Najbardziej mi żal ciemnego luda!


                                                                      WIELKI WYGRANY

                                                 UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych!

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

25-06-2018 [09:53] - xena2012 | Link:

Ciemny lud jakoś obejdzie sie bez Pańskiego żalu. Zresztą jaki żal,Pan jest tak zachwycony przegraną że rozdygotane rączki nie są w stanie opanowac klawiatury by przekazać jakieś refleksje .Do znienawidzonych-Terleckiego,Kaczyńskiego Wasserman dołączył jak widać Kurski i zapewne bedzie bohaterem kolejnych ,,wypocin'' Autora. Dziwię się,że rozmach z jakim Kurski przekazywał Mundial tak razi.Inne sa bowiem zadania telewizji która musi przekaz sprzedawac jak potrafi najlepiej,a inne są zadania sportowców,którzy swoimi wynikami pokazywac ,że są najlepsi.A ciemny lud jesli kupił narrację telewizji a nie z powodu swojej ,,ciemnoty'',-kibice ,Polacy po prostu cieszyli się że jest Polska,chcieli odreagować to atakowanie nas,opluwanie,pogardę.

Obrazek użytkownika Temperatus

25-06-2018 [17:17] - Temperatus | Link:

Wybitna działaczka na Rzecz Obrony Dobrego Mniemania Polaków o Sobie  i Ich Narodowej Kadrze Futbolowej daje tu odprawę samozwańczemu kibicowi Cristiano P. (nie mylić z Krzyśkiem Ronaldowiczem!). "Albośmy to jacy-tacy!", jak słusznie zauważa Obrończyni, skądinąd zresztą  wybitna znawczyni  piłki nożnej. Jest ona także wybitną, rzadko spotykaną fanką autora słusznej niejednokrotnie uwagi, że  ciemny lud wszystko kupi.

Obrazek użytkownika Jozue

26-06-2018 [16:45] - Jozue | Link:

Charakterystyka trafiła w sedno ciemnego ludzika.

Obrazek użytkownika Lektor

25-06-2018 [18:18] - Lektor | Link:

Brawo Jacek Kurski !!!  Przy takiej katastrofie futbolowej polskiej drużyny zarobić takie duże pieniądze !   Majstersztyk !

Obrazek użytkownika Temperatus

25-06-2018 [19:13] - Temperatus | Link:

O! i jeszcze jeden wybitny fan szefa TVPiS się znalazł - brawo! Widać, ze  maksyma rzeczonego  szefa nie jest li tylko jego czczym wymysłem, ale i w praktyce się sprawdza.

Obrazek użytkownika Jan Dobry

26-06-2018 [08:39] - Jan Dobry | Link:

Kumamy i popieramy !