Hawajska obstawa uduchowionego ministra

W dniu 11 listopada br. portal internetowy Salon24 News napadł na Bogu ducha winnego ministra Zielińskiego – vide: https://www.salon24.pl/newsroo... , - i opublikował oszczerczą notkę pt. „Skargi policjantów na wiceministra Zielińskiego. Mamy dość chodzenia do kościoła za nim”, w której stało napisane między innymi, cytuję:

Politycy PO upublicznili listy od suwalskich policjantów, którzy skarżą się na traktowanie przez wiceministra Jarosława Zielińskiego. Wiceszef MSWiA odpiera zarzuty, twierdząc, że to element nagonki mediów i opozycji.  Policjanci mają od dwóch lat pilnować domu Jarosława Zielińskiego, przebierać się w mundury Służby Ochrony Państwa na uroczystościach oraz muszą chodzić za wiceministrem do kościoła na msze - tak wygląda sytuacja w skargach, które napływają z miejskiej komendy policji w Suwałkach (…) To jednak nie wszystko, bo jeden z patroli policji w Suwałkach od blisko dwóch lat pilnuje całą dobę posesji pana wiceministra Jarosława Zielińskiego? Z jakiego powodu miejscowi policjanci przebierają się w garnitury, zakładają okulary i udają, że są Służbą Ochrony Państwa podczas uroczystości, w których bierze udział pan wiceminister Zieliński? - pytała posłanka Kamińska w Sejmie 9 listopada w czasie debaty. To wiedza, która wynika z anonimowych donosów na wiceszefa MSWiA…, koniec cytatu.

Ale to nie koniec oszczerczej nagonki na pana ministra, bo przed chwilą wredny TVN24 w programie „Czarne na białym” takie straszne rzeczy o panu ministrze wygadywał, że ich nawet nie powtórzę, bo się wstydzę.

Pragnę tedy wziąć w obronę pana ministra, że to wszystko, co o nim wygadują jaszczurcze media antypisowskie to podłe kłamstwa lewackich łżeelit, bo znalazłem w Internecie materiał zaświadczający niezbicie, że pana ministra wcale nie musi strzec polska policja, bo rzeczony jest chroniony przez damski szwadron komandosek z Hawajów, który pracuje dla niego dniem i nocą za darmo i z własnej woli, a każda z owych cichociemnych żołnierek jest tak wyszkolona w walkach Wschodu, iż jakby ktoś coś złego o panu ministrze powiedział potrafi dwoma palcami wyrwać żywcem ziobro napastnika, - zaś w razie niebezpieczeństwa, ów damski odział bojowy gotów jest osłonić pana ministra własnym ciałem.

A jeśli myślicie, że ściemniam, to załączam niezaprzeczalny dowód audiowizualny– vide:

https://www.youtube.com/watch?...

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Obstawiam, że pierwszy skomentuje niejaki @Trotelreiner, ale może uprzedzi go @Xena 2012, albo @HerntykHenry, czy jakoś tak.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

27-11-2018 [00:32] - paparazzi | Link:

Pudło, aleś Krzychu przywalił ministrowi Zielińskiemu, ajajaj, na twoim poziomie a o wstydzie  nie wspomnę. Kompletne dno. Spadłeś tak nisko, nie spodziewałem się tego.
Szkoda.

Obrazek użytkownika Novalia47

27-11-2018 [01:03] - Novalia47 | Link:

Uściskałabym Pana Krzysztofka za to pamiętne, przecudne zdjęcie owych czarownych hawajskich dziewoi, a zwłaszcza za link do filmiku z tego niezwykle artystycznego widowiska na miarę obecnie prowadzonej przez Dobrą Zmianę (np. renesans discopolo czy produkcje Pietrzaka) rewolucji kulturalnej. Nic to sypiące się z helikoptera na wiceministrową głowę kolorowe konfetti tak pracowicie prymitywnymi środkami wycinane przez podległych mu funkcjonariuszy. Nic to anielscy uskrzydleni i na koniach policjanci, nic to inni policjanci, zwykle mundurowi poprzebierani za tajniaków z amerykańskich filmów kryminalnych (obowiązkowo czarne garnitury i ciemne okulary) strzegący przez okrągły rok 24 h/doba wiceministrową rezydencję – nic to! Ale te hawajskie pląsy i to w takim wykonaniu to jest to! To jest warte wszystkie pieniądze!

Zdaje się, ze będę pierwsza i może nawet jedyna - takiej prezentacji, jaką tu przedstawia Pan Krzysztofek nie wytrzymają chyba pisowate umysły.
 
 

Obrazek użytkownika HenrykHenry

27-11-2018 [01:08] - HenrykHenry | Link:

Jaki plodny "niuniunek" ostatnimi czasy ... oj pali sie pod "dupa" III RP , oj pali .... Cala agentura wzmozona i "pozyteczni idioci"  ....

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-11-2018 [08:42] - Trotelreiner | Link:

Ktoś napisał na s24,że ten portal....znaczy "salon24" to obora...cuchnąca i pełna odchodów....z mojej strony...pełna zgoda.!!!
Teraz pytanie:
1.Czy Pasierbiewicz tam pracuje jako starszy oborowy? 
2.Czy robi za jakieś zwierzę...niekoszerne...dla żydów i mahometan?

Co do poziomu intelektualnego echotvn24....to już nie ma o czym pisać...."mniej niż zero"
https://youtu.be/JFHanoST-vI
 

Obrazek użytkownika Jabe

27-11-2018 [08:50] - Jabe | Link:

To też przebrani policjanci, na mój gust.

Obrazek użytkownika Jaworowski

27-11-2018 [10:11] - Jaworowski | Link:

>>>To też przebrani policjanci, na mój gust.<<<
A Krzysio za kogo się przebiera od pewnego czasu ? Za Staniszkis, Rosę Thun von Jungingen? Nie mój gust.

Obrazek użytkownika Lektor

27-11-2018 [14:43] - Lektor | Link:

Panu Krzyśkowi,  tylko rogów brakuje a byłby prawdziwym osłem !

Panie Krzysztofie, ale jeśli pan nie masz rogów – to nic panu nie brakuje !
 

Obrazek użytkownika Jaworowski

27-11-2018 [10:32] - Jaworowski | Link:

Każdy obecny  minister powinien być chroniony 24 na dobę. Stopień zdziczenia lewactwa ma swoje apogeum więc trzeba być ostrożnym. Pamiętamy peowskie morderstwo na Marku Rosiaku.

Obrazek użytkownika Novalia47

28-11-2018 [18:50] - Novalia47 | Link:

@Jaworowski
- jak zawsze ma słuszną rację. Jednakże nie tylko każdy minister,wiceministrowie, wyżsi urzędnicy ministerialni powinni być ściśle chronieni 24/24, ale w ogóle wszyscy członkowie Partii, wiodącej siły narodu powinni być chronieni przed miłującym ich suwerenem.

Obrazek użytkownika Jaworowski

29-11-2018 [11:35] - Jaworowski | Link:

Nowalijaka, Marka Rosiaka nie zabił ktoś go miłujący, lecz pełowski miłośnik i najemnik z podjudzenia Ryżego. Jesteście tak zdeprawowani moralnie i zacietrzewieni, że gotowi jesteście mordować najzwyklejszych nawet sympatyków PISu. Nie darujecie nam odgonienia was od koryta. Będąc przyspawanym do niego od 1945 roku nie wyobrażacie sobie waszej dalszej egzystencji. My to wiemy i w pełni uświadamiamy sobie zagrożenie.
 

Obrazek użytkownika Novalia47

29-11-2018 [20:40] - Novalia47 | Link:

@Jaworowski
żal mi cię, niewiele różnisz się od tego obłąkanego sprawcy ataku w biurze PiS: obsesja, nerwica lękowa, schizofrenia paranoidalna - masz duże możliwości.

Obrazek użytkownika Jaworowski

30-11-2018 [08:35] - Jaworowski | Link:

>>obsesja, nerwica lękowa, schizofrenia paranoidalna <<
Nowalijka, przyjrzyj się mojemu wpisowi a swojemu, roztrzęsienie nerwowe i mentalne dokumentne. Prawda was po prostu boli. Utracone Eldorado trudno odzyskać. Poczekajcie na bagnety bolszewików, a być może znowu was do władzy wyniosą. Liczycie też na coś w rodzaju prowokacji gliwickiej, by but germańskiej blond dupy Makreli jednym kopnięciem  w zad wyniósł was do stołków. Taką „stacją gliwicką”jest TVN tworząca faszystowskie, prowokacyjnie sprokurowane antypolskie filmidła i reportaże.
>>>niewiele różnisz się od tego obłąkanego sprawcy ataku w biurze PiS<<<
Ryszard Cyba był tak samo "obłąkany "jak te dziesiątki zabójców, terrorystów i gwałcicieli islamskich na zachodzie. Lewactwo pokraczne umysłowo każdy przypadek zabójstwa ideologicznego, najzwyklejszego gwałtu dokonanego przez "beżowego" sprowadza do choroby umysłowej zabójcy/gwałciciela. Gdy przyjmowano Cybę do PO to nie był chory, jak zabił, to momentalnie zachorował. Czym się różnią  pełowcy od "beżowych"? Niczym. Ten sam fanatyzm, buta i brak poszanowania życia, innych.
 

Obrazek użytkownika Novalia47

30-11-2018 [14:59] - Novalia47 | Link:

Jaworowski, biedaku, jeszcze raz  vide: mój wpisz z 29.XI.,bo pasuje do ciebie jak ulał. Może jednak zaczniesz jakąś kurację - co? Wykończysz sam siebie tymi swoimi  bzdetami na NB; żyłka ci pęknie albo coś innego...

Obrazek użytkownika Jaworowski

30-11-2018 [18:18] - Jaworowski | Link:

Vielen Dank für die Fürsorge. Być może tylko w tym języku do ciebie coś dociera. Przytoczę coś , co już pisałem do ciebie.

19-10-2018 [17:22] - Jaworowski | Link: @Novalijka
@Novalijka
>>Radziłam Ci,Jaworowski żebyś wziął coś na uspokojenie, <<
>>>> Może jednak zaczniesz jakąś kurację <<<
cyt {A co ty lekarz czy inny konował? Dalej z ciebie wychodzi Homo sovieticus . Bolszewicy a także faszyści zawsze swoim przeciwnikom politycznym przypisywali jakieś tam choroby, głównie syfilis( choć Lenin sam był syfilitykiem), a także choroby umysłowe. Sowieci wrogów zamykali w psychuszkach, faszyści mordowali w obozach, i to robili specjalnie dobrani lekarze niemieccy. Ten nawyk „leczenia” i porad odziedziczyłeś po swoich czerwonych rodzicach, stąd te „lekarskie porady”' funta kłaków niewarte.}

Obrazek użytkownika Novalia47

30-11-2018 [21:39] - Novalia47 | Link:

Herr Javorowsky!
Twojego rodzinnego języka akurat nie znam,ale widzę, że  gonisz w piętkę i wkrótce możesz się wykończyć dokumentnie.I po to się przywlokłeś niedawno na NB? Nie uważasz, że zdrowie ważniejsze - co?

Obrazek użytkownika Novalia47

27-11-2018 [19:43] - Novalia47 | Link:

Autor  wprawdzie nie zupełnie trafnie wytypował pierwszych tzw."komentatorów", nieco pomylił się tylko co do niektórych nicków,a nie co do żenująco żałosnej treści ich tzw."komentarzy". Taka treść pojawia się zawsze z braku kontrargumentów lub absolutnego porażenia prawdziwością twierdzeń autora wpisu (jak w tym przypadku).

Obrazek użytkownika Jaworowski

29-11-2018 [12:15] - Jaworowski | Link:

Do policjantów/tek różnej maści. Jak podejmujecie się roboty  stróżów prawa i bierzecie za to kasę, to należy do elementarnej przyzwoitości robić to, do czego najęliście się. Wam się w łepetynach już poprzewracało dokumentnie i chcielibyście z budy nawet nosa nie wyściubić. Do roboty więc i obejście dookoła patrolować a nie wycierać zasmarkane gęby w mankiet Krzysia i podobnych mu… Nie dokończę z przyzwoitości własnej.
 

Obrazek użytkownika Novalia47

30-11-2018 [22:50] - Novalia47 | Link:

Tak jest! Pilnować jak psy wierne  obejścia pana wiceministrowego nie we trójkę czy piątkę, ale całą brygadą, kilkoma brygadami, bo od tego un jest wiceminister od policji, żeby go pilnować - no! Jaworowski mówi, a jak on już coś powie, to jak gołąb na parapet.

Obrazek użytkownika Jaworowski

01-12-2018 [11:02] - Jaworowski | Link:

Droga Nowalijko, za każdym razem udowadniasz, że nie masz mózgu, jak przystało na roślinki wegetatywne, a siły czerpiesz (chlorofil, fotosynteza) ze światła słonecznego, którego o tej porze roku niewiele, więc pleciesz trzy po trzy, jak przystało na babę z magla mimo nadzoru samego tutora Krzysia. W kraju komuszego lewactwa przez ponad 70 lat waszych nierządów niemalże co drugą grupę zawodową przyzwyczajono do tego, że chciałaby brać dużą kasę i tylko za to, że w ogóle raczyła pojawić się w robocie. Z takim podejściem:  czy się stoi, czy się leży, kilka tysięcy się należy czas już skończyć. Jak udowadniają to fakty i "wybitny" minister u Ryżego(wnuk noblisty) Sienkiewicz, Polska to kraj teoretyczny. Praktycznie instytucje państwowe wciąż  zasiedlone(zasiedziałe) czerwonym leniami i ich potomkami nie spełniają swoim ustawowych funkcji. Takim  dobitnym przykładem jest sądownictwo, w następnej kolejności szkolnictwo wyższe, administracja wielkomiejska, służby skarbowe(do ganiania tylko maluczkich i uczciwych), służby nadzoru finansowego(podobno mają coś nadzorować ale do tej pory nie mają pojęcia co, więc "nadzorując" wręcz legitymizują tylko  patologię,  patrz banki, Amber Gold, GetBack),  fikcyjnie działające służby specjalne od podpalania budek strażniczych. Można by tak pisać i pisać wymieniając wszystkie niemalże instytucje tego teoretycznego wciąż państwa.
Zmiany mentalności i podejścia do pracy nie zmieni się w krótkim czasie, to wymaga dekad, gdyż ten „czerwony etos pracy” szczególnie w budżetówce jest zbyt silnie zakorzeniony. To nic nierobienie i ciągła tylko siłowa roszczeniowość nie idąca w parze z realnymi, wymiernymi rezultatami jest wybitnie demoralizująca.
Do moderatora blogu. Jak ja użyłem słowa "pies", by w następnym zdaniu użyć "buda", co do siebie idealnie pasowało, waść mojego wpisu nie przepuścił co spowodowało moje czyszczenie i kajanie się, wyciąłem nawet słowo patałachy w określeniu wylewania krokodylich łez przez policję strzegącą ministra. Proszę zdyscyplinować tę czerwoną madame, by nie porównywała tej grupy zawodowej do tych zwierząt a użyła bardziej dyplomatycznego określenia - wierne burki. Proszę, by blogowicze mi wybaczyli ten oficjalny donos, zachowuję się jak Bolek Wałęsowicz, ale ja donoszę za darmo a on brał za to pieniądze.
 

Obrazek użytkownika Novalia47

01-12-2018 [16:31] - Novalia47 | Link:

I znowu jak Jaworowski już coś powie, to jak gołąb na parapet

Obrazek użytkownika Jaworowski

02-12-2018 [12:17] - Jaworowski | Link:

Coś cienko u czerwonej madame z odpowiedziami. Czy ten gołąb to już na stałe w repertuarze? Słabo. Może tatuś Krzycho pomoże? To  wina zanikających procesów fotosyntezy spowodowanych brakiem światła stąd coraz większy badyl umysłowy z madame. Madame,  kiedy wreszcie doczekamy się tej twojej słynnej, już "mitycznej",  definicji lewactwa? . Czyżbyś już nie potrafiła  umysłowo syntetyzować? Nobel czeka. Wręczy go Bolek Noblysta Wałęsowicz.