Aspekty filozoficzne wczorajszej moskiewskiej masakry

Długo się zastanawiałem, jakimi słowy możliwie najtrafniej wyrazić to, co się wczoraj wydarzyło na mundialowym meczu naszych chłopców z Senegalem, - by z jednej strony uchronić rodaków przed głęboką depresją, z drugiej zaś oddać to, co pokazały nasze orły.

Pisałem, kreśliłem, poprawiałem, odkładałem zmięte kartki i próbowałem od nowa. Ale zawsze czegoś brakowało i wciąż było nie to.

Aż w końcu uznałem, że najlepszym antidotum na pomeczowego kaca będzie stosowne do rangi problemu podejście filozoficzne – vide:

https://www.youtube.com/watch?...

Głowa do góry! Jutro będzie lepiej!

https://www.youtube.com/watch?...

Krzysztof Pasierbiewicz (przyjazny ludziom niepoprawny optymista)

Post Scriptum
Właśnie oglądam w tefałenowskiej „Kropce nad i” rozmowę odpicowanych na wysoki połysk pań Olejnik i Rodowicz o meczu z Senegalem. Z maślanymi oczami pomlaskują zachwycając się urodą trenera Senegalu, że taki mniam mniam przystojny i poetycki. Rozmarzyły się dziewczyny jakby, przepraszam za uszczypliwość lustra w domu nie miały. Jak Państwo widzicie Polacy, a szczególnie niektóre Polki przeróżne atrakcje w futbolu dostrzegają.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

20-06-2018 [17:44] - xena2012 | Link:

Dziękuję ,bardzo dziękuję za uchronienie mnie przed depresją,ale może słowa otuchy skieruje Pan do ,,pałkownika'' Mazguły,który doznał ataku histerii a może i gorzej.Nie dlatego,że ów pan tak przejął się przegraną naszej drużyny ale uznał że Mundial to spisek TVP i PiS w którym ,,wraże siły zmuszają kibiców do ogladania znienawidzonej szczujni partyjnej Jacka Kurskiego''.Jak więc widać Kurski ma przechlapane,bo Panu z kolei nie spodobał się w (poprzedniej notce)  jego uśmiech.

Obrazek użytkownika Novalia47

20-06-2018 [21:20] - Novalia47 | Link:

A niezmordowanie grasująca po całych NB hejterka Xena201 posiada w swym domu  "zwierciadełko powiedz proszę"?

Obrazek użytkownika minimax

21-06-2018 [08:24] - minimax | Link:

Dzień dobry
"przeróżne atrakcje w futbolu"

Nic nowego pod Słońcem - przecież ludzie się nie zmienili od czasu Imperium Romanum - są igrzyska to są i gladiatorzy. A że rozmaite matrony robią z nich swoich "osobistych trenerów", jak obecnie nazywa się funkcja faworyta - to po prostu dawna tradycja, tyle że dawniej faworyt obsypywany - prócz prezentami - bywał i złotem, a obecnie raczej papierkami z nadrukiem: ZŁOTO.

Pozdrawiam
MiniMax

Obrazek użytkownika Secesh

21-06-2018 [19:54] - Secesh | Link:

W pełni się zawiodłem. Pan Krzyś dla opisania swojego filozoficznego podejścia do bierzących spraw posiłkuje się językiem, który jest wielce prymitywny, z polskiego punktu widzenia, w kategorii "rzucania mięchem".