Wrogowie Polski i Prawdy

Jesteśmy pod okupacją, a naród polski jest eksterminowany – tak fizycznie, jak i duchowo. Przy pomocy wdrażanej strukturalnie nędzy, implementowane są patologie, a przykłady niegodnych zachowań idą ( 'Idą” ) z góry. Bezczelne złodziejstwo i pochwała niegodziwości, są stałym elementem krajobrazu 'czeciej erpe' i wie to każdy, niezależnie od tego kim jest i co na co dzień wypowiada publicznie. Zresztą o 'chuju, dupie i kamieniach', powiedział wymownie jakiś czas temu jeden z bydlaków. Tak więc nędza dawkowana obficie, rodzi złodziejstwo, prostytucję, prymitywną zawiść, oraz inne, o wiele bardziej mordercze instynkty. Robi się z Polaków bydlaków i ten system działa na nowo od 26 lat. Eksterminacja przebiega planowo i dużo lepiej, niż za komuny pierwszej, ponieważ dodatkowo wymyślono udoskonaloną 'kulturkampf', czyli walkę duchową, taką co ma za pośrednictwem mediów i innych środków, zgasić polskiego ducha, a naród tak upodlić, by ten wstydził się samego siebie.

Fałszowana jest historia, w taki sposób, by wynędzniały naród wstydził się w swej niewiedzy również za nią i brał odpowiedzialność za obrzydliwe kłamstwo. Ma to też usprawiedliwić na przyszłość i wywołać brak reakcji, na planowaną, formalną likwidację państwa polskiego. Obserwowane na ekranie kukły 'rządzące' i inne, są tylko ładnie ubranymi obozowymi kapo, wrzucającymi systematycznie do krematoryjnego pieca, odcinane po kawałku ciało Ojczyzny.

Coraz bardziej liczę się z demonstracyjnym oddaniem 'polskiego' dowodu osobistego i zostaniem bezpaństwowcem, co de facto oddałoby rzeczywisty stan. Innego paszportu od nikogo i nigdy nie przyjmę!...Taka dygresja osobista.

Akcja zabijania Polski trwa, także w świecie i jest prowadzona bezczelnie od lat, a próby przeciwdziałania tej obeldze, ze strony 'państwa polskiego' nie mają miejsca. Nieliczni świadomi patrioci walczą od lat z wiatrakami, uderzając bez przerwy głową w mur cynizmu, a system 'pomyłek', zasługujący na strzał z karabinu, trwa w najlepsze. Poniżej dwa przykłady kolejnych 'pomyłek', jakie to znowu miały miejsce w świecie anglotalmudycznym. Schemat ten jest prosty, jak proste jest samo kłamstwo, gdy już ktoś się zdecyduje mu zaprzedać bez opamiętania. Stale i systematycznie piszą zbrodnicze obelgi o 'polskich obozach koncentracyjnych', a potem złapani na tym, najczęściej przepraszają, maskując się czym...? No pomyłką oczywiście!

Takie 'pomyłki' dzieją się nagminnie, więc wniosek jest taki, iż mamy do czynienia z systemem niewydolnym intelektualnie, bądź skrajnie zła wolą, by nie powiedzieć – nienawiścią i faszyzmem!

Oczywiście tu nie mamy do czynienia z głupcami 'bez szkoły', a to co rozpisują anglotalmudyczne media na całym świecie o Polsce, jest planową robotą, co jasne. Tak więc neofaszystowski spisek przeciwko Polsce i Prawdzie, jest elementem racji stanu Niemiec przede wszystkim, ale również wspomniany Zachód ochoczo przykłada łapy do tego. Tym bardziej, że wiele środowisk żydowskich, już dawno się z Niemcami porozumiało w sprawie zrzucania winy za zbrodnie Niemiec, na Polskę i Polaków. Zachód oparty na lichwiarskim systemie pseudokapitalistycznym i przez niego finansowany, nie sprzeciwia się inicjatywie 'bankierów', zaś tu w Polsce, miejscowi renegaci nie reprezentują polskich interesów i Prawdy, bredząc zbrodniczo o 'Polakach jako narodzie sprawców'.

Tymczasem sprawcy męczyli naszą Ojczyznę w latach 1939 – 45, teraz męczą bardziej. Oni mówią po niemiecku, ale nie są Szwajcarami – to Niemcy.

Inni sprawcy napadli na nas w 39 – tym i okupowali przez długie lata. Oni przywieźli na polską ziemię to plemię chazarsko – bolszewickie, którego potomstwo, teraz udaje Polaków, obsiadając całe państwo w jego najwyższych instytucjach i mediach, oraz tzw. show biznes. Ci drudzy okupanci mówią po rosyjsku i są Rosjanami, potomkami dawniejszych Moskali, zajadłych wrogów Polski i Prawdy.

Skoncentrowana akcja niszczenia narodu, oraz zagrabienia ziemi, wycięcia w pień kultury i dziedzictwa trwa, a tylko wojna na polskich ulicach może oddać naszą godność na powrót w nasze ręce.

Bo teraz żyjemy w upodleniu, sami plując na Polskę i Prawdę, przy pomocy grzechu zaniechania. Żadna 'demokracja', ani żadne wybory tu nic nie zmienią i choć ja głosować pójdę, oddam swój głos na PiS, to wiem, że dopóki się nie podniesiemy i nie dojrzejemy do czynu, fizycznej akcji ( nie tylko protestów na ulicach ) dopóty likwidacja Polski trwać będzie. I choć nie jest ta likwidacja wcale łatwa, to jednak już bardzo zaawansowana.

Portal niezalezna.pl opublikował dziś dwie informacje, przypominające o stałej kampanii nienawiści i pogardy. Pisanie o tym dobrze świadczy o publikujących, natomiast rysuje fatalną, niegodziwą rzeczywistość, o której 'zwykli Polacy' zapewne nie mają pojęcia.

http://niezalezna.pl/63559-ska...

http://niezalezna.pl/63561-pro...

Niemcy chcą zrzucić swą piekielną winę na Polskę, co świadczy o tym narodzie tak, iż on w niczym się nie zmienił i wciąż jest nacją barbarzyńców, kłamców i najeźdźców – zbrodniarzy.

Dlatego też, z zupełnym spokojem stwierdzam, iż Niemcami pogardzam, uznając w nich wrogów Polski i Prawdy.

Poważne środowiska żydowskie, również zapamiętale współdziałają i współtworzą to kłamstwo, kierując się swoim interesem, ale dodajmy, że ten interes jest oparty na wyimaginowanych roszczeniach i planach zaboru nie swojej ziemi. Dlatego oni działają razem, bo dobrze przez stulecia przećwiczyli kłamstwo i manipulację, oraz wiarołomstwo. Dlatego ja ten świat nazywam talmudycznym, gdyż opiera się na amoralności, odrzuceniu wartości i kłamstwie, co samo w sobie jest niegodne, diabelskie. Takie jednak metody stosują nasi wrogowie, których celem jest zagarnięcie mienia i ziemi, złorzeczenie całemu narodowi polskiemu...By powiedzieć wprost, jest to po prostu życzenie śmierci!

Tego nam życzą Niemcy. Wiedzcie o tym Ludzie. Tego nam życzą Niemcy, nie dajcie się zwieść pozorami polityki 'cywilizowanej'. Naród niemiecki to nacja morderców, dzikich Germanów, którymi byli i będą na zawsze.

Naród żydowski odrzucił swego czasu Mesjasza, Syna Bożego, Krzyżując Go i lżąc, zakłamując Jego Boskość. Efektem takiego wyboru jest cała późniejsza historia 'narodu wybranego', to zatopienie w nieprawdzie, ta pogarda dla drugiego człowieka.

Wiecie że to co piszę, to Prawda, Prawda...? Wiecie że to co piszę to Prawda...!

Powinniście też wiedzieć, że nie piszę kierowany nienawiścią, a Miłością.

Każdy kto w imię jakichś wyimaginowanych interesów, będzie starał się ukryć część Prawdy, pokazując tylko Jej wygodną na dziś część, służy kłamstwu, a więc szatanowi. Wiecie o tym Ludzie...?

Wiecie o tym, ja wiem. To tylko strach i brak cywilnej odwagi, lub poczucie 'małej szkodliwości', nie pozwalają Wam na stanięcie w Prawdzie i obronę.

Jest dla nas szansa i to bardzo wielka! Zauważcie z jak wściekłą zajadłością zwalcza się Polskę i Prawdę! Zwróćcie uwagę na fakt, że Polska wcale nie jest nieważna, czy marginalna, jak chcą Was wytresować renegaci. Polska jest miejscem i tożsamością kluczową dla dalszych losów świata i ludzkości. Kluczową! 'Rozumiesz to Roman?' - że znowu zarzucę kinematografią. Jak nie rozumiesz, to usiądź na chwilę, wyczyść serce z codziennej dawki kłamstwa, wyłącz telawizor...a może poczujesz wtedy, jak wielkiego narodu i jak szlachetnych idei, jesteś dziedzicem?!

Chcą Cię okłamać dlatego, byś nie znał Prawdy i mają w Twojej niewiedzy i Twoich kompleksach swój interes. Nie daj się namówić na to, że Polska jest gorsza – bo jest lepsza!

Na koniec tradycyjne, 'fryzjerskie' pozdrowienia.

Jak tu siedzę na tej pierdolonej kanapie pisząc, jak patrzę w zamyśleniu na ścianę przed sobą...Tak jak i tę ścianę nienawiści widzę, tak jestem zawsze w stanie podać rękę każdemu człowiekowi dobrej woli i nikogo nie nienawidzę. Nienawidzę nienawiści i grzechu, które nas atakują non stop. To grzech mamy zwalczać, a nie zaślepionego nim człowieka, bo to nie on jest autorem grzechu.

Autorem grzechu jest szatan, który tu i teraz działa na świecie. Nienawidzę szatana, pierdolę go! Zdechniesz w piekle ty skurwysynu!!!

                                                                            
                                                                                                                                                                                                                                              Optymista1930

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika andzia

25-01-2015 [12:36] - andzia | Link:

Optymisto,piszesz emocjonalnie,ale Twoje emocje są prawdziwe,więc tym samym piszesz prawdę.Najgorzej jest,kiedy do głosu dochodzi intelekt i zaczyna kombinować:wypada tak napisać,czy nie wypada,można,nie można ...
Dlatego tak cenię sobie Twoje wpisy,bo nie w "urodzie słów"jest autentyczność i prawda lecz w nazywaniu jej po imieniu.
Pozdrawiam pięknie.

Obrazek użytkownika Optymista1930

25-01-2015 [13:37] - Optymista1930 | Link:

Dziękuję! Proszę wybaczyć mocne słowa, ale sytuacja jest mocna. Nie jesteśmy na kawie i ciastkach u cioci Krysi, a na wojnie o wszystko...

Obrazek użytkownika wandaherbert

25-01-2015 [18:35] - wandaherbert | Link:

"Narod niemiecki to nacja mordercow, dzikich Germancow,ktorymi byli i beda na zawsze " "Narod zydowski odrzucil swego czasu: Mesjasza Syna Bozego krzyzujac Go i łżąc,zaklamujac Jego Boskośc .Gemancow potraktowal Pan ostro - Żydow cieniutko [klania się antysemityzm i poprawnośc ]tak trzeba .A gdzie ocena Polakow w tym temacie - kim są ,czy nie czasem pomocnikami w/w?Jak zwykle winni są Niemcy ,Rosjanie ,Żydzi ,a jaki jest polski Narod-trochę samokrytyki by się przydalo

Obrazek użytkownika Optymista1930

25-01-2015 [20:27] - Optymista1930 | Link:

Na razie 'samokrytykę' i to obrzydliwie na wyrost, składają w imieniu Polski i Polaków, takie indywidua jak 'Komorowski', czy Bartoszewski, więc pozwoli Pan że zajmę się faktami i Prawdą, anie bełkotaniem pod dyktando zakłamanych wrogów Polski i Prawdy...

Obrazek użytkownika wandaherbert

25-01-2015 [21:25] - wandaherbert | Link:

tak się zlozylo ,że Bartoszewxski ,Komorowski nie są dla mnie "drogowskazami"odwrotnie ,są bardzo malo wiarygodni.Nie jest takze" drogowskazem" postkomuna. Pan nie musi skladać w imieniu Polski i Polakow niczego ,bo nie ma Pan do tego prawa,ale może Pan się odnieś do faktow, dotyczących udzialu Polakow w tej haniebnej "grze"

Obrazek użytkownika Optymista1930

25-01-2015 [22:55] - Optymista1930 | Link:

To niech Pan się odnosi do tego i to najlepiej na łamach Gazety Wyborczej, bo omawianie marginalnych patologii polskich, jest ma mniej więcej taką samą wartość jak wieczne szczekanie o księżach pedofilach - gdy wiadomo że wśród dewiantów seksualnych jest ich znacznie więcej, a jednak prawda czasu zawsze bierze górę nad odwagą i bezkompromisowością 'zwykłych ludzi'. Mnie Pan Panie nie pouczysz bo wiem dokładnie co mówię i wiem że mówię Prawdę, także odpuść Pan sobie, ale zarzuć swe sieci np. na neonie...
Na którym i ja - nota bene, publikuję. Tylko że idzie tam dokładnie słowo w słowo to co tu. Żadnej dialektyki nie da mi się przemycić, więc się nie trudzić proszę.

Obrazek użytkownika Optymista1930

25-01-2015 [22:57] - Optymista1930 | Link:

Moim zaszczytem i obowiązkiem jest występowanie w imieniu Polaków i Polski, nie żadnym prawem! Odpłyń bo i tak nie chcesz i nie zrozumiesz...

Obrazek użytkownika manko1492

25-01-2015 [18:40] - manko1492 | Link:

Niestety ten tekst to 100% prawdy. Od wielu lat mówię to samo, ale niestety nawet niezależna posługuje się cenzurą!