DOBRA NOWINA

DOBRA  NOWINA  -  totalnie wściekłej opozycji chyba brakuje rekruta, wypala się energia harcowników ? Czy wypalają się źródła finansujące ich ordynarne widowiska ? Angażują więc do walki...pomniki! Bo im nie trzeba płacić za dzień protestu. Stoją zawsze w tym samym miejscu i zniosą każdy pomysł KOD-u czy innych „centrali” post-peerelowskiego żywiołu jak Obywatele RP czyli weteranów dawnych służb, może nawet ZOMO-idów!?  Ostatnio wszystkie pomniki ( nie tylko Lecha Kaczyńskiego)  ubiera się w koszulki z napisem KONSTYTUCJA, albowiem totalnie wściekła opozycja składa się przede wszystkim z wybitnych znawców prawa, ekspertów i czcicieli konstytucji, inaczej być nie może! Oni nawet śpią z konstytucją, a we śnie powtarzają jej artykuły, ale naprawdę są „czcicielami pieczeni” z lat bezkarnej grabieży Kraju, jakiej dopuszczała się koalicja PO-PSL. I marzą o powrocie do koryta, tylko to przedłuży ich bezkarność...Powołując się na konstytucję zapomnieli, że wysmażyli ją byli PZPR-owcy  za prezydentury Kwaśniewskiego, a zatem: 1) Aleksander Kwaśniewski, TW „Alek”, 2) Włodzimierz Cimoszewicz, TW „Carex”, 3) Marek Mazurkiewicz, jego dyplom prawa z r.1954, z lat stalinizmu nie ma żadnej wartości!! I oczywiście należał do PZPR , 4) Marek Borowski, PZPR i z „dynastii” Bermanów, przyjaciel Oleksego, Rosatiego i Zemka...5) Tadeusz Mazowiecki, były stalinista, który w r.1953 szkalował biskupa Kaczmarka, oskarżonego fałszywie o... szpiegostwo i poddanego okrutnym torturom na UB ! Polityczna „metamorfoza” Mazowieckiego  - od działacza „katolickiego” w Komitecie Frontu Narodowego po urząd „niekomunistycznego” premiera w 1989 to jedna wielka lipa i majsterszyk peerlowskiej propagandy. Mazowiecki był na sznurku od Sierowa do Kriuczkowa, opóźniał wycofanie sowieckich dywizji i obdarzył nas „grubą kreską”, z czego mamy dziś całe bagno PRL-bis. Oto główni „tfurcy” konstytucji z 1997 roku, a dwaj ostatni majstrowali przy pisaniu preambuły.  Tę konstytucję narzucił Polsce układ post-komunistyczny, dlatego trudno pojąć pytanie prezydenta Dudy, skierowane do obywateli w projektowanym referendum – czy chcesz nowej konstytucji ? Jeżeli prezydent nie wywodzi się z kręgów post-komuny to powinien bez wahania podjąć prace nad zmianą konstytucji. Jeśli jest patriotą, powinien wiedzieć czego potrzebuje naród, od 1945 gnębiony przez komunistów, i bezzwłocznie przedstawić projekt konstytucji DLA POLSKI, a nie dla jakiegoś PRL-bis jak to uczyniła klika Kwaśniewskiego w 1997 roku. Pytanie takie jest też wielkim faux pas, bo gdyby w razie niskiej frekwencji w referendum górę wzięli przeciwnicy nowej konstytucji, to sprawę jej zmiany pogrzebanoby  znowu na lata. A pytanie o zapis w konstytucji przynależności do UE i NATO nie ma w ogóle sensu, to nie jest domena ustawy zasadniczej. Natomiast termin referendum - w dniu Święta Niepodległości! - jest złośliwym gestem wobec Polaków! To święto – jak już przypomniano na blogach – powinno łączyć, a nie dzielić...
       A wy kodowcy, zlitujcie się nad pomnikami, po co te koszulki w porze siarczystych upałów ?? Wkładajcie je sami, będzie łatwiej odróżnić peerelczyków od Polaków!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jerzy Szafjanski

08-08-2018 [15:10] - Jerzy Szafjanski | Link:

Biedny Marku,
Od czasu do czasu zaglądam, co tam nowego napiszesz i włos mi się jeży. To smutne, że Pan Bóg tak strasznie namieszał Ci w głowie. Mimo wszystko, nie mogę pojąć jak ktoś z taką wrażliwością może sobie pozwolić na tyle jadu i obelżywych inwektyw. Zawsze Cię lubiłem i wstyd mi za Ciebie.
Jurek

Obrazek użytkownika paparazzi

08-08-2018 [17:12] - paparazzi | Link:

O co ci chodzi? Pan Marek ma racje. Konstytucja przykrojona żeby było tak jak było. Musiałeś konto sobie założyć by oznajmić ze ci smutno. Mnie nie.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

08-08-2018 [17:50] - Goral Supreme | Link:

Biedny "Jurku"..Wstyd mi za ciebie i za twoj brak szacunku do prawa innych w wyrazaniu wlasnych  opini..
Nie moge pojac jak mozesz pozwolic sobie na tak jadowite i pelne nienawisci komentarze pod wskazanym adresem. i podejmowane przez ciebie proby,publicznego  dyskredytowania tego Prawego ,Uczciwego i Patriotycznego Polaka.
Pojawiasz sie tutaj pod roznymi Imionami..
Pozwole sobie pospekulowac na twoj temat...Jestes bylym SB-kiem ,mieszkajacym w Australi ,oddelegowanym do inwigilacji Poloni ?..a moze zwyklym,prymitywnym d....em ?
Biedny "Jurku" zyjemy w 2018 roku a ty wciagle na sluzbie ,broniac jedynie slusznej lini partyjnej ,To smutne jak Partia i jej oblakana Ideologia namieszala ci w glowie..

Obrazek użytkownika Goral Supreme

08-08-2018 [18:46] - Goral Supreme | Link:

..."To smutne, że Pan Bóg tak strasznie namieszał Ci w głowie.'...
No i po co Boga w to mieszasz ?
Przeciez jeste Ateista i nie wierzysz w jego istnienie...https://www.youtube.com/watch?...    Wspolczuje tobie,biedny czlowieku..

Obrazek użytkownika Bona

08-08-2018 [15:37] - Bona | Link:

kODOWCY CZY JAK ICH TAM ZWAŁ- POZBAWIENI ROZUMU W CZĘŚĆI ZNACZNEJ- TE PIENIĄDZE MOŻANBY PRZEZNACZYĆ DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH. gDZIE JEST TA SZOJROING WIELGUS? kOBITO DO DZIEŁA!