20 stycznia: Słomka zatrzymany w Nowym Sączu (pełna relacja)


27 września 2014 r. grupa Polaków zniszczyła pomnik NKWD w Nowym Sączu. Przeciw patriotom wystąpiła milicja kondominium. Do dziś trwają represje i szykany.
 
20 stycznia 2015 sąd w Nowym Sączu – pani sędzia Aneta Korwin-Białka - rozpatruje jedno z zażaleń Polaków (II Kp 893/14). Złożył je Adam Słomka (KPN Niezłomni).
 
Sąd łamiąc prawo – zasadę jawności rozpraw – utajnił rozprawę, w tym uniemożliwiając pracę dziennikarzy – odgradzając ich barierką od sali sądowej. W końcu utajnił nawet uzasadnienie własnego postanowienia (!)
 
Większość tych posunięć uznać można za przekroczenie uprawnień służbowych w celu osiągnięcia korzyści osobistej i w ramach działalności zorganizowanej grupy przestępczej. Przestępstwa te nawet obecnie, w świetle kalekiego i antypolskiego prawa Trzeciej Rzeszy Pospolitej, zagrożone są karą do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Milicja kondominium zatrzymała skarżącego A. Słomkę bezpośrednio po jego wyjściu z sali sądowej. Sąd od początku potajemnie współpracował więc z przestępcami, których dotyczy zażalenie, a jego samego zwabił do Nowego Sącza jedynie po to, by go bezprawnie zatrzymać i zastraszyć. Na podstawie postanowienia, jakie podpisał prokurator Waldemar Kriger, Słomkę wywieziono na komendę w Nowym Sączu. Tam asp. szt. Rafał Kołodziejczyk postawił mu zarzuty utrudniania aresztowania Zygmunta Miernika i znieważenia funkcjonariuszy 27 września 2014 r. Znieważać miał w budynku komendy; w rzeczywistości  do niego nie wchodził - rzeczywisty przebieg wydarzeń 27 września w Nowym Sączu przedstawiają opublikowane dawno temu relacje filmowe Wolnego Czynu.
 
Bez wznowienia walki o niepodległość – jej formułę wyznacza akcja Burza, rok 1944, a nie 1980 i solidarność Bolków – Polska pozostanie w strefie wpływów Ordy moskiewskiej, której obce są europejskie standardy cywilizacyjne i prawne.
 
Oto zapowiadana wczoraj pełna relacja filmowa i dwa dokumenty.
 
Więcej o historii pomnika Sowietów w Nowym Sączu:
http://naszeblogi.pl/51631-nekanie-za-nowy-sacz-piekary-slaskie-ii
http://naszeblogi.pl/50543-nekanie-za-nowy-sacz-piekary-slaskie
http://naszeblogi.pl/50279-znow-represje-w-nowym-saczu-relacja-filmowa-pelna
http://naszeblogi.pl/49821-nowy-sacz-obszerna-relacja-filmowa-wolnego-czynu
http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/dziekujemy-za-taki-pomnik-kolejny-protest-przeciwko-bohaterom-armii-czerwonej,64214#!prettyPhoto
http://naszeblogi.pl/49703-nowy-sacz-relacja-represjonowanych
http://pressmix.eu/index.php/2014/10/24/nowosadecki-prl-sad-chroni-policje-a-ta-napada-na-wiec-wyborczy/


 

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com 
http://www.facebook.com/cysewski1

YouTube: