Paryż tonie w smutku

Terroryści z Państwa Islamskiego w Moskwie leją krokodyle łzy nad satyrykami, których z premedytacją zamordowali. Biorąc pod uwagę kabaretowe czasy, w których żyjemy, polecam Państwu krótką wycieczkę do Paryża.
Smutnego Paryża.
http://vimeo.com/57895709

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

11-01-2015 [16:55] - Lektor | Link:

No właśnie - boję się, że utoną. A kiedy należało pracować to prezydent francji jeździł na mopliku do jego młodej dupy. Wstyd !!!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-01-2015 [09:57] - NASZ_HENRY | Link:

Je suis Herlic Fredou ;-)