TVP Info ogłosiła sukces

                  Podkład muzyczny: https://www.youtube.com/watch?... 

Jest ósma rano, nazajutrz po masakrze w Moskwie.

Oglądam wiadomości w TVP Info.

Spikerka informuje o historycznie rekordowej oglądalności wczorajszego meczu z Senegalem, a w tle uśmiecha się do wyborców zachwycony Jacek Kurski.

Następna wiadomość też optymistyczna, o narodzinach w Chinach bambusowego niedźwiadka. 

Resztę sami sobie Państwo dopowiedzcie.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa) 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

20-06-2018 [12:15] - tricolour | Link:

Nie bez Kozery można powiedzieć, że jest wspaniale...

Obrazek użytkownika minimax

20-06-2018 [13:29] - minimax | Link:

Dzien dobry.
"po masakrze w Moskwie"

Oj tam, zaraz MASAKRZE...
W koncu w tym meczu to MY zdobylismy 2 gole z 3 strzelonych...

Pozdrawiam
MiniMax :]

Obrazek użytkownika xena2012

20-06-2018 [14:59] - xena2012 | Link:

Cyli po przegranej J.Kurski powinien posypac głowe popiołem albo się rozpłakać? Przecież to nie on był winien przegranej .Ewentualne pretensje mozna mieć do Nawałki czy samych piłkarzy.Przypuszczam,że jak zwykle winnym okaże się w kolejnym odcinku serialu Kaczyński i Terlecki.

Obrazek użytkownika Novalia47

20-06-2018 [22:06] - Novalia47 | Link:

@Xena
Kaczyński raczej nie, bo on nie ma zielonego pojęcia o futbolu jak zresztą o wielu innych sprawach mniej lub bardziej ważnych w życiu Polaków.

Obrazek użytkownika Novalia47

20-06-2018 [21:42] - Novalia47 | Link:

Kurski cały w skowronkach, bo jeszcze jego TVPiS nigdy ne miała takiej oglądalności, a mieć ją  będzie co najwyżej do końca Mundialu, więc Xena kibicka PiS-owska powinna się cieszyć,a nie znowu psioczyć. Bo potem znowu zjazd...................

Obrazek użytkownika Studentka

21-06-2018 [18:55] - Studentka | Link:

Jeśli 47 to rok urodzenia to poziom komentarzy mnie nie dziwi,w tym wieku niektórym się to przytrafia, vide drrrr ,  jeśli 47 to ilość wiosen ,to współczuję stanowi umysłowości.

Obrazek użytkownika xena2012

21-06-2018 [20:16] - xena2012 | Link:

Proszę nie dziwic się wpisom Novalii47.Sa tak głupie i prymitywne że wypada sie tylko roześmiać.A przeciez śmiech to zdrowie.

Obrazek użytkownika tricolour

21-06-2018 [23:30] - tricolour | Link:

Jeśli 2012 w nicku to rok urodzenia to poziom komentarzy mnie nie dziwi,w tym wieku niektórym się to przytrafia, vide drrrr ,  jeśli 2021 to ilość wiosen ,to współczuję stanowi umysłowości - prawie cytat.
Z drugiej strony studentka czego? Na pewno lufa z tak zwanego języka ojczystego.

Obrazek użytkownika Temperatus

21-06-2018 [21:13] - Temperatus | Link:

Xenie się znowu coś pomylił: przecież świat cały wie, zawsze we wszystkim co najgorsze jest wina , no kogo? Tak,jest,oczywiście: wina Tuska!

Obrazek użytkownika Temperatus

21-06-2018 [22:22] - Temperatus | Link:

Xenie się nie można dziwić, ona tak zawsze, inaczej nie potrafi, ale że jeszcze niejaka "Studentka" (czyżby wieczna?) także dołączyła do tego typu merytorycznych i wielce inteligentnych komentarzy niezbyt zgodnych z zasadami obowiązującymi na NB...

Obrazek użytkownika Temperatus

22-06-2018 [01:39] - Temperatus | Link:

Xenie się nie można dziwić, ona tak zawsze, inaczej nie potrafi, ale że jeszcze niejaka "Studentka" (czyżby wieczna?) także dołączyła do tego typu merytorycznych i wielce inteligentnych komentarzy niezbyt zgodnych z zasadami obowiązującymi na NB...