Co się stało z blogerem Echo24?

Motto muzyczne - https://www.youtube.com/watch?... 

Przyznaję, że od dłuższego czasu często piszę krytycznie o poczynaniach partii Jarosława Kaczyńskiego, a także obozu prezydenta Dudy.

Te moje diatryby nawet, jeśli są konstruktywne, wywołują każdorazowo lawinę komentarzy ze strony „ortodoksyjnych” pisowców, którzy jak fala tsunami nie zostawiają na mnie przysłowiowej suchej nitki, a nierzadko wylewają mi na głowę hektolitry pomyj i fekaliów nie szczędząc obelg i hejterskich epitetów. Nad nienawiścią przebijającą z tych komentarzy nie będę się rozwodził, bo się za Autorów tych nieprzystojnych wypowiedzi po prostu wstydzę. 

Nie jest to miłe, bo ci sami ludzie mnie kiedyś wręcz kochali, jak krytykowałem konsekwentnie i bezlitośnie rządy Donalda Tuska ( https://www.youtube.com/watch?... ).

Ale zdarzają się także kulturalne i pełne troski o Polskę komentarze orędowników Prawa i Sprawiedliwości, którzy pytają mnie z wyraźnym rozżaleniem:

Co się z Panem stało, Panie Krzysztofie?”; „Dlaczego pan wbija nóż w plecy Jarosława Kaczyńskiego?”; „Czy pan nie zdaje sobie sprawy z tego, że atakuje jedyną partię, która nas może uchronić przed powrotem do władzy Platformy Obywatelskiej?; „Czy pan ma świadomość, że stał się stojącym na barykadzie okrakiem agentem partii Donalda Tuska?”, "Czy pan nie rozumie, że swoimi tekstami podcina skrzydła władzy dobrej zmiany?"… - mógłbym długo jeszcze wymieniać.

A co bardziej krewcy i nieprzyjmujący żadnej przygany pod adresem PiS-u twierdząc, że tylko bezkrytyczny hołdownik Prawa i Sprawiedliwości może być dobrym Polakiem, - zarzucają mi anty-patriotyczną postawę, polityczną głupotę, przemądrzałość, butę, wybujałe ego, brak szacunku dla prostych ludzi, - zaś ci najbardziej zajadli piszą mi otwarcie takie niedorzeczności, jak to, że jestem zdrajcą ideałów prawicowych oraz przekupnym Judaszem piszącym za pieniądze, który pewnikiem ma fory Administracji Salonu24, która często zamieszcza jego notki na SG.

Więc, żeby nie przedłużać mojego wywodu zreasumuję sprawę krótko.

Przyczynę tego, co i jak piszę o ostatnich poczynaniach partii Jarosława Kaczyńskiego najlepiej oddaje fotografia, którą zilustrowałem notkę opatrzywszy ją maksymą, której staram się w życiu trzymać: „Wielką zasługą jest iść w stronę przeciwną, niż chmara niemająca świadomości, że podąża w złym kierunku”. I w tym właśnie upatruję sens mojej działalności blogerskiej.

Krzysztof Pasierbiewicz ( em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa – więcej czytaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/... )

Post Scriptum
Dziękuję za komentarze, które w stu procentach potwierdziły celność notki.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

05-08-2018 [18:54] - gorylisko | Link:

oddany jak cholera sprawom państwa polskiego... (??)  ;-) oj panie drrrr...a z tą prawdą to o moskiewską chodzi ? ;-) trafiłeś pan do wikipedii... wasilij błochin też...

Obrazek użytkownika xena2012

05-08-2018 [19:17] - xena2012 | Link:

,,Te moje diatryby nawet kiedy są konstruktywne wywołują kazdorazowo lawinę komentarzy ze strony ortodosyjnych pisowców''.....Rzecz w tym że jakoś nigdy nie są konstruktywne i to większość komentatorów daje Panu do zrozumienia, a więc zycze więcej refleksji nad swoją pisaniną a nie powtarzanie do znudzenia tych samych zwrotów np.o hektolitrach pomyj i fekalii ,tych samych notek,tych samych nazwisk ludzi których Pan nie cierpi.Prosze poskromic jakos swoje wybujałe ego,bo upodabnia się Pan do Wałęsy,Sikorskiego czy Migalskiego.

Obrazek użytkownika Lektor

05-08-2018 [19:25] - Lektor | Link:

„bo ci sami ludzie mnie kiedyś wręcz kochali, „
... ja pierdolę, naprawdę żeśmy tak nisko upadli ?!
„ iść w stronę przeciwną, niż chmara niemająca świadomości, że podąża w złym kierunku”
Pan, panie Krzysztofie nie krytykujesz tylko uprawiasz krytykanctwo. Widzi pan, w tym czasie gdy my idziemy razem w dobrym kierunku – pan lezie w kierunku odwrotnym. Pan wraca do czasów kiedy było jak było.

A teraz parę słów o tym złym kierunku dokąd według pana my podążamy:
- co zrobił PIS dobrego dla Polaski przez 2,5 roku: 
Wspaniałe rządzenie krajem,  świetny rozwój gospodarki polskiej,  programy wspierające polskie rodziny, mieszkania dla ludzi młodych, pomoc dla rolników, seniorów i niepełnosprawnych,  działania na rzecz zwiększenia naszego bezpieczeństwa i zdrowia, za reformy, które wprowadzacie (obniżenie wieku emerytalnego, prokuratura, sądownictwo, emerytury ubeckie, i inne).
Program na przyszłość: Dalszy rozwój gospodarki, dalsze działania na rzecz naszego bezpieczeństwa (w tym: instalacja systemu Patriot, stała obecność wojsk amerykańskich w Polsce i przeniesienie dowództwa NATO do Poznania), szybszy rozwój programu „mieszkanie +”, dalsza pomoc dla rolników (ok. 1 mld tylko za straty związane z suczą, oraz polski Holding dla skupu owoców warzyw), seniorów i niepełnosprawnych, podwyżki emerytur, przyśpieszenie programu „dostępność +”), dalszy ciąg reformy zdrowia, rozruch inwestycji (w tym: przekop mierzei w Elblągu,  budowa autostrad m.in. Via Carpatia i CPK pod Warszawą, budowa dróg lokalnych, rozbudowa portów morskich, w tym przejętego od ukraińców portu Gdańskiego, i żeglugi śródlądowej, itd, itd, itd.
I tak jak rząd PO i PSL na różne sposoby okradał Polaków  ,  tak rząd zjednoczonej prawicy dzieli się ze wszystkimi  Polakami  tym co wypracował i wyrwał z rąk mafii PO-PSL.

A teraz parę słów o tym dobrym kierunku dokąd pan podążasz:
- co zrobili PO i PSL dobrego dla Polaski przez 8 lat:  https://dorzeczy.pl/kraj/62353...
To za ich rządów doszło w historii Polski do największych oszustw narodu polskiego: - tylko w ciągu 3 dni ukradli Polakom 153 MLD z OFE beszczeszcząc Kostytucję, przyzwolili mafiom watowskim PO i PSL wykraść ponad 250 MLD z budżetu państwa,  tylko w przeciągu 8 lat naliczyliśmy ok 42 afery złodziejskie i korupcyjne. To za ich rządów jednych Polaków wyrzucano z ich domów i mieszkań (złodziejska reprywatyzacja), innych grabiono z oszczędności (Amber Gold, GetBack).
 

Niech pan wreszcie zniknie z naszego pola widzenia !

Obrazek użytkownika gorylisko

05-08-2018 [20:17] - gorylisko | Link:

panie kolego, szkoda pana czasu na tłumaczenie mu rzeczy oczywistych... problem w tym, że drrrr nie załapał sie na rolę autorytetu moralnego więc obrażony jest jak onegda mój pies kiedy weterymarz założył mu improwizowany kaganiec z bandaża... proszę potraktować go jak kukuńka (bolek ksywa operacyjna) proszę nie traktować go poważnie...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

05-08-2018 [21:23] - Krzysztof Pasie... | Link:

@gorylisko

"panie kolego..."
----------------------------------------
Kolego? Pan raczy żartować.Tacy jak Pan w czasach minionych u szewca kołki zębami prostowali.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

06-08-2018 [08:13] - HenrykHenry | Link:

Szarmanckosc autora i i jego "bloga" to jest wlasnie przyklad , ten komentarz . O samym wpisie to mi ... zwisa  ... stek bzdur pomieszanych z klamstwami , byle wypelnic polecone zadanie ... 
Wyjatkowo zaklamany typ.

Obrazek użytkownika gorylisko

07-08-2018 [10:21] - gorylisko | Link:

nie wiem czy pan zauważył ale to nie było do pana panie drrrrr...do pana być może użyłbym wasza  wiejebność... ale chyba nie warto...

Obrazek użytkownika RinoCeronte

05-08-2018 [20:40] - RinoCeronte | Link:

Pan wszystko bierze tak dosłownie :-)

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-08-2018 [20:08] - Trotelreiner | Link:

Długo szukałem Pasierbiewicza na You Tube....i znalazłem! 
4 minuty...cały on..
https://youtu.be/LkiOUlZrrFU

Obrazek użytkownika xena2012

05-08-2018 [21:39] - xena2012 | Link:

Po co szukac na YouTube skoro zdjecie rozpoczynajace notkę ma pana Echo24 przedstawiać jako bohatera drepczacego pod prąd z reklamówka zapewne wypchaną własna twórczością.Budujące.,tyle że sądząc z twórczości biegnie z pradem niczym sie nie rózniącej od notek na Wirtualnej Polsce,Onecie czy Fakcie.Zastanawia mnie dlaczego np.na blogach Damascena,Jazgdyni,Owsińskiego czy innych jest możliwa dyskusja niekiedy bardzo ciekawa, a nie ma jej  na blogach Echo24 i gdzie każdy mający inne zdanie czy pogląd niz autor z automatu jest ortodoksyjnym oisowcem,ultrasem,oszołomem..

Obrazek użytkownika OLI

06-08-2018 [02:57] - OLI | Link:

Z tym zdjęciem zapewne chodziło o alegorię na górnym "C":
Plac Tiananmen - 4 czerwca 1989 roku
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika HenrykHenry

06-08-2018 [08:15] - HenrykHenry | Link:

Z tym Jazgdyni to ja bym uwazal  ...

Obrazek użytkownika xena2012

06-08-2018 [08:57] - xena2012 | Link:

Ja nie mam na mysli poglądów pana Jazgdyni tylko o możliwości nawiazywania dyskusji. 

Obrazek użytkownika spike

06-08-2018 [02:03] - spike | Link:

"Co się stało z blogerem Echo24?"
nic specjalnego, ocipiał na starość :))))))))))))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika U1

06-08-2018 [07:55] - U1 | Link:

Wszędzie ci ortodoksyjni pisowcy.
Przyszedł pacjent do psychiatry i wymachując rękami mówi : panie doktorze wszędzie dokoła te cholerne motyle.A lekarz strzepując klapy marynarki - tylko nie na mnie , nie na mnie.

Obrazek użytkownika spike

06-08-2018 [11:47] - spike | Link:

na S24 zadedykowałem EchoTVN24 taki wierszyk:
Mister Echo73

Jestem śliczny, higieniczny,
przy tym silny niczym tur
Rozkochuję w sobie dziewoj sznur
Ze mną poszły by pod mur.
Bo jestem sprytny i wybitny.

Romantyczny także jesteś jak chłopięcy chór.

Duży jestem ociupinkę,
zgrabny chyba nawet też
Gdy wychodzę na ulicę,
dziewkom wnet zapiera dech.
Bo jestem sprytny i wybitny.

Romantyczny także jesteś jak wyborczy wiec.

A ja mam w sobie coś takiego,
co nie daje spać kolegom.
Może oczy może usta,
może fakt, że jestem szczupły,
może moja dobroć, ufność,
to, że czasem jestem smutny
chyba to nie daje chłopcom spać.

Ja mam w sobie coś takiego,
co nie daje jeść kolegom,
może dłonie, może nogi
może mój zmęczony profil,
może moja duma, radość,
może niecodzienna bladość.
Chyba to nie daje chłopcom jeść

Romantyczny także jesteś jak kaflowy piec.

Bo ja mam w sobie coś takiego,
Co nie daje żyć kolegom,
Jestem śliczny, higieniczny,
przy okazji sympatyczny,
Jestem sprytny i wybitny,
fantastyczny i ambitny.

A więc czemu nie
na prezydenta mnie,
na prezydenta nie chcą wybrać mnie !

Parafraza piosenki z kabaretu OTTO
 

Obrazek użytkownika Bona

06-08-2018 [14:53] - Bona | Link:

dlaczego Pan tak uważa. Będe wdzięczna za podzielenie się opinią