„Bicie męża zło w nim przezwycięża!” Kampania bilbordowa!

lustracja dźwiękowa: https://www.youtube.com/watch?...  

Politycy się żrą i do oczu sobie skaczą, więc postanowiłem przy niedzieli poszukać w Internecie czegoś przyjemnego, - i gdy sobie beztrosko żeglowałem po cyberprzestrzeni natrafiłem na po stokroć gorszą od trzęsień ziemi, tajfunów i huraganów złowróżbną dla rodu męskiego wypowiedź pani Agnieszki Graff-Osser – polskiej pisarki, nauczycielki akademickiej, tłumaczki i publicystki związanej z ruchem feministycznym. Członkini zespołu "Krytyki Politycznej" oraz rady programowej stowarzyszenia Kongres Kobiet.

Posłuchajcie tylko Panowie tego mrożącego krew w żyłach manifestu - vide:

https://www.youtube.com/watch?... 

Rany Boskie! Teraz dopiero widzę, iż nie miałem pojęcia, co nam te feministki szykują!

Więc po same uszy zawstydzony i ogarnięty pokorną skruchą odszczekuję wszystko, co do tej pory wygadywałem na wyemancypowane z kółek różańcowych waleczne bojowniczki Ojca Dyrektora, na subkulturę, którą lekkomyślnie nazywałem „bogoojczyźnianą plagą czarnej smuty” oraz na błogosławione posłanki partii Jarosława Kaczyńskiego: Krystynę Pawłowicz, Beatę Kempę i Marzenę Wróbel.

Krzysztof Pasierbiewicz (Mąż paru żon, aktualnie, dzięki Bożej łasce, - singiel dozgonny)

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

23-09-2018 [23:27] - Pani Anna | Link:

"singiel dozgonny" - to już nieodwracalne? Co za strata, co za strata...

Obrazek użytkownika xena2012

24-09-2018 [10:48] - xena2012 | Link:

A na S24 notka jest skasowana-dlaczego? Podobno Pan sam to uczynił przestraszony perspktywą rekoczynów,bo może panie zechcą bić wszystkich a nie tylko mężów?