako niewierzący,  nie  uważam, by wyglądały niekorzystnie. Po prostu uszanowały gospodarza w sposób godny jego funkcji, jaką piastuje. To nie był strój na potańcówkę, to nie był strój na plażę, i to nie był strój codzienny tych Pań. Zadziwia mnie skala obłudy naszego bohatyra Krzysia, gdyż Pawłowicz nie zrobiła potajemnie zdjęcia Makronowej gdzieś z pośród listowia  pobliskiego drzewa, przy prywatnej plaży , ale powieliła zdjęcie z oficjalnego wszystkim dostępnego źródła. To co wyprawia Pasierbiewicz obrażając Panią Krysię jest chamstwem do kwadratu, tu wręcz szkoda słów, a powinien dostać wiązankę bluzgów, tylko Admin wpisu mi nie przepuści, gdyż co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie.
Krzych grozi, że nie odda głosu na PIS. My to wiemy, że tęczowi są orbitą  na jakiej obecnie Krzych  krąży. Typowe zainteresowanie pomyleńca, pomyleńcem.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

20-02-2019 [16:05] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Jaworowski

"sam demonstracyjnie pokazuje niekorzystne zdjęcia posłanek Szydło i Kempy..."
------------------------  
Co Pan opowiada. Te zdjęcia posłanek Szydło i Kempy są piękne. Zaprzeczy Pan?
 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

20-02-2019 [08:49] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Xena2012

"czemu sam demonstracyjnie pokazuje niekorzystne zdjęcia posłanek Szydło i Kempy ?..."
--------------------- 
Dlaczego niekorzystne? Moim zdaniem to bardzo dobre zdjęcie. Co też Pani do głowy strzeliło?

Obrazek użytkownika Marek1taki

20-02-2019 [07:52] - Marek1taki | Link:

Jakby PiS składał się z samych Pawłowicz, toby Polska była Polską. Młodą Polską.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

20-02-2019 [16:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Marek1taki

"Jakby PiS składał się z samych Pawłowicz, toby Polska była Polską. Młodą Polską..."
-------------------------
Ja Cię nie mogę!

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

20-02-2019 [07:59] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Pewnie chętnie by Pan "stuknął" Brigitte, gdyby młotek jeszcze służył....

Obrazek użytkownika pernille

20-02-2019 [11:45] - pernille | Link:

Ale o co chodzi? Skąd ten atak? Nie mnie osądzać urodę pań, ale gołym okiem widać, że K. Pawłowicz nie ma zmarszczek, a B. Macron ma ich bardzo wiele. Na boku pozostawiam artykuły plotkarskie nt. jej rzeczywistej metryki.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-02-2019 [11:48] - zbieracz śmieci | Link:

Pani profesor wiedziała ,że jak to zamieści to pobudzi do napisania kolejnego listu do Pana Prezesa osoby tak 'wrażliwej " jak pasierbiewicz ,szaławiły o cięzkim języku a mówia i ręce dla kobiet.
Pani profesor udarła łacha z wszystkich puszczając fałszywkę którą zamieszczono na podrobionej stronie tytułowej paris match[oryginalna pisownia] i zniekształconym imieniu.
Dama na zdjęciu ma 80 lat i jej zdjęcia pojawiały się wcześniej a ,że ktoś nie lubi prezydentowej to dla ciemniaków którzy nie raczą niczego sprawdzać wystarczyło !
To dokładna kalka waliki o Konstytucję jedni bronili drudzy atakowali ale 99 % jej nie czytało a tylko 0,5 czytało i wiedziało o co chodzi.!
Ręce i pierwsi opadają ...!

Obrazek użytkownika pernille

20-02-2019 [11:50] - pernille | Link:

Zaraz, zaraz, a to nie szanowny pan dwa dni temu obruszał się na zdjęcie B. Kampy i B. Szydło u papieża słowami: często się budzę w środku nocy zlany potem jak mi się przyśni nieco inna fotka – vide zdjęcie 2.  Tak wiec, bez komentarza. Albo nie, zapytam retorycznie, czy to nie hipokryzja?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

20-02-2019 [15:31] - Krzysztof Pasie... | Link:

@permille

"Albo nie, zapytam retorycznie, czy to nie hipokryzja?..."
--------------------
Nie. Bo zdjęcie B. Kempy i B. Szydło jest piękne. Zaprzeczy Pan?

Obrazek użytkownika pernille

22-02-2019 [13:15] - pernille | Link:

Widze, że pan profesor szybko zmienił zdanie i już potem się nie oblewa na myśl o zdjęciu pań Beat.
Presja ma sens.

 

Obrazek użytkownika mjk1

20-02-2019 [12:23] - mjk1 | Link:

Czy my naprawdę jesteśmy tak fantastycznie skretyniałym społeczeństwem, czy to wszystko mi się tylko śni? Naprawdę, zarówno Szanowny Bloger, jak również wszyscy PT komentujący, nie potrafią znaleźć, ani jednego zdjęcia pierwszej damy Francji i porównać? Wy naprawdę nie widzicie, że pokazana na zdjęciu osoba na plaży nie jest Brigitte Macron a okładka „Paris Match” jest fotomontażem? Przerażające.
 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

20-02-2019 [15:29] - Krzysztof Pasie... | Link:

@mjk@

Przerażające jest to, że pani Krystyna Pawłowicz nie sprawdziła wcześniej, że to fejk i chlapnęła chamskiego twitta.

Obrazek użytkownika mjk1

20-02-2019 [18:35] - mjk1 | Link:

Pan oczywiście, jak na prawdziwego naukowca przystało, sprawdził wszystko dokładnie i nie rozreklamował tego „fejka” wraz z wpisem Pani profesor Pawłowicz. Komentującym zaś wcale się nie dziwię, skoro mieli takich nauczycieli akademickich jak Pan i rzeczona Pani. Już bardzo dawno temu, pewien doradca Zygmunta Augusta powiedział, że takie będą Rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie. No to ładnie wychowaliście. Przepraszam, powinienem napisać wychowaliśmy, bo mnie też nie wychodzi. Kretynizmów jednak staram się nie rozpowszechniać i nie moją winą jest, że na wiedzę nasze społeczeństwo jest tak fantastycznie odporne.  

 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-02-2019 [17:10] - zbieracz śmieci | Link:

Nie jesteś taki bystrzacha i zapomnij o słowie"wszyscy" !

Obrazek użytkownika mjk1

20-02-2019 [18:57] - mjk1 | Link:

Zapomniałbym, gdyby prawdziwe było Twoje twierdzenie, że: „…jedni bronili drudzy atakowali ale 99 % jej nie czytało a tylko 0,5 czytało i wiedziało o co chodzi”. Niestety, ale Ci co czytali, też nie wiedzą o co chodzi.
 

Obrazek użytkownika xena2012

20-02-2019 [14:25] - xena2012 | Link:

A mnie poraża,że w tak tragicznej dla Polski sytuacji ,gdy Żydzi zagarniają nam Polskę,gdy media i politycy izraelscy,amerykańscy Żydzi i nasi rodzimi kolaboranci atakują Polskę zajmujemy się głupkowatą notką az w 36 komentarzach.Piszemy bzdurne komentarze(ze wstydem przyznaje że ja wcześniej też) na temat wdzięków pani Macron czy nietaktu pani Pawłowicz.Tylko dzisiaj media izraelskie atakują nas nieprawdziwymi faktami o dewastacji w Polsce cmentarzy żydowskich,co rusz jakiś Żyd konfabuluje na temat tragicznego losu Żydów w przedwojennej W-wie,którzy bali się chodzic po ulicach.Każdy dzień przynosi nowe oskarżenia,nowe ataki a my debatujemy o słowach Pawłowicz?

Obrazek użytkownika Studentka

20-02-2019 [16:22] - Studentka | Link:

A o czym innym można debatować z panem Pasierbiewiczem jak nie o fake news i plotkach?

Obrazek użytkownika Pani Anna

20-02-2019 [16:33] - Pani Anna | Link:

Pani Xeno, kogo interesują POWAŻNE sprawy i komentarze, ten na blog pana Kristofera nie zagląda... Komentowanie kristoferowych  wpisów jest niczym żelkowy miś - nie da się poprzestać na jednym ?, chociaż legenda głosi, że komuś udało się skończyć na dwóch...

Obrazek użytkownika xena2012

20-02-2019 [18:24] - xena2012 | Link:

Rozumiem i zgadzam się z paniami,że zaglada sie u tylko w celu odreagowania stresu lub w celu poprawy złego humoru bo cos nie poszło w pracy,a mą gdera albo wybył.Czyli podsumowując blog ma charakter terapeutyczny.I obejdzie sie bez kozetki u psychologa.

Obrazek użytkownika Bona

21-02-2019 [08:36] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

a może był Pan zamiescił fotografie panskich żon iles, żyjących niejako w symbiozie., Na litość boską o co Panu chodzi. Jak Pan nie wie co zrobić z wolnym czasem, to można znaleźć bardzo dużo zajęć w sensie pomagania innym. Niech to wystarczy. Może Pan zrozumie.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

22-02-2019 [20:52] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Mam pytanie do Sz.Pani: czy to jet Pani jakaś dysertacja naukowa, czy praca doktorska lub habilitacyjna? I kogo to wszystko tutaj obchodzi:

Ukończyłam medycynę w 1973 r. na krakowskiej Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika z wyróżnieniem. Wyłącznie z tej racji zostałam zatrudniona w II Katedrze Chirurgii, którą kierował znakomity chirurg,genialny operator, Twórca metabolicznej Szkoły Chirurgicznej w powojennej Polsce - prof. dr Jan Oszacki, w której nieprzerwanie pracowałam do 12.10. 2011 r. W tym dniu za pośrednictwem pracownika administracyjnego pan Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego odebrał mi tzw. godziny usługowe, co skutkowało niemożliwością jakiejkolwiek pracy na chirurgii, włącznie z prowadzeniem zajęć ze studentami, bez podania przyczyny i z możliwością odwołania się w ciągu 7 dni. Nie skorzystałam z tej "szansy" Równocześnie zaproponowano mi prowadzenie ostrych dyżurów tak, jak do tej pory.Propozycji nie przyjęłam. Ostatecznie z dniem 30.09.2013 r. na własną prośbę rozwiązano ze mną umowę o pracę w UJ CM. Przez okres praktycznie 1 (jednego miesiąca) prowadziłam wykłady z Ratownictwa w Akademii im. Frycza Modrzewskiego. Rozwiązano tamże ze mną umowę o pracę na zasadzie porozumienia stron, co naprawdę przyjęłam z ulgą.I Tak zakończyła się moja przygoda z chirurgią, której bezkompromisowo podporządkowałam całe moje życie. Uczyłam się jeszcze filozofii na Papieskiej Akademii Teologicznej (obecnie Uniwersytet Jana Pawła II) i prawa na UJ, których nie ukończyłam. Byłam członkiem Rady Naukowej przy Ministrze Zdrowia- wówczas przewodniczącym Rady był prof.dr Jan Oszacki. Od 1983 roku byłam wybranym członkiem Komisji Chirurgii Doświadczalnej i Terapeutycznej PAN, której przewodniczącym był prof. dr Jan Nielubowicz. W 1991 r. zostałam powołana przez Ministerstwo Zdrowia na stanowisko Sekretarza Medycznego Krajowego Nadzoru Specjalistycznego ds Chirurgii Ogólnej, gdzie pracowałam do 31.12.1994 r. Przewodniczącym był prof. dr Otmar Gedliczka, zastępcy nie powołano.W ramach tej pracy opracowałam ankietę, którą otrzymały wszystkie oddziały chirurgiczne podległe Ministerstwu Zdrowia i Opieki Społecznej. Skomputeryzowanie przeze mnie uzyskanych danych z 492 oddziałów chirurgicznych różnych szczebli wraz z klinikami Akademii Medycznych pozwoliło na opracowanie bazy i warunków ich pracy. Od początku istnienia, to jest od grudnia 1991 r. pracowałam w Przychodni dla Bezdomnych zorganizowanej przez Stowarzyszenie "Lekarze Nadziei" w Krakowie.Przez pierwsze sześć lat pełniłam funkcję kierownika tej placówki. Od 2013 r. jestem na wymuszonej emeryturze. Jestem dr habilitowanym medycyny w zakresie chirurgii. Specjalista II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej.