UWAGA! Ogłaszam konkurs okolicznościowy!

Jurek Bożyk. Fot. Jan Lorek

                                                    Motto: Panta rhei (Heraklit)

Strasznie się zagotowało w polskiej polityce. Nie mam już siły patrzeć w telewizor, a radia boję się otworzyć.

Ciągle tylko niekończące się zażarte dyskusje, naparzanie, skakanie do oczu, a dziś u Olejnik była taka kakofonia, że musiałem sobie zrobić podwójnego drinka.

O co poszło?

Znacie mnie na tyle, by kumać, że jestem zbyt przewrotny by powiedzieć, o kogo idzie ta bitka.

Więc dla odprężenia ogłaszam quiz pt.:

                         "Czym tak naprawdę jest ta cała nasza polityka?"

Dla ułatwienia proszę o wysłuchanie głęboko filozoficznej „Ballady o rdzawym oku” w wykonaniu niepokornego krakowskiego barda drugiego obiegu Jurka Bożyka – vide:

                                         https://www.youtube.com/watch?...

Z góry przepraszam za ten wredny żarcik, ale nam również należy się chwila wakacyjnego oddechu.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Na wszelki wypadek, w obawie o ewentualne konsekwencje procesowe, bądź poranną wizytę smutnych panów, - zastrzegam sobie prawo nieodpowiadania na dodane komentarze.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

05-07-2018 [01:06] - paparazzi | Link:

Naginacie jak zwykle prawdę z rzeczywistością. Nie pijcie podwójnych drinków. Olejnik to jest wasza miara? Nie odpowiadajcie. Macie manipulacje opanowana, no nie do perfekcji. Piszcie jak potraficie jak 10 lat temu.

Obrazek użytkownika Lektor

05-07-2018 [18:57] - Lektor | Link:

" a radia boję się otworzyć."

........ i słusznie ! Niech pan nie otwiera radia, bo jak kopnie ............. , no !