Rockman i gej odtrutką na obłudę bogoojczyźnianej ściemy


Pełna galeria fotografii - vide: https://www.salon24.pl/u/salon...

UWAGA! Oczywiście nie wiem, czy powstanie fuzja Kukiz – Biedroń. Lecz w razie czego będę miał czyste sumienie, iż taką możliwość rozważałem. Niemniej jednak, na wszelki wypadek zastrzegam sobie prawo własności do tego pomysłu.

Póki, co duopol PO-PiS zdaje się być niezagrożony, bo mimo mocnego wejścia na Torwarze, nowa partia Roberta Biedronia sama nie jest w stanie poważniej zagrozić partiom Kaczyńskiego i Schetyny.

Ale, gdyby Robert Biedroń dogadał się z Pawłem Kukizem, a partie Kukiz’15 oraz WIOSNA zawarłyby ze sobą przedwyborczy sojusz strategiczny, - to taki alians byłby już „nie w kij dmuchał”.

Skąd w ogóle coś takiego przyszło mi do głowy?

Bo, po pierwsze, - nadrzędnym celem programowym obu tych partii jest zakończenie wojny polsko polskiej i położenie raz na zawsze kresu szkodliwym dla polskiej racji stanu partiokracjom Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy obywatelskiej.

Po drugie, zarówno Paweł Kukiz, jak Robert Biedroń radykalnie zmienili kody komunikowania się z obywatelami, czym jak żadna inna partia trafiają w gusta młodego pokolenia, które porozumiewa się w języku niezrozumiałym dla jajogłowych prominentów z Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej, którzy już kompletnie nie czują, że młodzi Polacy chcą, żeby w ich ojczyźnie było normalnie i bezkonfliktowo, bez od lat dołującej ludzi martyrologiczno-bogoojczyźnianej narracji, - a przekaz idący z góry był zgodny z formami komunikacji, jakie oni preferują.
I mówcie, co chcecie, ale zarówno rockman Kukiz, na którego w wyborach prezydenckich 2015 zagłosowało zadziwiająco dużo młodych ludzi, jak romantyk Biedroń, który na konwencję swojej partii przyciągnął tłumy młodych Polek i Polaków, - wyrażają swoje myśli w takim właśnie opakowaniu, - bez trucia, marudzenia, pouczania i moralizowania, a także wszechobecnych nakazów, zakazów, gróźb oraz restrykcji.
Powiem więcej. Zarówno Paweł Kukiz, jak Robert Biedroń, mają rajcującą młodych Polaków charyzmę, przyjazny ludziom sposób bycia i bezkonfliktową osobowość, która pozytywnie wpływa na innych, poprawia im samopoczucie, poszerza wyobraźnię i budzi ochotę do życia i działania. A jeszcze do tego zarówno Kukiz, jak Biedroń mają polot, wrodzony instynkt aktorski i sporo malarskiej fantazji. Ale to jeszcze nie wszystko. Oni potrafią się radować tym, co robią, gdyż obydwaj posiadają ów nadprzyrodzony luz blues, który uwielbiają młodzi ludzie.
Słowem Paweł Kukiz i Robert Biedroń mają tę świeżość, której brakuje Jarosławowi Kaczyńskiemu i Grzegorzowi Schetynie. Tak. Tak. Pokolenie Kaczyńskiego i Schetyny nie ma zielonego pojęcia, że młodzi Polacy żyją już w zupełnie innym świecie niż oni, zaś to, co dla pana Jarosława i pana Grzegorza zdaje się nadrzędnie ważnym, młodych Polaków już kompletnie nie obchodzi, - bo młodzi mają już swój nowy świat, który dla Kaczyńskiego i Schetyny jest czymś równie niewyobrażalnym, jak niegdysiejsze futurystyczne wizje Stanisława Lema. Bowiem politycy pokolenia Kaczyńskiego i Schetyny nie są już w stanie się dostosować do nienotowanego dotąd w historii przyśpieszenia rozwoju cywilizacji, jakie nastąpiło w ostatnich trzech dekadach i wciąż następuje, - a te nowe warunki pociągają za sobą konieczność zmiany mentalności i przestawienia się na idące z duchem czasu nowoczesne myślenie, kompatybilne z tempem i specyfiką dokonujących się zmian, - co dla rzeczonych PO-PiS-owych dinozaurów jest wyzwaniem nie do przeskoczenia.

Po trzecie zaś, choć Kukiz i Biedroń mają diametralnie różne poglądy, to już dawno temu w „Kropce nad i” Moniki Olejnik – vide: https://queer.pl/news/195201/o... obydwaj panowie pokazali, że potrafią się „pięknie różnić” – patrz zdjęcie 1, na którym Robert Biedroń i Paweł Kukiz podają sobie ręce.

I choć za chwilę spadną mi na głowę gromy zsyłane zarówno przez orędowników PiS-u, jak Platformy Obywatelskiej, to nie byłbym sobą, jakbym na koniec nie powiedział, iż zdecydowanie mniej mierzi mnie zdjęcie Kukiza z Biedroniem podających sobie ręce, - niż zdjęcia 2 i 3, obrazujące żenująco świętoszkowatą obłudę modlących się w świetle kamer prominentów zarówno partii rządzącej, jak opozycji, - którzy od lat, co niedziela, po porannej Mszy Świętej łażą do tego piekielnego TVN24, gdzie w programie „Kawa na ławę”, jak jacyś pogańscy Hunowie skaczą sobie nienawistnie do gardeł wzajemnie się opluwając i sobie złorzecząc, - jak jedni i drudzy twierdzą: "w obronie najwyższych wartości oraz racji stanu Rzeczpospolitej".

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Lektura komentarzy ( https://www.salon24.pl/u/salon... ) skłania ku wnioskowi, że panu Jackowi Kurskiemu udało się z zadziwiającym powodzeniem zamienić Polskę w jeden wielki dom wariatów, od lewa, przez środek, do prawa, - za czym jest już tylko czarna dziura.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykHenry

10-02-2019 [20:16] - HenrykHenry | Link:

Biedaku z czym do ludzi ...

Obrazek użytkownika xena2012

10-02-2019 [20:20] - xena2012 | Link:

Dzisiaj w Białymstoku upamiętniono 79 rocznicę przeprowadzonej przez Sowietów pierwszej masowej deportacji Polaków na Wschód.Jednym z elementów obchodów był bieg leśny w którym uczestniczyło 800 młodych ludzi. Prawda jakież to bogoojczyźniane,jaka straszna ściema i pochwała martylologii? I co najwzniejsze brak w tym ,,kodu''( znowu wymyślony jakiś potworek słowny).Zapewniam,że jest wielu młodych ludzi.którzy mają pragnienia ,marzenia,poglądy i których ta Polska tak nie uwiera jak Pana.Nikt nam nie nakazuje jak Pan to pisze uczestnictwa na mszy,lekcji religii,a już na pewno nie robi tego rząd. Czy Pan i ci młodzi na konwencji zastanowiliście się kto sponsoruje tego ,,romantyka'' Biedronia i że są to zagraniczne antypolskie ośrodki i fundacje?Czy rockman Kukiz i obibok Biedroń nadają się na najwyższe stanowiska w Polsce?Biedroń dla obalenia obecnego rządu i tak połączy się przed wyborami z opozycją,żeby zdobyć większosc w sejmie.I wtedy zacznie się prawdziwa wojna polsko- polska o stołki ,o stanowiska w tej przejściowej koalicji.I znowu bedzie można krasć do woli.A co dla mlodzieży" Młodzież będzie mogła sobie gustowac w paradach równości.

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-02-2019 [21:56] - Marek1taki | Link:

Skoro już o Białym Stoku mowa. Jest tam ul.gan.Pattona. Jakaś boczna uliczka. Nawet to przeszkadza, chociaż Patton zasługuje na dużą aleję.
Jaczejka protestuje:
http://bialystok.wyborcza.pl/b...
W tym jest konsekwencja rewolucji. Trzeba równie konsekwentnej kontrrewolucji. Kontrrewolucji światopoglądowej.
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-02-2019 [21:48] - Marek1taki | Link:

"Rockman i gej odtrutką na obłudę bogoojczyźnianej ściemy"
Jaką k..wa odtrutką.
Trutką.

Obrazek użytkownika Studentka

10-02-2019 [23:04] - Studentka | Link:

Jedynym pozytywnym momentem w czytaniu pana wpisów jest fakt, że jest pan ex- nauczycielem, ex-narciarzem, ex- tenisistą, ex-...  itd. 

Obrazek użytkownika Adam66

10-02-2019 [23:46] - Adam66 | Link:

Od dłuższego czasu staram się wyjaśniać, że nie ma czegoś takiego jak wojna polsko-polska.  To jest narracja nazistowsko-chazarsko-kałmuckiej zbieraniny, teraz zwącej się POKO. 
Jest wojna ale jest to wojna Polski z nazistowską-chazarską-kałmucką swołoczą - to jest uwaga dla tych, którzy powtarzaja te bezsensowne bzdury o tej wojnie!
A propos Kukiza i Biedronia to Kukiz powinien zewrzeć ale zwieracze, promowanie lewackiego chłystka to rzeczywiście godne zajęcie dla "niezawisłego blogera oddanego prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa"....

Obrazek użytkownika Trotelreiner

11-02-2019 [08:50] - Trotelreiner | Link:

Typowy okaz demencji...
Pasierbiewicz, cz ty nie masz już za grosz wstydu?
Takie farmazony pleciesz,że czytających zęby bolą...wiem....MUSISZ...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

11-02-2019 [10:24] - Imć Waszeć | Link:

Polska zasługuje na ludzi kompetentnych i świadomie pracujących dla dobra Polaków. Kompetencje pana Biedronia zawierają się w tym, że we właściwym czasie został gejem. Zaś polityczny program wskazuje, że nawet nauczył się czytać ze zrozumieniem. Szkoda tylko, że owo czytanie ogranicza głównie do materiałów aktywistów lewicowych oraz przewodników turystycznych. A co do Hunów skaczących sobie do gardeł, to jest to tendencja ogólnoświatowa, co wyniza chociażby z doniesień z USA i Unii. Można powiedzieć wręcz, że ktoś równie łebski jak Marks odtrąbił odejście do lamusa prostych metod zarządzania przez kryzysy (głównie z tego powodu, że na końcu etapu ktoś wnerwiony i tak wreszcie zaczyna rzucać pomidorami w synagogi), a wprowadził metodę zarządzania przez sprawiedliwe lokowanie dyżurnych oszołomów po każdej możliwej zwaśnionej stronie. W ten sposób wyraźniej "widać", kto wywołuje te wszystkie polityczne i globalne kryzysy. Tu można ich wskazać nieubłaganym palcem, przekrzywiając go tylko nieco w bok, żeby go zaraz nie odrąbano - to oszołomy!

Obrazek użytkownika HenrykHenry

11-02-2019 [12:27] - HenrykHenry | Link:

Czytam te wszystkie komentarze ... nikt nie zaprotestowal ... Zestawienie ludzi modlacych sie w kosciele podczas ceremonni Mszy SW. ze zboczencem , alkoholikiem watpliwej reputacji i ze zwykla kanalia udajaca dziennikarke , funkcjonariuszka propagandy kierowanej przez posowieckie sluzby pod nadzorem wspolczesnego Gebbelsa stanu wojennego ...
Nikt ... to jest po prostu skurwysynstwo pasierbiewicza ... czlowieka prowadzonego przez sluzby PRLowskie 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

11-02-2019 [14:32] - Trotelreiner | Link:

 A po co protestować?!
Skoro Administracja NB puszcza na łamy i daje imprimatur takim prowokacjom i bełkotowi echo24....to znaczy,że MOGĄ SIE UKAZYWAĆ!
A skoro leży to w interesie NB...to wszelkie protesty....znikną w czeluściach sieci.
Capisci?

Obrazek użytkownika xena2012

11-02-2019 [17:03] - xena2012 | Link:

Własciwie ma Pan rację po co i przeciwko czemu protestować? Że na zdjęciu miła trójka trzyma się za ręce? Brak tam tylko raczki pana Pasierbiewicza by była czwórka do brydża.Pan  Pasierbiewicz w swojej agitce śmieje się do rozpuku z bogoojczyźnianej ściemy.Akurat własnie  wybrał ten dzień obchodów 79 rocznicy deportacji Polaków na Syberię jako temat swojej przesmiewczej notki. Czy tym ludziom którzy tam przeszli piekło nie należy się dzisiaj szacunek i odrobina pamięci? Przecież tak niewiele o tym media podały i to wyłacznie pawicowe,że chyba jedyne co możemy dla tych ludzi zobić to wspomnieć ,a nie szagać ich pamięć.Pan Pasiebiewicz z takim uporem (i słusznie) walczący o pamięć dla swojego Ojca innym odmawia inazywa sciemą?  

Obrazek użytkownika HenrykHenry

11-02-2019 [18:16] - HenrykHenry | Link:

 Historia ta prawdziwa o ojcu pasierbiewicza jest calkiem inna . Juz pisalem , czy zna ktos taki przypadek by z przesluchania UB odwozilo przesluchiwanego wroga ludu do szpitala bo sie zle poczul. Prawda jest zgola bardziej skomplikowana.  Z tej grupy AK majacej wstep do Auschwitz (zreszta on tam byl tylko raz , w zastepstwie) po wojnie ocalal tylko pasierbiewicz , malo tego byl awansowany ,  wszyscy pozostali zgineli jedni zamordowani w katowniach UB ... po innych sluch zaginal , nie wiadomo. Byli szczegolnie zajadle scigani i rozpracowywani , jak sie mowilo , w ten czas , chodzilo o wiedze na temat stosunkow w obozie . Pozniejsi prominenci PPR/PPS mieli wiele do ukrycia . Ostatni z nich Lagan zakatowany zdazyl przekazac rodzinie ze ktos ich wsypal.... Nie takie legendy UB preparowalo ... Pewnym jest to ze Michal Pasierbiewicz pil , pil okrutnie jak to sie mowi . Jedni mowili ze to sumienie go gryzie drudzy ze kontakty z UB zawsze konczyly sie libacja ...  Opinia czesci znajacych temat twierdzila ze zapil sie na smierc.  Sprawy te znam ze wzgledu na bliska znajomosc z jedna z rodzin . U nich jest zywa ta historia.  Zreszta , jak to mozliwe , mama dostala daleko idaca pomoc ... mogla dorabiac przepisujac na maszynie dokumenty miedzy innymi te z WUSW w Krakowie . Mieszkanie ktore otrzymala bylo mieszkaniem resortowym. Cala kamienica nalezala do resortu , w niej mieszkania mieli tylko resortowi. Ludzi starszych pamietajacych czasy , nawet pozniejsze PRL , prosze spytac o kamienice przy ul. Szopena ... Zreszta zeby nie przedluzac ... dzis pewne dokumenty sa jawne , prosze zrobic sobie kwerende ,  latwo odszukac te wydzialu paszportowego WUSW w Krakowie ... jaka ladna tam historia w zwiazku z podaniem o wydanie paszportu na wyjazd do USA. Jaka ciekawa osoba rekomendowala wydanie tego paszportu jakie zobowiazania i inne ... byly podpisywane. Ciekawe , bardzo ciekawe ... 

Obrazek użytkownika xena2012

11-02-2019 [19:26] - xena2012 | Link:

Przykro mi ,ale w komentarzu nie miałam najmniejszego zamiaru uwłaczać pamięci Ojcu pana Pasierbiewicza. Napisałam tylko,że pan Pasierbiewicz nie ma ani krzty empatii dla pamięci o innych polskich ofiarach.Okres wojny i czasy powojenne były okrutne i dlatego pamięć należy podtrzymywać,bo naród bez tożsamości to żaden naród.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

12-02-2019 [00:51] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Szanowny Panie Dr inż. Krzysztofie Pasierbiewicz!
Czy to możliwe, żeby Pan nie zareagował na tzw.komentarz do tego, wielokrotnie już wklejanego tu swojego tekstu, autorstwa komentatora posługującego się nickiem HenryHenryk! z daty 11-02-2019 [18:16]? Przecież albo jest to wybitnie kłamliwe i podłe szkalowanie pamięci Pańskiego śp.ojca, albo czysta prawda, a zatym ten tak wielokrotnie tu przez Pana wklejany tekst jest czystym łgarstwem,konfabulacja i zwykłą bujdą.Tertium non datur!
A naprawdę to jak to jest ...?