"Kler" - krótko o prostactwie


Dlaczego niektórzy artyści potrafią wyrażać swój artyzm używając jako farby jedynie plwocin, i to tylko wobec osób które nie oddadzą?

Ja Ciebie opluję jako artysta, a Ty na mnie nie możesz bo opluwasz artystę

Nie spotkałem ateisty, który miałby mgliste pojęcie o wierze w Boga, religii katolickiej czy życiu Kościoła.

Niektórym miesza się uwolnienie artystyczne z uwolnieniem od przyzwoitości.

Niektóre środowiska nazywają wielkim odkryciem każdą szmirę, która opluwa wartości

Neron, Smarzowski ....pewien typ "artystów" zawsze używał ludzi wiary do robienia igrzysk

Nie ufaj ludziom którzy gardzą wiarą. Oni nigdy nie uwierzą, że jesteś godny zaufania.

That's all folks

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

19-09-2018 [15:12] - gorylisko | Link:

no i wyłania się pytanie, czy tutejszy kukuniek drrrrr jest artychą jak cholera czy nie ? ;-) moim zdaniem chyba tak, jest szarpany i gra na nerwach...no i opowiada bajki, że jest kumaty

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-09-2018 [16:01] - Pani Anna | Link:

Należy odróżnić ateizm od antykatolicyzmu. Znam wielu ateistów, którym nie przeszkadza ani ksiądz po kolendzie, ani chrzciny dziecka, ani procesja w Boże Ciało. Co więcej, uważają etykę chrześcijańską za spoiwo naszej cywilizacji. Antykatolicyzm to inna bajka. Ci po prostu walczą z Kościołem Katolickim wszelkimi możliwymi sposobami.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

19-09-2018 [16:41] - wielkopolskizdzichu | Link:

 
"ksiądz po kolendzie" Do mnie przychodzi po kolędzie, ale ja jestem z Poznania. Nie wiem jak w innych regonach Polski.

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-09-2018 [19:21] - Pani Anna | Link:

Racja-))

Obrazek użytkownika Teutonick

19-09-2018 [23:26] - Teutonick | Link:

REGON w Polsce istnieje - z tego co mi wiadomo - jeden. A my mieszkamy w regionach. To tak w temacie purystów językowych i miszczów (właśnie tak miało brzmieć to słowo) ortografii

Obrazek użytkownika Marcin Niewalda

20-09-2018 [02:00] - Marcin Niewalda | Link:

Jedno wielkie bicie piany. Po pierwsze nie ma ludzi którzy uznają etykę chrześcijańską za spoiwo i nie są w Kościele, bo etyka Chrześcijańska to głównie tworzenie Kościoła. Albo, albo. Po drugie, każdy ateizm jest przesiąknięty antykatolicyzmem i się z niego wywodzi. Poziom wiedzy ateistów o Kościele jest tego dowodem nie tylko dlatego że nie mają pojęcia o religii, ale też dlatego że stosują "chwyty" (tzw "argumenty") zbudowane przez antykatolików.  Wreszcie na koniec trzecie bicie piany - sam ateizm jest rodzajem wiary . w tym sensie, że jest to opcja "filozoficzno-społeczna", której nie można udowodnić - a technicznie polega na uwierzeniu. Dotyczy to nawet tych ateistów którzy twierdzą że są "po prostu obojętni".

Obrazek użytkownika xena2012

19-09-2018 [22:16] - xena2012 | Link:

Reżyser nauczony przykładami że najlepiej dzisiaj sprzedaje się antykatolicyzm i osmieszanie Kościoła wysmazył karykaturalny film. Kasa ,kasa i jeszcze raz kasa.Może liczy na Oscara?Może wypina dumnie pierś w oczekiwaniu na ordery od organizacji atakujacych chrześcijaństwo?

Obrazek użytkownika Roz Sądek

20-09-2018 [09:17] - Roz Sądek | Link:

https://youtu.be/GoW8Tf7hTGA
Ten film winien obejrzeć (do końca) każdy ateista. A potem opowiedzieć jakie na nim zrobił wrażenie.
Wielu studentów, którym to aplikowałem, jeszcze po zakończeniu siedziało bez słowa przez kilka minut. A wielu po kilku dniach przyznawało się do tego, że oglądało go kilka razy i małość człowieka w stosunku do Dzieła Stworzenia dopiero do nich teraz dotarła - mimo dwudziestu lat życia na tym świecie.

 

Obrazek użytkownika ruisdael

20-09-2018 [09:27] - ruisdael | Link:

Bo nie ma WIERZĄCYCH i NIEPRAKTYKUJĄCYCH ale są NIEWIERZĄCY i PRAKTYKUJĄCY.