Seryjny samobójca. Służby francuskie zamieszane w zamach?

Francuski policjant popełnił samobójstwo po spotkaniu z bliskimi ofiar ataku na redakcję "Charlie Hebdo". 45-letni Helric Fredou zastrzelił się w środę wieczorem w swoim gabinecie w Limoges. Z doniesień medialnych wynika, że kilka godzin wcześniej rozmawiał z rodziną ofiary ataku terrorystycznego w Paryżu. Ciało policjanta znaleziono w czwartek nad ranem. Autopsja potwierdziła, że Fredou popełnił samobójstwo i wykluczyła udział osób trzecich. Jak podaje "Evening Standard", Fredou był jedną z najważniejszych osób w śledztwie związanym z atakiem terrorystycznym w Paryżu. Współpracownicy funkcjonariusza w rozmowie z telewizją France 3 powiedzieli, że miał depresję i był przepracowany. W 2013 r. znalazł ciało kolegi, który także popełnił samobójstwo. W atakach terrorystycznych, których sprawcy deklarowali przynależność do organizacji dżihadystycznych, zginęło w Paryżu 17 osób. W środę w zamachu na redakcję satyrycznego tygodnika "Charlie Hebdo" bracia Said i Cherif Kouachi zastrzelili 12 osób, w tym głównych rysowników pisma. Dzień później powiązany z napastnikami Amedy Coulibaly zabił w Paryżu policjantkę, a w piątek wziął zakładników w sklepie z żywnością koszerną zabijając cztery osoby. Terroryści zginęli w piątek podczas operacji sił specjalnych francuskiej policji.  „....(źródło)

Niemiecki Bundesrat skieruje na początku grudnia do Trybunału Konstytucyjnego wnisoek ozdelegalizowanie Narodowodemokratycznej Partii Niemiec (NPD) jako rasistowskiego ugrupowania gloryfikującego przemoc - poinformowało dziś MSW Badenii-Wirtembergii.„...”Pełnomocnicy procesowi zakończy;i prace nad wnioskiem do TK prowadzone na podstawie dowodów zebranych przez działającą od zeszłego roku grupę roboczą - powiedział minister spraw wewnętrznych Badenii-Wirtembergii Reinhold Gall, jeden z inicjatorów zakazu działalności skrajnej prawicy. „....”W 2003 roku sędziowie Trybunału Konstytucyjnego oddalili wniosek o delegalizację, uznając, że materiał dowodowy mający wskazywać na niezgodną z prawem działalność NPD jest niewiarygodny ze względu na istnienie w kierownictwie partii agentów niemieckich służb specjalnych. Sędziowie nie byli pewni, czy materiał obciążający pochodzi od autentycznych członków partii, czy też od współpracowników policji. „ ….(więcej )

Bałaban „Marwan Muhammad, rzecznik Zrzeszenia przeciwko Islamofobii we Francji...”...”"Kto ma prawo twierdzić, że Francja za trzydzieści czy czterdzieści lat nie będzie krajem muzułmańskim? Kto ma takie prawo? Nikt w tym kraju nie ma prawa nam tego odmawiać. Nikt nie ma prawa odbierać nam tej nadziei. Nadziei na globalne społeczeństwo wierne islamowi. Nikt w tym kraju nie ma prawa definiować nam, czym jest tożsamość francuska „.....”George Soros.”przeznaczył swoje środki na kampanię promującą islam. Jej pomysłodawcą jest Zrzeszenie przeciwko Islamofobii we Francji (CCIF), które najwyraźniej stawia sobie za cel przekształcenie Francji w kraj islamski. „. …..( http://naszeblogi.pl/51971-soros-finansowal-we-francji-islamskich-terrorystow )

„5 grudnia (12 grudnia wg starego stylu) 1904 roku car Mikołaj II zapowiedział ograniczone reformy administracji. Zapowiedzi te nie były dość daleko idące i już następnego dnia wybuchł strajk powszechny w Baku, a wkrótce później w Petersburgu. 
Na czele strajku w Petersburgu stanął pop Gapon. Był on znaczącym działaczem robotniczym i jednocześnie agentem tajnej policji carskiej, tzw. Ochrany. Na początku stycznia 1905 roku Gaponzaczął organizować pokojowy pochód pod Pałac Zimowy (rezydencję cara), gdzie miało dojść do przekazania władcy petycji od wiernych poddanych.
Władze zostały uprzedzone o planowanej manifestacji. Niektórzy doradcy cara Mikołaja II, a także jego kuzyn, cesarz niemiecki Wilhelm II, doradzali mu przyjęcie delegacji z petycją a następnie przemówienie z balkonu do poddanych. Zamiast tego, car Mikołaj II wyjechał potajemnie do Carskiego Sioła, a do Petersburga ściągnięto dodatkowe oddziały wojska.
W niedzielę 22 stycznia (9 stycznia wg starego stylu) 1905 roku w południe od 100 do 200 tysięcy robotników i członków ich rodzin ruszyło w pokojowym pochodzie ku carskiemu pałacowi. Manifestanci nieśli ikony i portrety cara oraz śpiewali pobożne pieśni (m.in. "Boże chroń Cara"). Przed pałacem drogę zastąpiło im wojsko, które otworzyło ogień. „...(źródło )

„W wielu dużych miastach - także w Wielkiej Brytanii - odsetek muzułmanów przekracza już 15 a nawet 20 proc. Większość z nich akceptuje prawa i obyczaje w nowej ojczyźnie, jednak hałaśliwa i wyjątkowo aktywna mniejszość radykałów daje o sobie wyraźnie znać. Na tyle głośno, że amerykański „National Catholic Register" uznał Birmingham na równi z holenderskim Rotterdamem za jeden z wzorcowych przykładów szerzenia się radykalnego islamu w Europie.
W Birmingham według danych Office for National Statistics w 2012 r. było 26,9 proc. mieszkańców pochodzących z kręgu kultury islamu”...”w 2011 r. na 278 tys. mieszkańców Birmingham w wieku do 18 lat młodych muzułmanów było 97 tys. (35 proc.). Dla porównania młodych chrześcijan było 94 tys. W 2013 r. najpopularniejszym imieniem nadawanym noworodkom płci męskiej w okręgu Midlands było Mohammad (lub Muhammad). Imię Proroka w metropolii birminghamskiej otrzymało łącznie 1195 chłopców. Jest to zresztą proces widoczny w całym kraju - o ile muzułmanie stanowią 4 proc. ludności Wielkiej Brytanii, to wśród dzieci odsetek ten wynosi już 9 proc. „...”Wiosną 2014 r. brytyjskie władze edukacyjne interweniowały np. w sprawie kilku szkół publicznych w Birmingham „przejętych" przez społeczność islamską. Próbowano w nich prowadzić segregację chłopców i dziewcząt i sankcjonować obyczajowość muzułmańską. Jeden z nauczycieli prowadził naukę piosenek poniżających chrześcijan. „...”Pojawiają się żądania usankcjonowania szarijatu wśród muzułmanów. Przeciwstawiają się temu brytyjskie stowarzyszenia prawników, jednak w zamkniętych społecznościach takie nieformalne rozsądzanie spraw mniejszej wagi bywa tolerowane. Zdarzają się demonstracje radykałów żądających np. prohibicji alkoholowej w dzielnicach islamskich albo rozdziału studentów według płci. Radykalizacje dostrzegają nie tylko niepoprawni politycznie rasiści i członkowie EDL. „...(źródło )

Chiński koncern telekomunikacyjny Huawei opublikował raport za zeszły rok, informując, że znów znacząco wzrósł jego zysk z działalności operacyjnej.Koncern poinformował, że jego zeszłoroczny zysk operacyjny wzrósł o 17 proc. w porównaniu do 2013 roku. natomiast przychód za ten sam okres wzrósł o 20 proc.Huawei, chiński producent smartfonów oraz technologii telekomunikacyjnej, zyskał na wprowadzeniu technologii mobilnej czwartej generacji 4G. Koncern pracuje - tak jak inne światowe firmy telekomunikacyjne - nad technologią 5G.”...”Według danych za trzeci kwartał zeszłego roku Huawei sprzedał ponad 32 mln urządzeń, w tym 16,8 mln smartfonów, co daje wzrost na poziomie 26 proc. rok do roku. „...( źródło )
-----------------
Ważne

 Autopsja potwierdziła, że Fredou popełnił samobójstwo i wykluczyła udział osób trzecich. Jak podaje "Evening Standard", Fredou był jedną z najważniejszych osób w śledztwie związanym z atakiem terrorystycznym w Paryżu. Współpracownicy funkcjonariusza w rozmowie z telewizją France 3 powiedzieli, że miał depresję i był przepracowany
-----------
Mój komentarz 

W Niemczech służby założyły , kontrolowały i kierowały partią neofaszystowską . We Francji najważniejsza osoba , mająca najwięcej informacji , prowadząca śledztwo nagle popełnia samobójstwo. Czyżby dowiedział się czegoś , czego nie powinien , na przykład ,że za komórka islamskich terrorystów stały francuski służby.

Sytuacja jest tym bardziej podejrzana ,że w sytuacji załamania gospodarczego i społecznego Francji wojna z muzułmanami spadła lewactwu tam rządzącymi wręcz z nieba .

Teraz Francuzi zamiast walczyć z lewicowymi bandytami , którzy zrobili z nich niewolników zaczną za swoją postępującą nędzę oskarżać muzułmanów ( http://naszeblogi.pl/51971-soros-finansowal-we-francji-islamskich-terrorystow

I jeszcze jedno . Czy ktoś słyszał aby jacykolwiek terroryści grozili że dokonają zamachu na faktycznych twórców Izraela, czyli Rothschildów . Dziwne , prawda ?      

video Grzegorz Braun o Bronisławie Komorowskim 18.12.2014
video Szeremietiew Kto następny na liście seryjnego samobójcy? 
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz Twitter 
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o bogini Kali „ Nie należynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie Niosącego Światło Impreza u Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.amborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra o łapówkach „ 
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001 

Serdecznie dziękuję za pierwsze trzy darowizny w wysokości 200 złotych , 100 złotych i 30 złotych. Jeszcze raz dziękuję    

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-01-2015 [08:55] - NASZ_HENRY | Link:

Monsieur Commisaire zbyt serio potraktował śledztwo ;-)

Obrazek użytkownika jasimalgosia

14-01-2015 [12:28] - jasimalgosia | Link:

a zamachowiec mial ponoc piekne, niebieskie oczy:

http://aanirfan.blogspot.co.uk...

Obrazek użytkownika jasimalgosia

14-01-2015 [12:39] - jasimalgosia | Link:

a no i jeszcze ten caly Szeryf ponoc w ogole nie byl praktykujacy, o ile w ogole wierzacy. No i nic dziwnego - media podaja, ze to ludzie ze swiatka przestepczego, a Allah nie pozwala ani krasc forsy, ani zdobywac jej w przestepczy sposob.

Obrazek użytkownika jasimalgosia

14-01-2015 [16:02] - jasimalgosia | Link:

scena z zabicia Amedy Coulibaly:

https://www.youtube.com/watch?...

wie ktos, jak zwolnic tempo filmu?

Obrazek użytkownika stachu

14-01-2015 [17:39] - stachu | Link:

Drogi panie wiadomo ,że za tym stoją służby jakby tu podszczuć Islamów na Chrześcijan i odwrotnie ??Przyglądałem się tym relacjom filmowym z akcji śmierdzi na kilometr, kto dał pieniądze na Islamizację dziękuję,że pan przypomniał.Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta ale czuję coś,że tym trzecim dostanie się rykoszetem i będzie gwałtu rety.W Oslo ostatnio odbyły się dwa marsze jeden przeciwko Islamizacji(spóźniony o jakieś kilkanaście lat)w Norwegii znajdują się 124 meczety i drugi marsz Marsz Solidarności i Tolerancji na czele którego stał luterański biskup.Pozdrawiam