Twardy elektorat PiS wreszcie zaczyna myśleć

Zacznę od tego, że regularnie bywam na ultra-prawicowym portalu „Nasze Blogi” Niezależnej.pl vide: https://naszeblogi.pl/user/120... , gdyż zwyczajowo zamieszczam tam każdą notkę opublikowaną przeze mnie na Salonie24.

O ile na „Salonie24” prowadzą blogi sympatycy wszystkich opcji politycznych, - to na „Naszych Blogach” w 95-ciu procentach przypadków produkują się bezkrytyczni miłośnicy Partii Jarosława Kaczyńskiego, wśród których prym wiodą piszący praktycznie codziennie blogerzy zadaniowi, a mianowicie - na niwie gospodarczej działa członek Komitetu Politycznego PiS Zbigniew Kuźmiuk, zaś na poletku politycznym wypowiada się euro-poseł Ryszard Czarnecki.

Niegdyś czytelnicy i komentatorzy „Naszych Blogów” łykali w ciemno praktycznie każdą ściemę bezwstydnej propagandy sukcesu uprawianej tam przez wyżej wymienionych polityków PiS-u, których blogi miały początkowo stosunkowo wielu czytelników. Ale od czasu afery KNF blogów Kuźmiuka i Czarneckiego prawie nikt już nie czyta, co widać po radykalnym spadku ilości odwiedzin na ich blogach oraz na praktycznie zerowej ilości dodawanych tam komentarzy. Można to łatwo sprawdzić wchodząc na ich stare i nowe notki – vide: https://naszeblogi.pl/user/97/... oraz http://naszeblogi.pl/user/86/w... .   

Dlaczego tak się dzieje?

Ano, dlatego, że jesienią 2015 Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory z przewagą sejmową, co dla partii Jarosława Kaczyńskiego miast zbawiennym, zgubnym się okazało, ponieważ utwierdziło działaczy pisowskich w złudnym przeświadczeniu, że im wszystko wolno, co z kolei przerodziło się w bezprzykładną butę partii rządzącej, która zaczęła postępować tak samo, jak Platforma przed upadkiem, jak nie gorzej. Mam na myśli chciejstwo, partyjniactwo, obsadzanie swoimi ludźmi praktycznie wszystkich lukratywnych stanowisk, słowem bezprzykładny nepotyzm PiS-u, czego z powodu wybuchu afery KNF już nie da się ukryć. Zaś nieprzyzwoicie nachalna propaganda sukcesu władzy dobrej zmiany okazała się przeciw-skuteczna, nawet w przypadku fanatyków bezkrytycznie miłujących partię Jarosława Kaczyńskiego. Mówiąc krótko, - PiS przegiął, stracił cnotę i przestał być teflonową partią.

I jeszcze jeden przykład. Dziś rano zadzwonił do mnie mój Przyjaciel, który za PiS w ogień by wskoczył, - ale jak zacząłem krytykować postępowanie Prawa i Sprawiedliwości po roku 2015, - miał do mnie o to ogromny żal, aż w końcu się na mnie śmiertelnie obraził i przestał do mnie dzwonić. Było to dla mnie nad wyraz dotkliwie przykre, bo mój starszy ode mnie Przyjaciel jest wyjątkowo doświadczonym przez życie patriotą polskim, który jako dziecko wraz z matką został zesłany na Sybir, skąd cudem powrócił do ojczyzny po wielu latach niewyobrażalnego cierpienia. A ostatnimi laty, mimo podeszłego wieku brał czynny udział w wielu marszach, które PiS organizował.

Ale dziś rano do mnie zadzwonił i powiedział: „Krzysiu! Dzwonię, żeby cię przeprosić, bo to, co pisałeś krytykując PiS to betka w porównaniu z tym, co przeczytałem w nowo wydanej książce autorstwa Jerzego Roberta Nowaka pt. „Andrzej Duda. Biografia prawdziwa” z komentarzami Gadowskiego…”.

Książki tej jeszcze nie czytałem, ale ciężki kamień spadł mi z serca, że mój Przyjaciel nareszcie zrozumiał, że przez ostatnie trzy lata krytykowałem szeroko pojętą władzę Prawa i Sprawiedliwości dlatego, że mi zależy na Polsce. Póki co, posłuchajmy co o swojej książce mówi Autor Jerzy Robert Nowak - vide: https://www.youtube.com/watch?...

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kukuo

29-11-2018 [20:56] - kukuo | Link:

29-11-2018 [20:52] - kukuo | Link: Panie nauczyciel ak. -" Mam
Panie nauczyciel ak. -" Mam na myśli chciejstwo, partyjniactwo, obsadzanie swoimi ludźmi praktycznie wszystkich lukratywnych stanowisk, słowem bezprzykładny nepotyzm PiS-u, czego z powodu wybuchu afery KNF już nie da się ukryć. Zaś nieprzyzwoicie nachalna propaganda sukcesu władzy dobrej zmiany okazała się przeciw-skuteczna, nawet w przypadku fanatyków bezkrytycznie miłujących partię Jarosława Kaczyńskiego. Mówiąc krótko, - PiS przegiął."
A jakieś przykłady poproszę?
Ps Znowu się podpierasz przyjacielem dzwoniącym - "że przez ostatnie trzy lata krytykowałem szeroko pojętą władzę Prawa i Sprawiedliwości dlatego, że mi zależy na Polsce." - czyli od samego początku? Nie czekając na efekt?
Chroń nas Boże od przyjaciół bo...

Obrazek użytkownika JJC

29-11-2018 [23:16] - JJC | Link:

@kukuo..... Spokojnie, pan Krzysio krytykuje, bo lubi krytykować. Ale nie ma to żadnego znaczenia. Nikt o zdrowych zmysłach nie traktuje panakrzysiowej "publicystyki" poważnie, bo to nie jest publicystyka, tylko plotkarstwo.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-11-2018 [10:41] - Krzysztof Pasie... | Link:

@kukuo

"Ps Znowu się podpierasz przyjacielem dzwoniącym..."
--------------------------
Proszę napisać do mnie na pocztę wewnętrzną to podam panu numer telefonu dzwoniącego i przekona się Pan, że nie zmyślam.

Obrazek użytkownika kukuo

30-11-2018 [15:13] - kukuo | Link:

Szanowny Panie Profesorze,
Nie interesuje mnie za bardzo Pański przyjaciel...
Chcę wiedzieć dlaczego Pan tak pisze :
 " że przez ostatnie trzy lata krytykowałem szeroko pojętą władzę Prawa i Sprawiedliwości dlatego, że mi zależy na Polsce." - czyli od samego początku? Nie czekając na efekt?
PS Czy Pan naprawdę nie rozumie, że w Polsce trwa walka na śmierć i życe???

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-11-2018 [17:11] - Krzysztof Pasie... | Link:

@kukup

"Chcę wiedzieć dlaczego Pan tak pisze :
 " że przez ostatnie trzy lata krytykowałem szeroko pojętą władzę Prawa i Sprawiedliwości dlatego, że mi zależy na Polsce."
-------------------
Podług Wikipedii potocznie "adwokatem diabła" nazywa się osobę, która będąc zwolennikiem danej sprawy, staje przeciwko niej, by poprzez kontrargumenty dowieść jej słuszności. Jest Pan w stanie to ogarnąć?

 

Obrazek użytkownika kukuo

30-11-2018 [21:14] - kukuo | Link:

Jestem, ale nie w Pana przypadku...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

01-12-2018 [09:05] - Krzysztof Pasie... | Link:

@kukuo

"Jestem, ale nie w Pana przypadku..."
-------------------------
Tak właśnie myślałem.

Obrazek użytkownika Lektor

30-11-2018 [17:57] - Lektor | Link:

Ty kuku na muniu, czy jak się tam wabisz, ta twoja afera KNF jak ją nazwałeś  nie jest aferą PIS. To sprawa M. Chrzanowskiego, który nie należy do PIS, a jest Prof. ekonomistą - Kapito ?!!!
"  Chroń nas Boże od przyjaciół "
No to w następnych wyborach głosuj głupku na nieprzyjaciół !!!

Obrazek użytkownika kukuo

30-11-2018 [21:12] - kukuo | Link:

Jak chcesz rozmawiać to nie pij tyle bo nie jesteś w stania zauważyć cudzysłowiu. (czyli cytatu z notki ) 
Ps. Jestem powalony twoją kulturą osobistą  ("jak się tam wabisz, głupku"). Nie kompromituj się...

Obrazek użytkownika Novalia47

30-11-2018 [00:47] - Novalia47 | Link:

Poza tym wreszcie żęlbetonowy elektorat PiS-u zaczyna dostrzegać, że nie tylko propaganda reżimowych mediów, ale politycy z najwyższej, wysokiej i całkiem średniej półki traktują ich jak ten przysłowiowy "ciemny lud", o którym szef KurWizji mawia, że wszystko kupi. Takie wciskanie ciemnoty Polakom nawet za komuny nie miało miejsca. Przykład pierwszy lepszy z brzegu z ostatnich tygodni:wmawia się czytelnikom i telewidzom z "narodowych" mediów, że przyczyną  klęski PiS w miastach jest fakt zamieszkiwania w nich  ex-pezetperowców, ex-zomowców, ex-ubeków i ich dzieci, dzisiaj już dorosłe (tu warto przypomnieć:   http://netinfo24.pl/2018/11/27... )  Czy ktoś z tak głupio indoktrynowanych w to uwierzył? Albo dzisiaj głoszone hasło, że  afera KNF nie jest aferą  PiS, pomimo że przewijają się tam nazwiska począwszy od Dudy, poprzez Sasina i jemu podobnych bonzów,a Morawiecki osobiście odpowiada za nadzór nad KNF? I kto w to ma uwierzyć? No, może niektórzy (-re)na NB, jak Angela,Xena,Anna czy Lektor albo Zwieracz Śmieci - może...
P.S. Acha, i może jeszcze pos. Żalek równy intelektem posłom Pięcie czy Suskiemu, który chcąc dobić swojego interlokutora walnął,że w jego rozumowaniu (w sprawie afery z podlaską policja i w-min.Zielińskim) doszło już do tego, że "dno sięgnęło bruku" - autentyczne!

Obrazek użytkownika angela

30-11-2018 [03:13] - angela | Link:

Pan Krzysio i Novalia, nie sięgnęli   bruku, bo już  dawno  na tym bruku siedzą , i jak zaKODowani na bruku  w błotku,  tupia   nóżkami o barierki.
Pan  Krzysio  mało ze rzadu, czepia się już teraz blogerów. Tak pracuje. 
 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-11-2018 [10:47] - Krzysztof Pasie... | Link:

@angela

Pani już dziękujemy!

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

30-11-2018 [07:20] - ExWroclawianin | Link:

@ Novalia47

0/100

Dno kompletne !!!

Obrazek użytkownika Novalia47

30-11-2018 [15:24] - Novalia47 | Link:

@ExWrocł.
A ów Żalek powiedziałby jeszcze, że sięgnęło bruku. Panowie pod względem intelektualnym i erudycyjnym dobrali się nadzwyczajnie!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-11-2018 [10:45] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Novalia

"Acha, i może jeszcze pos. Żalek..."
-----------------
Widziałem wczorajszy występ posła Żalka. Wręcz nieprawdopodobny obciach!

Obrazek użytkownika kukuo

30-11-2018 [15:17] - kukuo | Link:

Argumenty ad personam? 
Nie ładnie Panie Profesorze..

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-11-2018 [19:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

@kukuo

Nie jestem profesorem, lecz doktorem nauk technicznych.

Obrazek użytkownika Lektor

30-11-2018 [17:59] - Lektor | Link:

Ale debile wypowiadają się na tym forum wszystko co dobre to jest złe a co złe to dobre.  Chyba jedzą szczawiówkę niesiołowskiego, bo im mózgi zzieleniały do reszty.
 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

01-12-2018 [09:10] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Lektor

"Ale debile wypowiadają się na tym forum wszystko co dobre to jest złe a co złe to dobre..."
---------------------
Nie spodziewałem się, że zdobędzie się Pan na tak celną samokrytykę. Gratuluję odwagi!

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-11-2018 [03:20] - wielkopolskizdzichu | Link:

Zdecydować się trzeba. Albo twardy, albo myślący.
Tzw twardy elektorat, bez względu na kogo glosuje, to bezmyślna gawiedź. Ona co najwyżej może zostać zawiedziona i wówczas szuka następnego obiektu swego uwielbienia.
Przykładem jest zauważalne na NB zauroczenie ruchem zwącym się narodowym.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-11-2018 [10:46] - Krzysztof Pasie... | Link:

@wielkopolskizdzichu

"Albo twardy, albo myślący..."
---------------------
Może być jeszcze fikuśny.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

30-11-2018 [08:49] - Trotelreiner | Link:

Pasierbiewicz w pozie "myślącej"...ale tylko w pozie...myślenie juz mu nawet na rezerwie nie wychodzi..

https://mitologiawspolczesna.p...

Obrazek użytkownika Jaworowski

30-11-2018 [10:37] - Jaworowski | Link:

>>Mam na myśli chciejstwo, partyjniactwo, obsadzanie swoimi ludźmi praktycznie wszystkich lukratywnych stanowisk, słowem bezprzykładny nepotyzm PiS-u, <<<
Krzysio, kochany bohatyrze inaczej, to wybory po to się wygrywa, by na stanowiskach kluczowych pozostawić złodziei, defraudziarzy, kręcących lody, wyłudzających VAT na setki miliardów złotych, pozwalających wwozić miliardy litrów paliwa bez płacenia akcyzy, VATu, szmuglujących  setki milionów złotych za "reklamy” do obcych i wrogich mediów? Pokaż mi wykładowco akademicki kraj, w którym partia wygrywająca wybory, przejmująca władzę, obsadza stołki przegranymi i totalnie skompromitowanymi ludźmi z poprzedniego nadania, którzy udowodnili przez 26 lat swoich nierządów o braku jakichkolwiek kwalifikacji by zarządzać nawet  zwykłym kiblem na dworcu PKP.
Stopień erozji mózgownicy agentury wpływu sięgnął dna na NB. Czy wy wyobrażają sobie, że my już nie potrafimy nie tylko patrzeć, ale i myśleć samodzielnie?
 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-11-2018 [13:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Jaworowski

Przykro mi, ale trzymam się zasady odpowiadania wyłącznie na poważne komentarze.

Obrazek użytkownika Jaworowski

30-11-2018 [14:23] - Jaworowski | Link:

@Krzysztof Pasierbiewicz
A myśli Pan, że to, co waść wypisuje jest poważne? To zwykła, oszczercza, nieprawdziwa   propaganda antypisowska przez kogoś, kto  przywdział  się w  szatki patrioty i udaje zainteresowanie losem naszej ojczyzny. Pod pozorem rzekomo "słusznej" krytyki ryje waść i rozwala morale tej jeszcze wciąż zdrowej tkanki narodu. Krytyka jest wskazana, ale jednocześnie powinno się wskazywać jakieś realne alternatywne  rozwiązania. Waść za grosz tego nie potrafisz, a to, co proponujesz, to dziecinada

Obrazek użytkownika HenrykHenry

30-11-2018 [17:00] - HenrykHenry | Link:

A dopiero Pasierbiewicz pisal ze 1000 notatek krytycznych wobec opozycji napisal , ze bez przerwy ich krytuje wytyka bledy ... teraz , bo mu tak pasuje , bardziej prawdopodobne ze takie kolejne zadanie dostal , pisze ze od trzech lat krytykuje PiS ...
"Pajac" o tym "becwale" akademickim powiedziec to nic nie powiedziec ...
PS.  To co ten "ortodoksyjny becwal" wypisuje to nie krytyka ... to oczernianie !!! ,  PiS i politykow tej formacji. Zwykle obrzydliwe oczernianie i pomowienia. 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-11-2018 [19:10] - Krzysztof Pasie... | Link:

@henrykHenry

Panu już dziękujemy!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-11-2018 [17:15] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Jaworowski

"A myśli Pan, że to, co waść wypisuje jest poważne?..."
---------------------------
Przykro mi, ale trzymam się zasady odpowiadania wyłącznie na poważne komentarze

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

01-12-2018 [09:14] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Jaworowski

"Pod pozorem rzekomo "słusznej" krytyki ryje waść i rozwala morale tej jeszcze wciąż zdrowej tkanki narodu..."
---------------------
Coś pięknego. Zdanie żywcem wyjęte z czasów stalinowskich. Chowam w moim prywatnym archiwum pod zakładką: "Złote myśli reliktów PRL-u.

Obrazek użytkownika Novalia47

30-11-2018 [15:17] - Novalia47 | Link:

Jaworowskiego, mędrca blogowego pragnę z głębi serca przeprosić, że go pominęłam w moim komentarzu wczorajszym nie włączając go do grona tak znamienitych komentatorów na NB jak Angela, Xena, Żalek czy Lektor, którzy niewątpliwie są żarliwymi wyznawcami narodowych mediów i stałych wypowiedzi PiS-owskch prominentów, uważających swoich słuchaczy i telewidzów za ciemny lud który wszystko kupi. Jeszcze raz wyrażam z tego powodu moje ubolewanie!
 

Obrazek użytkownika Jaworowski

30-11-2018 [17:17] - Jaworowski | Link:

Nowalijka dobrze, że sprostowałaś. Czułem się podle, taki "wyzuty" z tak doborowego towarzystwa ludzi myślących, inteligentnych, patriotów. Thanks. Poprawiła mi "dama" humor. Jeszcze raz. Balszoje spasiba. Angielskiego to możesz nie znać więc w twoim rodzimym języku twoich przodków dziękuję.

Obrazek użytkownika Novalia47

30-11-2018 [20:57] - Novalia47 | Link:

Patriotyczny Jaworowciu!
Wierzę,święcie wierzę,że odczuwasz głęboką więź z wszystkimi tego rodzaju "patriotami",tak jak z tym łapownikiem Chrzanowskim z afery KFN, którego jego protektor Glapiński (patriotyczny szef NBP) już po zatrzymaniu Chrzanowskiego nawał szczerym, prawdziwym patriotą - buuuaaa! A co ty możesz wiedzieć o  moich przodkach, że próbujesz ich obrazić, łachudro?

Obrazek użytkownika Lektor

30-11-2018 [18:00] - Lektor | Link:

Ale durnie wypowiadają się na tym forum wszystko co dobre to jest złe a co złe to dobre.  Chyba jedzą szczawiówkę niesiołowskiego, bo im mózgi zzieleniały do reszty.
 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

01-12-2018 [09:23] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Lecktor

"Chyba jedzą szczawiówkę niesiołowskiego, bo im mózgi zzieleniały do reszty..."
--------------------------------
No i mamy kolejną perełkę. Tę złotą myśl chowam do mojego prywatnego archiwum, w zakładce: "Intelektualiści"
 

Obrazek użytkownika Jaworowski

01-12-2018 [11:21] - Jaworowski | Link:

>>Chyba jedzą szczawiówkę niesiołowskiego, bo im mózgi zzieleniały do reszty.<<<
Lektor masz pełną rację. Dodam skromnie jak zwykle, że tak  dokumentnie poprzewracało  się im  w głowach, gdyż  szczawiówkę zagryzają tymi słynnymi  mirabelkami niesiołowskiego, a wiadomo powszechnie, że taka dieta w połączeniu z ośmiorniczkami i drogim winem pitym na koszt podatnika nie służy. Dowód- furiactwo i pomieszanie zmysłów Niesioła.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

30-11-2018 [19:09] - HenrykHenry | Link:

Zalek komentatorem na NB ... ?! no , no ... Novalija, tys chyba poczeta z kija 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

01-12-2018 [09:25] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

"Novalija, tys chyba poczęta z kija..."
------------------------ 
Jest i kolejna złota myśl, którą chowam w moim archiwum w zakładce: "intelektualiści"

Obrazek użytkownika Ptr

30-11-2018 [11:42] - Ptr | Link:

Panie Krzysztofie. Kolega zniechęcił się do PIS czytając biografię A.Dudy. A przecież Pan też na tym blogu niegdyś zamieścił zdjęcie młodego europosła z propozycją dla PIS , aby PiS postawił na młodych .Nie pisze tego , aby się tu z Panem spierać , bo nie mają te spory tutaj dla mnie żadnego znaczenia. 
 
Zauważmy jednak , że świat zarzucił nas problemami równie ważnymi. Ciągle jest problem niedziałania wymiaru sprawiedliwości w stosunku do pewnej części elit. Jest problem niechęci , czy nienawiści krajowej i europejskiej liberalnej lewicy do podstawowych polskich wartości. I zawsze na tym tle perfidnie zarzucą nam osamotnienie.  W dodatku jest proces upadku autorytetu Kościoła za granicą , w Rzymie i w Polsce dotykający wiernych.
Jest problem aspiracji Niemiec do wybicia się na mocarstwo za pomocą podporządkowania sobie Europy w taktycznym sojuszu z Rosją. Jest problem ciągłych strat na interesie narodowym to tu , to tam, trochę imigrantów, trochę przekrętów wyborczych, trochę uszczuplania władzy suwerena przez wszelakie opcje i donosicielstwo za granicę. Chyba nie muszę więcej wymieniać. 
Trzeba jednak przyjąć za pewnik , że część emocji jest sztucznie wywoływanych z zagranicy. Może być dużo gorzej. 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-11-2018 [17:17] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ptr

"Panie Krzysztofie. Kolega zniechęcił się do PIS czytając biografię A.Dudy. A przecież Pan też na tym blogu niegdyś zamieścił zdjęcie młodego europosła z propozycją dla PIS , aby PiS postawił na młodych..."
---------------------------
To prawda. Ale wtedy jeszcze myślałem, że AD jest inteligentniejszy.

Obrazek użytkownika fritz

30-11-2018 [13:59] - fritz | Link:

Komentarz wskazujacy np. na niepelna informacje u pana Kuzmiuka z olbrzymim prawdopodobienstwem zostanie ocenzurowany,

Obrazek użytkownika fritz

30-11-2018 [14:03] - fritz | Link:

Duda to nie PiS. Duda to rowniez anty PiS. Szkody ktore wywolal vetujac reforme justicji sa nie do powetowania. Tak samo reformy finansowania samorzadow przed dwoma laty. Duda byl w gieremkowskiej UW ... i jak widac dalej w niej jest pomimo ze zniknela. Nie mowiac o obronie komunistycznej generalicji przez Dude, veto, czy tez zablokowania publikacji indeksu do czego zobowiazuje go prawo. 

Obrazek użytkownika HenrykHenry

30-11-2018 [17:06] - HenrykHenry | Link:

Podpisalbym sie pod tym obiema rekami

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-11-2018 [17:18] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Fritz

Dziękuję Panu za komentarz.

Obrazek użytkownika fritz

30-11-2018 [14:25] - fritz | Link:

Pan moderator cenzuruje ale nie chce sie do tego przyznac i informacje o cenzurze cenzuruje. NB nie byly kiedys cenzurowane.

Obrazek użytkownika fritz

30-11-2018 [15:41] - fritz | Link:

Dzieki, widze, ze to nie byla cenzura tylko opoznienie redakcyjne:) 

Obrazek użytkownika Lektor

30-11-2018 [17:49] - Lektor | Link:

„  Zacznę od tego, że regularnie bywam na ultra-prawicowym portalu „Nasze Blogi” Niezależnej.pl „”
Najwyższy czas, abyś pan dał spokój ludziom, i wyniósł się z NB. Przecież nikt pana tutaj nie cierpi. Czy panu, wykładowcowi akademickiemu, tak trudno to zrozumieć ?!!! Przeskocz na łonet nieboraku, tam pańska głupizna nie będzie widoczna, wśród panu podobnych "geniuszy".
 
 
„  że przez ostatnie trzy lata krytykowałem szeroko pojętą władzę Prawa i Sprawiedliwości dlatego, że mi zależy na PO-lsce.  „
No, krytykował i krytykuje pan, wszystko co dobre to jest złe a co złe to dobre.  Pan  je szczawiówkę niesiołowskiego, bo panu mózg zzieleniał do reszty.

A my, Polacy będziemy spokojnie głosować na PiS i mamy w d...pańskie POdchody
 

Obrazek użytkownika Novalia47

30-11-2018 [20:44] - Novalia47 | Link:

Ale też wszyscy z Lektorkiem mędrcem na czele katują się masochistycznie czytaniem dokładnie wszystkich wpisów pana Ktrzysztofka - jacyś porąbani czy co?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

01-12-2018 [09:36] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Lektor

"A my, Polacy będziemy spokojnie głosować na PiS i mamy w d...pańskie POdchody..."
-----------------------
Dziękuję Panu, za jak zawsze miły, kulturalny i mądry komentarz.
 

Obrazek użytkownika Novalia47

01-12-2018 [16:50] - Novalia47 | Link:

Dla Lektorka Polaka:
"Patrz, Kościuszko, na nas z nieba!"
raz Polak skandował.
I Kościuszko spojrzał z góry
i się zwymiotował".
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

01-12-2018 [09:22] - Trotelreiner | Link:

PODOBNO [JAK NIESIE WIEŚĆ W KRAKOWIE] TO TA @nowalia47 JEST TO SŁAWNĄ CORKĄ JEDYNACZKĄ PASIERBIEWICZA....
Ciekawe czy ma innego kompa z innym adresem IP...?

Obrazek użytkownika Novalia47

01-12-2018 [16:45] - Novalia47 | Link:

QTrotercośtam
A Pan nadal prowadzisz to swoje żmudne śledztwo - podziwiam! Małe sprostowanie: nie jestem córką pana Krzysztofka, ale jego wnuczką,a poprzednio byłam jego  kochanką Teraz się zastanawiam kim by tu jeszcze zostać dla Pana Krzysztofka i jak to z nim ustalę, to niezwłocznie pana śledziennika powiadomię!
 

Obrazek użytkownika Ryszard Surmacz

01-12-2018 [23:49] - Ryszard Surmacz | Link:

Na portalu Salon 24 opublikowałem "Tryptyk kresowy". Każda część wiersza  podzielona była na kilka zwrotek. W tym stanie utrzymał się dwa dni. Na trzeci został zblokowany w trzy zupełnie niezrozumiałe części. Interweniowałem, ale bezskutecznie. Z ust innych bywalców mam informacje, że portal potrafi wyjąć z całości akapit lub kilka zdań, które czynią ją niezrozumiałą. Czy Panu zdarzyło się coś podobnego?