Katastrofa zdrowotna?

  Wczoraj [5.02.2022] w Salonie24 ukazał się wpis Jerzego Szygla "US Army w Kongresie: szczepionki kowidowe są katastrofą" {TUTAJ}.  Pisze on:

  "Amerykańscy lekarze wojskowi przeprowadzili badanie porównawcze częstości występowania chorób u osób co najmniej podwójnie zaszczepionych na kowid (głównie Pfizerem) w okresie od stycznia do października 2021 r. z częstością tych samych chorób w epoce przedszczepionkowej (poprzednie pięć lat). Wyniki przedstawili przed komisją parlamentarną pod kier. senatora Rona Johnsona pod koniec stycznia. Nie widziałem omówień ich zeznań (pod przysięgą) w polskiej prasie, więc wrzucam.
  Występowanie zakrzepicy wzrosło o 1170 proc.,
zaburzeń neurologicznych o 1000 proc.,
duszności o 900 proc.,
HIV o 590 proc., (zaszczepieni powinni zrobić sobie testy),
bezpłodności kobiecej o 470 proc.,
zatorowości płucnej o 470 proc.,
zawałów serca o 390 proc.,
bezpłodności męskiej 340 proc.,
raka o 300 proc.,
poronień o 300 proc.,
syndromu Guillain-Barré o 250 proc.,
malformacji zarodków o 160 proc.;
(wszystkie procenty zaokrąglone).".

  Okazało się jednak, że zwolennicy szczepień zakwestionowali te dane.  W portalu Politifact.com {TUTAJ} w dniu 31.01.2022 ukazał się artykuł "Numbers were based on faulty data, military spokesperson says".  Czytamy w nim:

   "But Peter Graves, spokesperson for the Defense Health Agency’s Armed Forces Surveillance Division, told PolitiFact by email that "in response to concerns mentioned in news reports" the division reviewed data in the DMED [Defense Medical Epidemiology Database] "and found that the data was incorrect for the years 2016-2020." 
Officials compared numbers in the DMED with source data in the DMSS and found that the total number of medical diagnoses from those years "represented only a small fraction of actual medical diagnoses." The 2021 numbers, however, were up-to-date, giving the "appearance of significant increased occurrence of all medical diagnoses in 2021 because of the underreported data for 2016-2020," Graves said.
The DMED system has been taken offline to "identify and correct the root-cause of the data corruption," Graves said.".

  W innych słowach - rzecznik US Army woli stwierdzić, że baza ich epidemiologicznych danych za lata 2016 - 2020 była fałszywa [niedoszacowana], niż dopuścić do siebie myśl, że ilość zachorowań na różne choroby mogła wzrosnąć na skutek szczepień.

  Są jednak inne przesłanki sugerujące, że cała ta ogólnoświatowa akcja szczepień może się zakończyć monumentalną klęską.  Trzeciego lutego 2022 Jerzy Karwelis w swoim "Dzienniku zarazy" {TUTAJ} omówił aktualną sytuację w Izraelu:

  "Mamy takiego prymusa kowidowego, o którym już pisałem. To Izrael. Od początku w szpicy szczepiennej, chwalony międzynarodowo, obserwowany i uważany za „modelowy kraj”, „pilotaż”, ze szczególnym zaangażowaniem polityków w promowanie szczepionek. Wkrótce zaszczepiony po kokardę w świetle kamer (tak się mówi, choć kamery nie świecą) z całego świata. Mieliśmy wręcz codzienne relacje z festiwalu szczepiennego, premierzy, celebryci, no – wszystko co można. I nie wiem czy zauważyliście – Izrael zniknął z mapy. Jak Szwecja i RPA (pamiętacie, ojczyznę Omikrona?), tyle, że z innych względów. W tamtych krajach poszło za dobrze, choć miało iść źle. W Izraelu poszło fatalnie, a miało być super.
W Izraelu padają roczne rekordy zakażeń i to skokowo. A ponieważ wszyscy prawie są tam zaszczepieni, to trudno uprawiać manianę a la polacca, że ci chorzy to wszystko niezaszczepieni. Ba, zakażonych jest skokowo więcej niż w okresach sprzed szczepionki, co nasuwa niepokojące wnioski. (...)
  Mówi się oficjalnie, w Izraelu, bo u nas ten kraj, jak o się rzekło, zniknął z map medialnych, że Izrael się pomylił z tym swoim prymusostwem. No, dobra – przyjmijmy tę gorzką prawdę, o której już przebąkują najzagorzalsze Szczepany: rzeczywiście szczepionka nie powstrzymuje transmisji. Ale – przekonują heroldowie szczepionkowej nowiny – może nie zatrzymuje, ale hamuje przed ostrymi stanami szpitalnymi. Tak? No to spójrzmy na rozmowę w amerykańskiej telewizji, o tym co się dzieje w szpitalach w Izraelu. To są dopiero prawdziwe zatory, bo skok hospitalizacji jest dramatyczny (...)
  Co robi Izrael? Ano miota się. Bo, z jednej strony widzi efekty swego prymusostwa, a z drugiej brnie w szczepionkową przepaść. No bo ostatnio zarekomendował by starsi ludzie pobierali od razu piątą dawkę razem z szóstą. Tak. Nawet nie chce mi się teraz wymyślać które paszporty z którą dawką są tam ważne i kto i po ilu ukłuciach może wjechać do Izraela. Izrael się miota, bo to tam zrobiono badania, które wykazały znaczącą przewagę (13 razy) przeciwciał naturalnych, nad ginącymi w szybkim tempie przeciwciałami wygenerowanymi „dzięki” szczepionce. To jeśli chodzi o samą skuteczność szczepionek. Widać też, że stara zasada, by nie osłabiać szczepionkami organizmów w szczycie pandemii, obowiązuje. Widać po rekordowych skokach zakażeń (i zgonów) zaszczepionych, że szczepionka osłabiła ich immunologię na tyle, że zapadają szybciej i ostrzej, nawet na słabiutkiego Omikrona.".

  Podobne zjawiska obserwuje się w innych krajach o dużym odsetku zaszczepionych. Im więcej szczepień - tym więcej chorób.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

06-02-2022 [17:00] - angela | Link:

Zaszczepieni tak promieniują grafenem, ze wszystko w koło zdycha, i myszy i szczury.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

06-02-2022 [17:57] - Chatar Leon | Link:

"Nikt mi nigdy tego nie da, co mi moja buda da, 
buda moja, buda moja, buda moja, buda ma."

Obrazek użytkownika angela

06-02-2022 [18:33] - angela | Link:

@Chatar, co się  z tobą dzieje, szybka pomoc wskazana.
Nieszczpionych szybko bierze.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

06-02-2022 [23:13] - Chatar Leon | Link:

To już nawet "patrioci" nie kojarzą Kaczmarskiego....

Obrazek użytkownika Adam66

06-02-2022 [17:10] - Adam66 | Link:

Dane na dzień dzisiejszy z prowincji Ontario w Kanadzie pokazują, że zaszczepieni to około 70% zachorowań.  Na początku stycznia było gorzej, bo ponad 80% to byli zaszczepieni.
https://covid-19.ontario.ca/data
Ciekawe czy zaczną ujawniać dane porównawcze tak jak zrobili to wojskowi w USA...

Obrazek użytkownika u2

06-02-2022 [17:23] - u2 | Link:

W Izraelu padają roczne rekordy zakażeń i to skokowo.

Nikt tutaj nie bedzie płakał za Izraelem, który antypolonizm wyssał z mlekiem matki.

Ale spojrzałem na statystyki i tam zgonów trochę powyżej 9 tysięcy , a w Polsce ponad 107 tysięcy.

Zakażonych w Izraelu rzeczywiscie dużo ponad 3 miliony, a w Polsce ponad 5 milionów

Obrazek użytkownika Jabe

06-02-2022 [17:31] - Jabe | Link:

Zgonów na kowid, zgonów z kowidem, zgonów bez kowida czy zgonów w ogóle?

Obrazek użytkownika Chatar Leon

06-02-2022 [18:01] - Chatar Leon | Link:

1. A ile państewko o nazwie Izrael ma ludności?
2. Czy w Izraelu do zgonów kowidowych dolicza się zmarłych na raka albo ofiary wypadków drogowych, którym zrobiono test?
3. Czy w Izraelu też nie leczy się chorych kowidowych i naraża na powikłania prowadzące do śmierci?

Obrazek użytkownika angela

06-02-2022 [18:38] - angela | Link:

Dane ze wszystkich szpitali są dowodem, ze zaszczepieni ciężko nie chorują, a zgony występują bardzo rzadko. 

Obrazek użytkownika u2

06-02-2022 [19:05] - u2 | Link:

zaszczepieni ciężko nie chorują, a zgony występują bardzo rzadko

Ano, dowodem jest np. Izrael.

Obrazek użytkownika Pani Anna

06-02-2022 [18:45] - Pani Anna | Link:

Niewątpliwie dodatkowa(?) korzyść dla Pfeizera i innych takich firm  jest taka, że mogą sobie na bieżąco, za darmo i na całej populacji testować nowe biologiczne lekarstwo,  zamiast robić kosztowne, trwające całymi latami badania kliniczne.  Teraz już wszystko pójdzie z górki,  obojętnie jaka  akcja zostanie odpalona po zakończeniu  "pandemii ". Media, dziennikarze, paru "ekspertów " kupionych w promocji w sklepie z ekspertami i można z ludźmi zrobić dosłownie wszystko.  

Obrazek użytkownika Chatar Leon

06-02-2022 [23:20] - Chatar Leon | Link:

Czy tak trudno znaleźć, że w Polsce zgonów z powodu covid19 (bez doliczania "zmarłych z powodu współistnienia") jest ok. 27 tysięcy?
Czy tak trudno porównać liczbę ludności w Polsce i w Izraelu, liczbę zgonów kowidowych w tych krajach, a następnie obliczyć, jak wygląda w obu krajach liczba zgonów proporcjonalnie do ilości mieszkańców?
Czy homo covidusy potrafią jeszcze liczyć?

Obrazek użytkownika alchymista

08-02-2022 [19:25] - alchymista | Link:

Cześć, Chatar. Dawno się nie widzieliśmy i nie rozmawialiśmy.
Co do covida mam odczucia mieszane. Trwa wojna informacyjna i ciężko się połapac w tych wszystkich liczbach.
Więc nie wypowiem się o covidzie. Wypowiem się o grypie. Przez lata zachęcano do szczepień, i to corocznych. Powiedzmy tak: pracodawca chce, żebym się zaszczepił przeciw grypie, bo nie będzie mi musiał płacić za L4. Ja z kolei wolałbym grypę przechorować, bo wychodzę z założenia, że choroba jest częścią ludzkiego życia, tak samo jak śmierć i nie da się żyć pod kloszem, a życie bez ryzyka nie ma sensu, lepiej od razu strzelić sobie w łeb. No i powstaje tu konflikt interesów między interesami pracodawcy (szerzej: gospodarki narodowej), a mną.
No więc hurra-patrioci mówią: zaszczep się dla dobra ogółu. Mniej starych ludzi umrze, a życie jest dobrem najwyższym. Wobec takiego argumentu ciężko znaleźć sensowne argumenty. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Rosja ugina się pod ciężarem pandemii i bardzo by chciała, żebyśmy też się uginali. Żebyśmy tak współuczestniczyli w cierpieniu ;-)
Tak więc wobec pandemii mam mieszane odczucia. Zaszczepiłem się dwoma dawkami pod naciskiem osób najbliższych, ale bez przekonania że to ma jakikolwiek sens. Uważam, że ta szczepionka ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi. Kolejnych dawek przyjmować nie zamierzam. Nie chcę żyć w świecie, w którym nie ma chorób. Tak, taki świat byłby głęboko niemoralny. Byłby - ale na szczęście nie jest to możliwe. Zdrowia!