Wielki sukces Polski!

Jeszcze kilka słów o Marszu Niepodległości. 250 tys ludzi z biało-czerwonymi flagami. Sukces! Wielka w tym "zasługa" Pani Bufetowej z warszawskiego ratusza, ale co warto podkreślić, jej następca prezydent-elekt stolycy (dobrze napisane) Rafał Czaskowki (jak mówi o nim mój bliski znajomy) już zapowiedział, że w Warszawie "nie będzie miejsca dla faszystów". Należy więc się spodziewać, że kolejne marsze będą poddawane stałej presji, jak miało to miejsce w latach 2007-2015. Tak na marginesie postuluję aby ze wszystkich archiwów usunąć (sama nie wiem jakimi sposobami i metodami) wypowiedź byłej - pożal się Boże - min. edukacji p. Kluzik - Rostkowskiej, która na pytanie posła Żalka, by zechciała zdefiniować pojęcie "faszyzmu" powiedziała, że "faszyzm narodził się w Niemczech", czym dokonała - jak mawia nasza złota młodzież - samozaorania. Podejrzewam, że pp. Czaskowski, Protasiewicz oraz Pani Bufetowa są po tej samej szkole, co była minister edukacji. Ktoś może powiedzieć, że chcę wprowadzić cenzurę, ale przyznajcie państwo szczerze, że słowa min. Kluzik-Rostowskiej są kompletnie kompromitujące i stawiają pod wielkim znakiem zapytania cały system edukacji III RP, a przynajmniej ten element, który nazywamy kształceniem historycznym. Skoro "faszyzm narodził się w Niemczech", to Platformersów nie dziwi, że dzisiaj radośnie maszeruje w Warszawie pod biało-czerwonymi, wszak to tylko rzut beretem z Berlina. Czas skończyć się znęcać nad - pożal się Boże - byłą minister edukacji i przejść do sedna sprawy. Nie podejrzewam liderów PO, by posiadali widzę na poziomie prezentowanym przez swoją klubową koleżankę. Doskonale wiedzą, że żadnych faszystów nie ma (a jeżeli są, to dlaczego ich nie zdelegalizowali w latach 2007-2015?), ale na potrzeby bieżącej walki politycznej zachowują się w myśl zasady "per fas et nefas", co oznacza "nie przebierają w środkach" lub dosłownie działają "godziwymi i niegodziwymi sposobami". Na miejscu liderów Ruchu Narodowego wysłałabym Pani Bufetowej bukiet kwiatów, a przez rok niech zbierają na flaszkę. Czaskowski, to nie byle kto i byle czego nie pija. To musi być zacny trunek (najlepiej francuski), a to oznacza, że będzie drogi. Widok 250 tysięcy "faszystów" na ulicach Warszawy warty jest mszy, a Czaskowski niech popija sobie owe drogie coś, czytając Edgara Morina pod bacznym okiem prof. Geremka, który będzie łypał na niego z obrazu!

Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Poseł na Sejm RP

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Art

16-11-2018 [16:19] - Art | Link:

J.Sasin parę godz temu na portalu Karnowskich rzecze:to my maszerowaliśmy na Marszu "Tobie Polsko",reszta  to organizacje nyszowe.
Tzn.że ta garstka z pierwszego marszu,czyli Sasin,rząd,urzędnicy,służby i prezydent-razem parę tysięcy tylko się liczy,a ta reszta,czyli pozostałe 240 tys.to nysza.Każdy przytomny widział,że ten Marsz został ukradziony przez Morawieckiego,Danielsa i Kędrynę,a HGW im pomogła.Tylko prawda jest ciekawa.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

16-11-2018 [17:11] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Marsz został ukradziony przez Morawieckiego,Danielsa"
Ten Daniels był na marszu?  "Znam wiele osób, które wyjechały z Warszawy, żeby uciec przed tym marszem. Ludzie są przerażeni i to nie jest miejsce, w którym powinna być Polska w 100. rocznicę odzyskania niepodległości "

Obrazek użytkownika Art

16-11-2018 [17:53] - Art | Link:

Tak trudno znaleźć,że Daniels z Kędryną rozkazują swoim podwładnym.Kazali im iść w marszu to poszli,a że zapomnieli zabrać ze sobą honoru,albo nie mogli go (honoru) znaleźć,to inna sprawa.Sierżant nawet kontroluje rozmowy swoich podwładnych:patrz przesłuchanie Bosaka przez Węglarczyka,podczas którego sierżant dzwoni.Pewnie chciał go zaprosić na kawę.Ale ja nie o tym,kto był na Marszu nyszą,a kto górą?
Słupy rządowe i belwederskie postarają się jak najszybciej o tym "zwycięstwie" zapomnieć.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-11-2018 [20:27] - Imć Waszeć | Link:

Żydzi byli na marszu i są w necie zdjęcia. No i gdzie tu ten zwierzęcy antysemityzm Polaków? Natomiast Daniels miał do odegrania jakąś rolę, ale mu się kartki pozajączkowały, albo sufler zgubił Hallsy. Połączenie tych marszów spowodowało awarie w bloku propagandy i nie ma znaczenia to, co gada Sasin. Najwyżej za rok Sasin z "wszystkimi" pomaszeruje znów w marszu, zaś Narodowcy zamiast marszu urządzą 1000 flashmobów w całej Polsce połączonych prezentacjami na telebimach - telemanifestacja ;).

Obrazek użytkownika Lektor

17-11-2018 [21:05] - Lektor | Link:

Ten osioł z wielkopolski mówi, że ot tak po prostu wziął i ukradł !    http://pl.memgenerator.pl/mem-...

Obrazek użytkownika Ptr

16-11-2018 [22:55] - Ptr | Link:

Po wypowiedzi Verhofstadta potencjał dla marszu rósł. Wszystkie pałace w Wawie musiały zdawać sobie z tego sprawę. Tą wypowiedzią tak przestrzelił, że stygmatyzacja faszyzmem w Polsce przestała działać.