Co, jak co, ale rząd pisowski z pewnością nie jest żydowski


Dlaczego?

Bo Żydzi są mądrzy.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Do powyższego wniosku doszedłem, gdy premier Mateusz Morawiecki „ugodę” w izraelsko-polskim sporze o IPN ogłosił jako sukces rządu Prawa i Sprawiedliwości. A nadgorliwe czapkowanie tylko tylko potwierdza moją tezę -  patrz galeria fotografii krążących w cyberprzestrzeni.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

01-07-2018 [13:26] - xena2012 | Link:

Żydzi są mądrzy? Nie są tylko bardziej obłudni,pazerni,fałszywi,okrutni a to w dzisiejszych czasach liczy sie bardziej niz rozum.No i mają spolegliwego przyjaciela a może raczej wasala w postaci najbardziej proizraelskiego prezydenta Trumpa.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

01-07-2018 [13:27] - Imć Waszeć | Link:

Tak tak, wzorcem mądrości żydów jest ich prezydent, premier, jego żona, jakaś rodzina Rude Manów, hito(e)rycy, Michnicy, Grossy i Kosińskie. Ideał mądrości.

Obrazek użytkownika xena2012

01-07-2018 [13:54] - xena2012 | Link:

Jasne,jeśli tym swietlanym wzorcem jest ich premier,jego żona,politycy zamieszani w korupcję i zycie na koszt podatników to trzeba przyznać że jakaś mądrość w tym jest.

Obrazek użytkownika Temperatus

01-07-2018 [14:08] - Temperatus | Link:

Serdecznie polecam: 
http://naszeblogi.pl/50842-nib...
jako przykład rozpętanego przez nasz wspaniały parlament wielce rozważnym uchwalaniem ustaw: antysemityzmu, antypolonizmu i w końcu antypisizmu.

Obrazek użytkownika Czesław2

01-07-2018 [15:13] - Czesław2 | Link:

Nie wiem czy Żydzi są mądrzy. Prawdopodobnie dużo mniej chleją od Polaków. Poza tym mądrość i moralność nie muszą iść w parze.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

01-07-2018 [20:56] - Roz Sądek | Link:

Gdyby nie byli mądrzy, to byli by, tak jak my  - pożyczkobiorcami.

 

Obrazek użytkownika Temperatus

02-07-2018 [14:07] - Temperatus | Link:

Koniecznie zapoznajcie się z tym artykułem pewnego szmatławca w zw. ze śmiercią Ireny Szewińskiej - komentarze chyba zbędne:

https://gazetawarszawska.com/i...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-07-2018 [16:30] - Imć Waszeć | Link:

Przeczytałem ten fragment po polsku i nie widzę nic szczególnego. Nic, co byłoby bardziej obrzydliwe np. od nazywania JK dyktatorskim kurduplem na kaczych łapach, a uczestników marszu 11 Listopada wraz małymi dziećmi (podobnie zresztą jak Palestyńczyków) nazistami. Czyli tekst mieści się swobodnie w normie dyskursu prowadzonego w Polsce. Są tam tylko dwa miejsca godne nagany:

1) o donosie na Ewę Kłobukowską,
2) o niby celowym zgubieniu pałeczki w biegu.

Na to potrzeba dowodów. Reszta waszych oskarżeń wynika z tego, że nie tylko wstydzicie się swojej narodowości, ale wręcz traktujecie ludzi nazywających was po imieniu tak, jakby wyzywali was tym od sku..synów. Trudno mieć potem pretensje do ludzi, że tumanieją od nadmiaru tej propagandy "stealth" i zaporowego jazgotu. Zresztą ten wylew typowego hejtu pod tekstem w komentarzach na dole tylko to potwierdza. To w końcu jak mamy się do szanownej szlachty z ZSRR zwracać? Chomiki?

Kiedyś zaproponowałem rozwiązanie tej delikatnej kwestii narodowościowej, żeby w Polsce wprowadzić zasadę podpisywania deklaracji lojalności, w której każdy by potwierdzał, iż niezależnie od koloru skóry i pochodzenia jest Polakiem, a więc kiedy zacznie pluć na nasz kraj i naród, należy go wtedy potraktować jak dywersanta i szpiega. A jeśli nie podpisze, to przecież turystów i gastarbeiterów też nikt nie gania dziś po ulicach, tylko co najwyżej jest szlaban na pewne newralgiczne dla państwa stanowiska albo zawody. Nawet w Niemczech i USA - rajach waszej demokracji. Oczywiście nie mówię tu o karaniu za plucie na państwo, urzędy, rząd lub jedyną partię, bo to już przerabialiśmy w niedalekiej przeszłości i znamy wasz pomysł na to. Kości bieleją do dziś pod każdym cmentarnym murem. Państwo to nie kraj/ojczyzna, tylko nadbudowa na nim. Partia lub kasta to nie naród.

Byłaby to skuteczna kuracja na raka toczącego naszą państwowość, w której wszyscy bez wyjątku wykrzykują, że "My jesteśmy mordercami, szmalcownikami, złodziejami, leniami" itp. Zaraz, zaraz. Jacy "my"? Skoro wy tak się od nas chcecie odróżnić, to bierzcie sobie swoją połowę tego bajzla i wara wam od "my"!

Jak powiedziałem wyżej, ten obrzydliwy hejt i wyzywanie Polaków od faszystów potwierdza tylko, kto stoi (po tej stronie jako dywersja) za próbą okradzenia naszych przyszłych pokoleń z tzw. "mienia bezspadkowego", zniszczenia tym naszej przyszłości, straszeniem przy tym czołgami i sąsiadami, zrzucaniem na nas winy za II WŚ, obozy, holokaust, wybielaniem Niemców, opluwaniem ofiar Katynia i Smoleńska, Niezłomnych i za donoszenie do Brukseli. Po prostu jest to kolejne najwyraźniej nazbyt liczne pokolenie tzw. żydokomuny z Rosji, które zamiast bronić Izraela przed Arabską nawałą, opier...la się w Polsce na słoneczku, licząc na jakieś darmowe pieniążki z mega geszeftu i posady kapo. Pogratulować dyscypliny w tak dużej grupie.

Obrazek użytkownika xena2012

02-07-2018 [17:20] - xena2012 | Link:

Wyzywanie Polaków od faszystów to nie modny dzisiaj obrzydliwy hejt tylko sprytny sposób na zdobycie owego mienia bezspadkowego.Nawet zdobycie złotego runa przez Jazona i  argonautów nie bylo takim majstersztykiem jak podporzadkowanie sobie Polski przez Mossad.Więc proszę się nie dziwić,że wolą wylegiwac się na sloneczku,na arabska nawałę wyśle się Polaków ,przeciez ich smierć jest taka niemetafizyczna,pospolita i niegodna uwagi.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-07-2018 [18:07] - wielkopolskizdzichu | Link:

 Zauważam, że Pan Komentator nie oglądał filmu z Chaplinem - Brzdąc.
 

Obrazek użytkownika HenrykH.

02-07-2018 [19:12] - HenrykH. | Link:

Dlaczego wstawia Pan link do fałszywej strony ?.Takie ,zakładane przez ruskich  troli strony na nikim normalnym nie robia wrażenia.Idź człowieku na neon :),wracaj do siebie.

Obrazek użytkownika Marek1taki

02-07-2018 [19:53] - Marek1taki | Link:

To się nazywa "przypadkowa zbieżność".
Warszawska Gazeta pisze o tym tu: https://warszawskagazeta.pl/kr...

Obrazek użytkownika Marek1taki

02-07-2018 [20:03] - Marek1taki | Link:

P.S. A tu dwa z powodów, by Warszawskiej Gazecie robić gębę
W maju 2018 przewidywano w niej:
https://warszawskagazeta.pl/po...
W czerwcu 2018 nazwano rzecz po imieniu:
https://warszawskagazeta.pl/po...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-07-2018 [21:06] - Imć Waszeć | Link:

Potwierdzam Pańskie obserwacje. Po ruszeniu palcem wiadomego tematu natychmiast w sieć ruszają jakieś dziwne boty. Następuje widoczne gołym okiem przeciążenie Internetu, albo same psują się różne programy, nie koniecznie browsery. Jednak kiedyś noga się tym cwaniaczkom powinie. Prawdopodobnie część z tych żyjątek pojechała już na badania do centrali Microsoftu, jak np. przed tygodniem atak na dodatkowe oprogramowanie dołączone do drivera karty graficznej. Choć to raczej małe pocieszenie z wiadomych względów.

Obrazek użytkownika Marek1taki

02-07-2018 [21:41] - Marek1taki | Link:

Ja się orientuję zwykle dopiero gdy między uderzeniem w klawisz a pojawieniem się litery na ekranie mijają 4 sek.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-07-2018 [23:45] - Imć Waszeć | Link:

Problem jest poważny. Proszę rzucić okiem na takie hasła jak "Ransomware Nozelesn": https://www.bleepingcomputer.c...
Albo to, "samoczynne" "wyłączenie się" certyfikatu dla Humble Bundle, czyli brak możliwości łączenia np. z poczty Microsoftu: https://www.bleepingcomputer.c...
Obecnie już działa.

Nie wiem, czy zna Pan takie narzędzie w Windows jak MMC, czyli Microsoft Management Console. To jest takie centrum sterowania komputerem, nawet zdalnym. Trzeba wpisać w Menu Start w Uruchom po prostu MMC i kliknąć. Tam w opcji Plik jest komenda Dodaj/Usuń przystawkę. Można wybrać Podgląd zdarzeń, uprawnień, urządzeń, serwisów itp. i mieć wszystko do wglądu w jednym miejscu. Na przykład w Dziennikach systemy Windows jest System i Aplikacja. Tam zapisują się niektóre błędy. Np.:

Błąd: DistributedCOM, nr=10016:
Zgodnie z ustawieniami uprawnienia właściwe dla aplikacji nie jest udzielane uprawnienie Lokalny Aktywacja do aplikacji serwera COM z identyfikatorem klasy CLSID: {8BC3F05E-D86B-11D0-A075-00C04FB68820} i identyfikatorem aplikacji APPID: {8BC3F05E-D86B-11D0-A075-00C04FB68820} użytkownikowi Komp\Konto o identyfikatorze zabezpieczeń SID (S-1-5-21-1111111111-...-1000) z adresu LocalHost (użycie LRPC) działającemu w kontenerze aplikacji o identyfikatorze SID Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_10.0.17134.1_neutral_neutral_wc2n52htfyecg (S-1-15-2-22222222-....-222222222). To uprawnienie zabezpieczeń można modyfikować przy użyciu narzędzia administracyjnego Usługi składowe.

To S-1-5-21-... jest dziwną nazwą komputera, systemu na nim i użytkownika jednocześnie  ;)
Potem odpalamy identycznie "regedit" i wklejamy numer CLSID bez nawiasów. Okazuje się, że tu oznacza on "Windows Management and Instrumentation", czyli serwis winmgmt. Kolejny:

Błąd: DistributedCOM, nr=10016:
Zgodnie z ustawieniami uprawnienia właściwe dla aplikacji nie jest udzielane uprawnienie Lokalny Aktywacja do aplikacji serwera COM z identyfikatorem klasy CLSID: {6B3B8D23-FA8D-40B9-8DBD-B950333E2C52}  i identyfikatorem aplikacji APPID {4839DDB7-58C2-48F5-8283-E1D1807D0D7D}
 użytkownikowi ZARZĄDZANIE NT\USŁUGA LOKALNA o identyfikatorze zabezpieczeń SID (S-1-5-19) z adresu LocalHost (użycie LRPC) działającemu w kontenerze aplikacji o identyfikatorze SID Niedostępny (Niedostępny). To uprawnienie zabezpieczeń można modyfikować przy użyciu narzędzia administracyjnego Usługi składowe.

Tu CLSID i inny od niego APPID wskazują na ShellServiceHost. Jeśli wcześniej nie było w dzienniku takich sensacji, a u mnie nie ma, to mogą to być właśnie ślady prób włamania za pomocą WMI. Proszę się pobawić :]

Obrazek użytkownika Marek1taki

03-07-2018 [07:06] - Marek1taki | Link:

Dziękuje. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Temperatus

02-07-2018 [23:31] - Temperatus | Link:

No i jednak są komentarze do szmatławego "nekrologu" Ireny Szewińskiej w szmatławym szmatławcu, czy jak wielu twierdzi: w gadzinówce. Zresztą po większej części owe komentarze godne są komentowanego tekstu. A już popis dał znany ze swych anty (tu wpisać kilka fobii tego pana) ExWrocł., który wręcz wystosował apel do Żydów, prawdopodobnie mnie biorąc za Żyda.

Obrazek użytkownika Novalia47

02-07-2018 [23:45] - Novalia47 | Link:

@EWrocław.
Jakim durniem trzeba być, żeby porównywać złośliwe wyzwiska polityków (po obu stronach barykady) ze wspomnieniem o osobie właśnie  zmarłej!  I to nie polityku,ale dumie Polski w osiągnięciach sportowych i działalności na rzecz propagowania naszego kraju!

Obrazek użytkownika xena2012

03-07-2018 [09:23] - xena2012 | Link:

Któż jak nie opozycja i internetowe trolle złosliwie i po chamsku wyzywają polityków prawicy nie patrząc że zmarli. Czy nie było i jest tak wobec zmarłego Lecha Kaczyńskiego,gen.Błasika,posła Gosiewskiego którym do dzis nie pozwalacie spoczywać w spokoju ? Novalia47 nie pamieta rozrywania kaczek,wrzasków,ordynarnych wypowiedzi-zimny Lech czy kaczka po smoleńsku,to was nie razilo a zapewne bawiło.Czy nie szkalujecie ich rodzin? Niestosowność wypowiedzi widzicie tylko w przypadku Ireny Szewińskiej?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

03-07-2018 [12:07] - Imć Waszeć | Link:

No bo dla nich Lech odszedł zwyczajnie, ot tak jak zwierzę, bo śmierć Polaków jest dla nich jak wydalanie. Za to Szewińska odeszła metafizycznie. Nie wiem jak długo jeszcze uda nam się zdzierżyć taki poziom plemiennego szowinizmu i fundamentalnej pogardy człowieczeństwa innych narodów. Oni się nie nadają do życia w żadnej wspólnocie, w żadnej Rzeczypospolitej. Myślą tylko o sobie. Już raz w historii pokazali gdzie nas wszystkich mają, gdy wymordowali sto milionów ludzi z powodów ideologicznych. Właśnie dlatego dziś tak się drą i rozdrapują na źdźbła każde Jedwabne.

Obrazek użytkownika Novalia47

03-07-2018 [21:04] - Novalia47 | Link:

@ExWr.

To  co piszesz, biedny chory człowieku, jest poza wszelkimi granicami nie tylko  logicznego rozumowania, ale wręcz  człowieczeństwa - ślepa nienawiść zżera twój mózg i serce.

Obrazek użytkownika Novalia47

03-07-2018 [23:07] - Novalia47 | Link:

Przepraszam za pomyłkę: dot.  ImćWaszeć, a nie ExWr oczywiście!