MASAKRA!

No cóż:
                                      https://www.youtube.com/watch?...

Krzysztof Pasierbiewicz

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

19-06-2018 [20:05] - gorylisko | Link:

mi mi mi mi miii mi mii, mi... mimii / mimi mi  mi mi mi... ?

Obrazek użytkownika xena2012

20-06-2018 [07:26] - xena2012 | Link:

Trudno,niech triumfuje razem z resztą jandopodobnych. Jej zresztą nie o  sam wynik meczu chodziło tylko nie mogła znieść radości Polaków z tego że są Polakami ,morza polskich flag,bieli i czerwieni.Przecież tak samo ,takim samym złym słowem zaatakowano Marsz Niepodleglości nazywając radosnie maszerujących Polaków faszystami. Wg jandopodobnych Polak powinien tylko wiecznie i za wszystko przepraszać,wstydzić się swojej flagi,języka,pochodzenia a na meczach kibicować obcym.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

20-06-2018 [09:44] - Roz Sądek | Link:

Co mają wypowiedzi Pani Jandy do wczorajszego wyniku, a głównie gry polskiego zespołu? Uważam, że masakra to mało powiedziane. Już poza tym wszystkim, uważam, że wczorajszy dzień, to doskonały przykład tego, co mogą media z pomocą współczesnych nauk psycho i socjologicznych. Jeśli nie na finał, ani pół czy ćwierćfinał mistrzostw, a pierwszy eliminacyjny mecz, i to nie z faworytem mistrzostw, a z Senegalem na Stadion Narodowy wykupuje bilety kilkadziesiąt tysięcy ludzi by tam oglądać telewizję, to szanowna Pani, nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. Tak samo jak paradowanie po ulicach w biało-czerwonych nakryciach z czasów wikingów, czy cylindrach - po wojnie symbolu amerykańskich krwiopijców i bankierów. To, że Polacy nie wywieszają przed domem flagi w dniach świąt narodowych, a jeżdżą z nimi w oknach samochodów podczas meczów piłkarskich, to też raczej wynik działania propagandy niż efekt miłości do ojczyzny.
 

Obrazek użytkownika xena2012

20-06-2018 [10:28] - xena2012 | Link:

Wypowiedzi pani Jandy nie mają nic do wyniku,tylko pokazują jak bardzo ona i ludzie jej pokroju nienawidzą wszystkiego co polskie. i co z Polską sie kojarzy.Jak widac kazdy objaw patriotyzmu chocby taki jak na meczach czy zawodach jest niemile widziany i zapewne śmieszy..A że flagi w oknach samochodów-dlaczego nie? Dobrze że przynajmniej tam,bo w Auschwitz które było miejscem kaźni Polaków podczas obchodów dyrekcja muzeum nie pozwoliła nawet wnieść polskiej flagi.Dlatego uważam,że eksponowanie polskości nie jest niczym złym,nieodpowiednim bez względu na histeryczne słowa Jandy.

Obrazek użytkownika minimax

20-06-2018 [13:43] - minimax | Link:

Niestety Polska to nie monolit, ma wiele obliczy, wsrod ktorych co rusz przewija sie polactwo, czyli pasozytnicza mniejszosc spryciarzy, ktorzy wykombinowawszy sobie jak zyc naszym kosztem rozrastaja sie jak rak, korzystajac z obcej protekcji i obcego wladztwa nad nami.
Nie widze powodu dla ktorego niechec ku temu plemieniu mialaby byc czyms zlym czy chorym. Wrecz przeciwnie, od rozpoznania raka jako raka zaczyna sie proces ozdrowienczy. Nie dajmy sobie wmowic, ze rak to nasz brat i nalezy go holubic. Niz z tych rzeczy. Przebaczenie splywa na tych, ktorzy tego PRIMO chca, SECUNDO wyrzekna sie zlego, TERTIO WYZNAJA winy, QUATRO zadoscuczynia Bogu i skrzywdzonym przez siebie.
Nie jest mi znany ANI JEDEN casus takiej publicznej spowiedzi i ekspiacji po `89, choc rzekomych nawroconych NA PECZKI mozna liczyc.