No i co? – pytam ortodoksyjnych PO-PiS-owców

Przed czterema dniami napisałem na Salonie24 oraz na Naszych Bogach notkę pt. „Hej! Hej! Ułani! PO-PiS-owe dzieci. Gore!!! Biedroń leci!” – vide: https://www.salon24.pl/u/salon..., do której ortodoksyjni miłośnicy PiS-u i Platformy dodali kilkaset komentarzy, w których mnie wyśmiali, obrzucili błotem i wylali mi na głowę hektolitry pomyj i fekaliów sugerując, że powinienem się leczyć.

Nie podarowano mi tego, że napisałem między innymi, cytuję:

Ta notka nie jest promocją partii WIOSNA, lecz wyrazem nadziei autora, iż partia Roberta Biedronia przyczyni się do zatrzymania szkodliwego dla Polski procesu dalszej monopolizacji polskiej sceny politycznej przez od lat wymieniające się władzą partie Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska…

I co?

W pierwszym sondażu po konwencji Roberta Biedronia PiS ma 29%, Platforma 20%, a partia WIOSNA 14%.

I co mi kochani dzisiaj w komentarzach napiszecie?

Czekam niecierpliwie.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Tę notkę napisałem nie dla własnej satysfakcji, co mi za chwilę jedni i drudzy zarzucą, - lecz celem uświadomienia Prawu i Sprawiedliwości oraz Platformie Obywatelskiej, że na polskiej arenie przedwyborczej powstała licząca się nowa jakość polityczna, która jest w stanie stworzyć nowy Ruch Obywatelski. Na jakiej postawie tak sądzę? Bo z jednej strony widzę, że PiS i Platforma utraciły zdolność racjonalnego postrzegania rzeczywistości, zaś z drugiej, jak na dłoni widać, że coraz więcej Polaków, szczególnie tych młodych, - ma już serdecznie dość nienawistnej wojny polsko polskiej.

Post Post Scriptum
Tym razem nie będę na bieżąco odpowiadał na komentarze, lecz poczekam, kto i co napisze, - po czym podsumuję wszystkie dodane do niniejszej notki opinie Internautów.

Post Post Post Sctiptum
Musicie Państwo przyznać, że lektura dodanych do notki komentarzy do głosowania na PiS raczej nie zachęca.

Czytaj także: K.Pasierbiewicz (14.08.2018) "Nowa partia Biedronia czarnym koniem wyborów 2019" - vide: https://www.salon24.pl/u/salon...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

06-02-2019 [10:15] - angela | Link:

Pan Krzysio z zasady opowiada się za rozlamowcem. Pan Biedroń niech najpierw spełni obietnice wyborcze slubszczanom, dopiero potem czaruje nowymi.
Zadowolić Pana Krzysia może pewnie ruski i niemiec,  jak wkroczy na wskutek tego bałaganu, co tylko w " dobrej wierze dla Polski " czynicie, Pan i reszta awanturnikow.
 

Obrazek użytkownika Jabe

06-02-2019 [10:35] - Jabe | Link:

Pompowana przez media z obu końców popisowskiego kija partia ma notowania niczym podobne palikotowe projekty. Pięć lat temu Europa Plus Twój Ruch też miała niebotyczne notowania, a skończyło się na 3,6%.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

06-02-2019 [11:04] - Trotelreiner | Link:

Mój komentarz poparty dwoma linkami...poszedł sie czochrać!!!

Obrazek użytkownika karol.bialystok

06-02-2019 [13:00] - karol.bialystok | Link:

Prosze glosowac na te partie! Bedzie jak sosna!

Obrazek użytkownika Jaworowski

06-02-2019 [13:00] - Jaworowski | Link:

Obietnice tęczowego  to Himalaje absurdu. Tęczowy nauczony przez splatfusiałych i czerwonych, że obiecać to można wszystko a potem pokazać wyborcom środkowy palec( patrz czaskowski krul warsiawki i "kiwki" Ryżej Małpy krula Eurokołchozu jako Seplen i-szy) z bezczelnością stosuje te same propagandowe chwyty zgrane do cna przez platfusów. To nic nowego: blaga poganiająca blagą, obietnice cudów, zielone wyspy, działki na Jowiszu i inne cuda-wianki a skończy się na letniej wodzie z kranu. Dziwię się, że nadal są idioci z tak krótką pamięcią, że nabierają się na odgrzewane kotlety. Po klęskach poprzednich dmuchanych sorosowych balonów ten ostatni nadmuchuje kolejny, który pęknie jak i poprzednie z hukiem kapiszona.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

06-02-2019 [14:39] - Trotelreiner | Link:

Same linki muszę podać...Jak strefa to strefa:
1.https://naszeblogi.pl/62112-os...
2.https://naszeblogi.pl/61964-so...
To tylko porusza "sondaże' dla Wiosny....ale takie były dla Leppera,Palikota,Petru,Kukiza...link z 1 wyjaśnia "jak sie to robi".

Obrazek użytkownika mjk1

06-02-2019 [14:52] - mjk1 | Link:

Skoro Pan sobie życzy, pozwolę sobie przedstawić własną wersję. Kraj się rozwija, demokracja kwitnie, tylko ludzie mają dość tego pookrągłostołowego szamba. Jedyne co tę POPiSową sitwę mogło wywalić w kosmos, to Jednomandatowe Okręgi Wyborcze. I tu należy wyraźnie podkreślić, że JOW-y, ale tylko w wersji opracowanej przez śp. profesora Jerzego Przystawę. POPiSowi stratedzy doskonale zdawali sobie z tego sprawę, więc wylansowali odpustowego grajka, aby ideę jednomandatowych okręgów wyborczych zdyskredytował. Liczyli na to, że społeczeństwo jest tak fantastycznie głupie i nie zauważy, że Kukiz wyjął tylko jeden element z idei JOW-ów, co nie tylko nie mogło rozwalić okrągłostołowego układu a jeszcze bardziej mogło zabetonować scenę polityczną. Niestety społeczeństwo okazało się jeszcze głupsze. Wystarczyło wmówić mu, temu społeczeństwu, że w innych krajach JOW-y niczego nie zmieniają i wszyscy grzecznie łyknęli to jak pelikan kapsle. Teraz zagrożeniem dla tej sitwy jest prawdopodobnie Ruch Narodowy, ale nie w osobach tych dwóch wtyk, Bosaka i Win ickiego. Posłano więc palanta w muszce wraz z brunatnym z klasycznym „pocałunkiem śmierci”.  Obawiają się jednak, że to może nie wystarczyć, więc wylansowali dodatkowo „kochającego inaczej”, aby odciągnął jak najwięcej wyborców od rzeczywistości. Swiadczą o tym hasła lansowane przez tego gościa i jego ruch. Równie dobrze można by je zastąpić hasłami: pomidorowa tylko z pomidorów a keczup z Pudliszek. Przypadkowe społeczeństwo wszystko łyknie.
I na koniec test. Test na prawdomówność i szczere intencje Szanownego nauczyciela akademickiego: Co zmienił Kukiz a raczej jego mocodawcy, w programie wyborczym Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, co całkowicie wypaczyło ich ideę opracowaną przez śp. profesora Jerzego Przystawę?    
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

06-02-2019 [15:36] - zbieracz śmieci | Link:

KOmu pierwsze c hwałki yemu pierwsze pałki a co do sonadaży to wiosną będą takie same jakie nosi w sobie uczyciel na co dzień czyli  od 0,5 do 2,5 promila !
Tylu członków ma wiosenka ilu było na sali i im podobała zapowiedz co on da gdy do władzy dojdzie -ano bedziw bolało bo będzie dobrze,takie biedronkowe przeżywanie !
Nowe żłobki i przedszkola a niby dla koo skoro skrobanki na życzenie i tabletki "po"....!?
Ten go,ść to dziecie palikota i pteru ,nie wiem jak go udziubano ale jest i nic więcej.
Ja się nie martwię biedroniem znanym oszustem co to dwa razy według niego zostałm napadnięty tylko dlatego ,że jest pederastą a ani anamion nie było ani innych dowodów-nim na poważnie to zajmie sie PO_ko bo to dla nich jest zagro,żeniem nawet jak urwie im z 2 %!

Obrazek użytkownika HenrykHenry

06-02-2019 [20:20] - HenrykHenry | Link:

"I co?
W pierwszym sondażu po konwencji Roberta Biedronia PiS ma 29%, Platforma 20%, a partia WIOSNA 14%."

I co ?!  ... ano to ze jestes "duren nad durniami" ...  i jeszcze cos wiecej ... 
@ALL ...
Prosze sobie przypomniec sondaz z nie tak odleglej przeszlosci w/g ktorego Nowoczesna  miala 29% i wyprzedzila PiS ... 

Stary "bezdenny glupcze"  ... albo nie tak ,  nie , to chyba nieprawda , "glupi to ty nie jestes . Ty po prostu wykonujesz tu zadania  !!! , zlecone przez dawnych mocodawcow 
Przeslalem link w poprzednim komentarzu do twoich wypocin ... oto on powtarzam . Tak sie ma te 14% procent do .... https://niezalezna.pl/257642-b...

A jakby ci bylo malo "becwale ortodoksyjny" to nawet ... ten co tak piales na jego czesc , tez ma to w dupie  ...  https://wpolityce.pl/polityka/...

"Stary zmurszaly glupcze " z czym do ludzi ... ?!

Obrazek użytkownika HenrykHenry

06-02-2019 [22:14] - HenrykHenry | Link:

A to jakby ktos nie dawal wiary ze byly sondaze co dawaly zwyciestwo Nowoczesnej nad PiS ... 
https://www.newsweek.pl/polska...

Prosze tez zauwazyc ze dzis ten kolejny twor opetanych z nienawisci , wrogich sil Polsce , czyli "Wiosna" Biedronia , tak to to sie nazywa , opiera sie na starych dzialaczach "Ruchu Palikota" ... prosze sie przygladnac ilu ich tam sie kreci 

Obrazek użytkownika HenrykHenry

06-02-2019 [20:47] - HenrykHenry | Link:

A jeszcze moze jedno ... (no tak mam) ...

https://wpolityce.pl/polityka/...

PS.- nie moge zamiescic zdjecia w komentarzu bo mam takie adekwantne do tych wypocin pasierbiewicza ... szkoda

Obrazek użytkownika ortodox

07-02-2019 [03:44] - ortodox | Link:

"Musicie Państwo przyznać, że lektura dodanych do notki komentarzy do głosowania na PiS raczej nie zachęca."
Ten filmik zapewne zachęci do głosowania na "Wiosnę"!!!!!https://www.facebook.com/65036...

Obrazek użytkownika maks jamnicki

07-02-2019 [10:04] - maks jamnicki | Link:

ortodox : Rewelacja, dziękuję :) Nareszcie od rana coś wesołego, uśmiałem się tak, że  musiałem się pilnować, by sąsiedzi nie składali skargi o hałas. Ten filmik powinno się powielać w nieskończoność, taniec Grodzkiej z Palikotem przebija wszystko.

Obrazek użytkownika ortodox

07-02-2019 [20:04] - ortodox | Link:

Tak taniec tej pary "zachwycający" ...godzien zapamiętania obrazek przyklaskującej owym wyczynom tanecznym parze  Biedroń ,,Kalisz