Wielce szanowny Panie Prezesie Prawa i Sprawiedliwości!

Sprawa jest niezwyczajnie poważna, więc zagram krótką piłką.

Będzie Pan miał mój głos w jesiennych wyborach, i nie tylko mój jak sądzę, jeśli zamiast obsadzaniem kandydatur reprezentantów Pańskiej partii do Parlamentu Europejskiego, w trybie wyższej konieczności, zabierze Pan niezwłocznie głos określając jasno stanowisko Prawa i Sprawiedliwości wobec prowokacyjnie - insynuacyjnych knowań prominentnych gremiów żydowskich, które na warszawskiej Konferencji Bliskowschodniej dały jednoznaczne świadectwo, iż ewidentnie chcą się zamachnąć na Polskę.

Tak. Tak. Panie Prezesie! Na Polskę naszych marzeń! Więc, albo my, albo bezkarnie rozbrykani górale z Góry Synaj.

Bo dyplomacja dyplomacją, lecz tym razem to już nie przelewki. I dlatego Panie Prezesie brak takiego oświadczenia z Pańskiej strony uznam za postawę zachowawczo oportunistyczną.

Bo po prawdzie jeszcze tylko na Pana Prezesa liczę, gdyż Prezydent albo szusuje na nartach, albo chanukowe świeczki pali i coraz to nowe kapelusze przymierza - vide druga fotka w galerii fotografii.

Ja cię nie mogę!

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

18-02-2019 [19:24] - Trotelreiner | Link:

Ja Pasierbiewicz uznam,ostrzegam,nie dam głosu...w ogóle postąpie straszliwie,że sie Pan nie pozbiera!
Zrozumiano?!
Wykonać!
To już nie jest megalomania Pasierbiewicza....to obłęd...

 

Obrazek użytkownika HenrykHenry

18-02-2019 [20:26] - HenrykHenry | Link:

Prezes tego nie strzyma ... wobec takiego dictum popadnie w chorobe albo co gorsza rozwiaze Parlament . Widze tu tylko jedno wyjscie by zalagodzic ... Pasierbiewicz z jedynka do PE , najlepiej  brane miejsce to z okregu Rio de Caffe ... 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

19-02-2019 [02:13] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Jak Najbardziej Szanowny Panie Krzysztofie Pasierbiewicz!
Pan ostatnio koresponduje jeno z samymi V.I.P.-ami: a to jakiś Netanjahu w Ziemi Świętej,a to prezes nad prezesy Jarosław Kaczyński, wcześniej jeszcze był chyba Pańskim adresatem sam prezydent Najjaśniejszej RP. A w swojej do nich korespondencji adresaci są pouczani, ostrzegani,nawet straszeni. Czy Sz.Pan otrzymał kiedykolwiek od któregoś z nich jakąś odpowiedź, albo choćby maleńki znak, że Pańska korespondencja do nich dotarła? Ten list do prezesa PiS, jak i zresztą poprzednio tu wklejone Pańskie teksty zaczynają wskazywać na to, że nie bezpodstawnie twierdzi nowy szef izraelskiej dyplomacji, iż Polacy z mlekiem matki ... etc. A w każdym razie zarówno Pan, jak i niektórzy tutejsi blogerzy i komentatorzy dostarczają temu Katzowi argumenty na prawdziwość jego obłędnych twierdzeń.
Tylko błagam Pana: niech mnie Pan nie zalicza za to, co tu napisałem do kolejnych wcieleń swego odwiecznego wroga i prześladowcy, owego żydowskiego profesora z najstarszej polskiej Wszechnicy.!
Ukłony załączam!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

19-02-2019 [07:17] - Krzysztof Pasie... | Link:

@hr.Lewak-Lewatzky

"Czy Sz.Pan otrzymał kiedykolwiek od któregoś z nich jakąś odpowiedź, albo choćby maleńki znak, że Pańska korespondencja do nich dotarła?..."
--------------------------
To już moja sprawa. Najważniejsze jednak, że ludzie czytają, czego najlepszym przykładem jest Pański komentarz, za który dziękuję.

Obrazek użytkownika wal-hal

19-02-2019 [04:36] - wal-hal | Link:

ja propnuje ,po prostu olać pana Krzysia,to asshole jest,nothing else.PS.Podobno zna angielski,hahaha

Obrazek użytkownika Jaworowski

19-02-2019 [08:05] - Jaworowski | Link:

Wyraźnie widać i czuć, że ten tekst Krzysio spłodził po powrocie z  bycia  z wizytą u hrabini Levak-Levatzky. Czego znowu się tam opił, to możemy się tylko  domyślać. Niewątpliwie nie był to przedni trunek. Pewne jest tylko jedno, degustacja odbywała się przy tvnowskim obrazie i dźwiękach.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-02-2019 [09:18] - Trotelreiner | Link:

Powiedzenie BOYA w Słówkach: "Gdy się człowiek starzeje,wszystko w nim parszywieje"...jest adekwatne 100% do echotvn24.
Ale,ale! Człowieczeństwo Pasierbiewicza! Ze zdjęc zamieszanych na NB,ścierwie24 i innych...widać,że ma kciuk przeciwstawny,pionową postawę [przed wizytą w nocnym monopolowym]...i nie ma ogona.
I to tyle z gatunku homo u niego...

Obrazek użytkownika Jaworowski

19-02-2019 [09:34] - Jaworowski | Link:

O Jezusicku kochany, admin puścił mój tekst.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-02-2019 [11:18] - Trotelreiner | Link:

Bierz czarną kredę....i zapisz tę datę w kominie!!! :-))