Nękanie za Nowy Sącz. Piekary Śląskie II

27 września 2014 r. grupa Polaków znieważyła pomnik NKWD w Nowym Sączu. Wydarzenie to nagłośniły wolne media; również „Wolny Czyn” opublikował własną obszerną relację filmową (zob. łącza poniżej). Władze Nowego Sącza usunęły symbole totalitarne. Jednak milicja rosyjska wciąż nęka uczestników wydarzenia. Należy do nich Mariusz Cysewski, dziennikarz z KPN. 25 listopada Rosjanie przedstawili mu zarzuty o działalność antyradziecką. Uzasadnienie zarzutow podpisał podkom. Rafał Kołodziejczyk (Nowy Sącz).

Dziennikarz odmówił zeznań.

 
O wydarzeniach w Nowym Sączu zob. m.in.:
http://naszeblogi.pl/49680-rosyjska-milicja-broni-pomnika-sowietow-w-nowym-saczu
http://naszeblogi.pl/49690-polska-wraca-do-nowego-sacza-zwiastun-relacji-wolnego-cz
http://naszeblogi.pl/49703-nowy-sacz-relacja-represjonowanych  
http://naszeblogi.pl/49821-nowy-sacz-obszerna-relacja-filmowa-wolnego-czynu  
http://naszeblogi.pl/50279-znow-represje-w-nowym-saczu-relacja-filmowa-pelna  
https://lh6.googleusercontent.com/-iVRR1fa0GOY/VJaTiQ3eFvI/AAAAAAAADXs/RskuMGlk0Is/w522-h761-no/20141221%2Bzarzuty%2Bn%2Bs%C4%85cz.jpg
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com   
https://sites.google.com/site/wolnyczyn   
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn    
http://mariuszcysewski.blogspot.com    
http://www.facebook.com/cysewski1

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika andzia

21-12-2014 [14:53] - andzia | Link:

Pozwoli Pan,że wraz z wyrazami wielkiego szacunku dla Pana działalności,złożę świąteczne życzenia.Niechaj Boża Dziecina obdaruje Pana zdrowiem i radością dnia codziennego,a także satysfakcją z tego,co robi Pan dla Najjaśniejszej.

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski

22-12-2014 [03:00] - Mariusz Cysewski | Link:

Serdecznie dziękuję, i również życzę Bożych łask w te święta i cały przyszły rok. Pozdrawiam