To już jest koniec…

Tradycyjnie już w ostatnich godzinach kampanii wyborczej mam dla wiernych Czytelniczek i Czytelników tego bloga krótki, subiektywny przegląd kandydatów wysuniętych przez PiS, na których 16 listopada oddam swój głos w moim okręgu wyborczym nr 1 na górnym (tzw. Starym) Mokotowie.
 
Na Prezydenta Warszawy (karta bladoczerwona):
Pan poseł Jacek SASIN. Walczył fair o drugą rundę i o prawo pojedynku sam na sam z Hanną Gronkiewicz-Waltz. Oby mu się udało.
 
Do Rady Dzielnicy Mokotów (Okręg Stary Mokotów; karta żółta):
Startuje nas tu, na Starym Mokotowie,  dwanaścioro, w tym niżej podpisany radny Marcin GUGULSKI jako nr 2. Czy była to The Magnificent Dozen i kto z nas zakończy wybory z tarczą, a kto na tarczy? Dowiemy się w poniedziałek.
 
Do Rady m.st. Warszawy (Okręg Mokotów; karta biała):
Na pierwszym miejscu doświadczony radny pan Jacek CIEŚLIKOWSKI? Na siódmym miejscu dobrze mi znana z wielu wspólnych akcji pani Beata MOSSAKOWSKA-PANEK?
 
Do Sejmiku Województwa Mazowieckiego (Okręg Mokotów+Śródmieście+Ursynów+Wilanów; karta błękitna):
Na pierwszych dwu miejscach kandydują doświadczeni samorządowcy, więc albo pan Witold KOŁODZIEJSKI albo pani Ewa TOMASZEWSKA, bo na oboje naraz głosować nie można.
 
A teraz… …to już jest koniec, możemy iść… …głosować – w niedzielę 16 listopada od godz. 7.00 do godz. 21.00.
 
A zamiast dobranocki podsuwam  film ze spotkania „Rozmowy o Polsce” (z udziałem wiceprezesa PiS posła Antoniego Macierewicza i mokotowskich radnych PiS) zorganizowanego w trakcie kampanii wyborczej przez lidera mokotowskiego PiS, posła Artura Górskiego.

 

Następny wpis na tematy związane z wyborami 16 listopada umieszczę tu nie wcześniej niż w niedzielę 16 listopada po godz. 21.00.

 

https://www.facebook.com/marcin.gugulski.3
http://gugulskim.salon24.pl/
http://wpolityce.pl/autorzy/192-marcin-gugulski