Pani Magdalena powinna się dobrze wypocić!

Portal Salon24 podaje – vide: https://www.salon24.pl/newsroo...  : "Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji otrzymała ponad 30 skarg w związku  "w związku z mową nienawiści i pogardą wobec osób homoseksualnych" w sobotnim programie "Studio Polska" w TVP Info.  Posłanka Nowoczesnej  Monika Rosa, która również złożyła skargę do KRRiT, poinformowała, że w programie "Studio Polska" nadanym przez TVP Info 9 czerwca, w dniu kiedy ulicami Warszawy przeszła Parada Równości uczestnicy programu wypowiadali się o osobach homoseksualnych używając określeń: "zboczeńcy", "zezwierzęceni", "rzesza nieszczęśliwych ludzi", "wypaczanie modelu rodziny". Padały też argumenty o tym, że to rodzice narzucają dzieciom homoseksualizm, aby mieć „różne przywileje”, inni przekonywali, że homoseksualistom „nie wychodzi z dziewczyną, więc próbują z chłopakiem i odwrotnie”, sugerując tym samym, iż orientacja seksualna człowieka jest kwestią wyboru. Jeden z siedzących na widowni mężczyzn ostrzegał przed związkami partnerskimi, ponieważ - jak twierdził - znajomy lekarz opowiadał mu, że w tych związkach rodzą się dzieci z „głowami większymi od tułowia”. Rosa zauważyła, że, ani Magdalena Ogórek, ani Jacek Łęski, którzy prowadzili program, nie zaprotestowali "wobec tych obraźliwych, krzywdzących, homofobicznych wypowiedzi". - Takie sformułowania są niedopuszczalne, a ich akceptacja stanowi złamanie obowiązków ciążących na nadawcy - oświadczyła posłanka. Posłanka domaga się wszczęcia postępowania kontrolnego i nałożenia kary pieniężnej na TVP…”, koniec cytatu.

Powiem krótko. Moim zdaniem Nowoczesna to coś jeszcze gorszego niż Platforma Obywatelska i trzeba zrobić wszystko, bym im nie zezwolić na przejęcie władzy w Polsce. Ale trzeba z nimi walczyć w sposób kulturalny. Natomiast program TVP Info „Studio Polska” zaczyna mi coraz bardziej przypominać dramat Gabrieli Zapolskiej pt. "Moralność pani Dulskiej". Tak. Tak. Pani Magdaleno. Zaczyna Pani coraz bardziej panią Dulską przypominać.

W czasie wyborów prezydenckich broniłem Pani  jak lew przed niewybrednymi obelgami pisowców – vide: https://www.salon24.pl/u/salon...

Teraz tego zaczynam żałować.

Dlaczego?

Bo z coraz większym zażenowaniem patrzę na Pani występy w programach "Studio Polska" oraz "W tyle wizji", - a przecież na litość Boską są granice nieprzystojnie obciachowego serwilizmu, zaś Pani przekroczyła granicę  ciemnej strony mocy dopuszczając permanentnie plenienie się wulgarnego chamstwa w telewizji publicznej.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
A jutro Przed wyjściem do pracy proszę się przejrzeć w lustrze, bo chyba się Pani do pantofelków przykleiło kilka źdźbeł ze stajni Leszka Millera.  

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

13-06-2018 [23:52] - paparazzi | Link:

Pani Magdaleno, wyrazy szacunku i podziwu. Jest pani perłą w światku politycznym. Ma pani swoje zasady i wyraziste przekonania co próbuje pani zabrać niejaki bloger Pasierbiewicz. Tylko jeden problem. Kto to jest? Pozdrawiam panią serdecznie za wielkiej wody.

Obrazek użytkownika elefants

14-06-2018 [12:06] - elefants | Link:

Ta ładna pani,to zwykła koniunkturalistka.

Obrazek użytkownika angela

14-06-2018 [08:16] - angela | Link:

A czy pani Magdalena nie miala racji, i zabierajacy glos???
Strach dzieci wyprowadzic na miasto, jak maszeruja.
Wynaturzenie i wyuzdanie, po co to komu.
Niech sie sami rajcuja.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

14-06-2018 [09:04] - Trotelreiner | Link:

ADMIN! 
CZY REGULAMIN PORTALU "NASZE BLOGI.pl" DOPUSZCZA ATAK AD PERSONAM I TO W STOSUNKU DO KOBIETY?
Ta notka jest dobra w stajni pani Janke....chlewie i oborze...lewackim portalu ,ALE TU???

Obrazek użytkownika admin

14-06-2018 [09:49] - admin | Link:

Mam stanąć w obronie pani Janke? Bo nie rozumię

Obrazek użytkownika postman

14-06-2018 [13:26] - postman | Link:

Szanowny Panie. Wypada, aby Admin wysławiał się poprawnie po polsku :( Poprawna polszczyzna przewiduje "rozumiem", a nie "rozumię". Wstydź się Pan i doucz.

Obrazek użytkownika postman

14-06-2018 [13:38] - postman | Link:

Pańskim chamskim wpisem hańbisz Pan uczelnię, której mienisz się być emerytowanym nauczycielem akademickim. Chyba że to efekt PESEL. Jeśli tak, to przestań się Pan produkować.

Obrazek użytkownika xena2012

14-06-2018 [14:13] - xena2012 | Link:

Dziwną konsekwencję widać w notkach pana Pasierbiewicza tak zniesmaczonego programem ,,Studio Polska''. Szkoda ,że tak ,,szlachetnego '' oburzenia i dezaprobaty nie wykazał po wielu incydentach,czyżby wg niego były do przyjecia bo tak nakazuje poprawnośc polityczna?Wymienie tylko trzy z wielu: Na uniwersytecie w Poznaniu student w złocistej sukience skakał po pulpitach przerywając wykład ks.Bortkiewicza i obrażając go słownie.Ani slowa oburzenia pan Pasierbiewicz nie wykazał gdy w studiu telewizyjnym osobnik w blond peruce udajacy kobietę i dowsciagający się by nazywac go Rafalala oblewa wodą posła Zawiszę!! Ten sam osobnik wyzywając non stop wulgarnie czternastolatkę idzie za nią oblewajac ją kawą,nakazując przeprosiny i nakrecając cała scenę.To wszystko okraszone ordynarnymi wyzwiskami pod adresem przerażonego dziecka które przeprasza go nawet nie wiedzac za co.Osobnik ten filmik pokazujacy jego agresję wrzucił do sieci wywołując oburzenie ,tylko jakoś pana Pasierbiewicza takie zachowania nie rażą.Jakos nie było zadnej notki. 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

14-06-2018 [16:39] - wielkopolskizdzichu | Link:

Trudno siedzieć przed ekranem cały czas i potem komentować każdy wybryk miernot starających się o sławę i łatwy pieniądz.
BTW 
Z nieukrywanym rozbawieniem zauważam, że przedstawiciele tzw polskiej prawicy mają wyraźną słabość do blondynek i pucułowatych chłopców. 

Obrazek użytkownika Novalia47

14-06-2018 [21:41] - Novalia47 | Link:

Krzysztofie, niepoprawny! Jak możesz tak obrażać tę wybitnie yntelygientą blondynkę? Przecież, jak widać na fotce,sam prezes ja adoruje! Dobrze .że Cię tu komentatorzy przywołują do porządku, a także pouczają co to jest ten homoseksualizm i dlaczego nie piszesz o różnych, raczej mało znanych publicznych wybrykach pojedynczych homoseksualistów. A wszystko to chyba dlatego, że znowu ośmielasz się krytykować wciąż podwyższającą swój poziom i oglądalność TVPiS.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

14-06-2018 [22:08] - ExWroclawianin | Link:

0/100

Tego sie juz nie da czytac..............to jest BELKOT !!! Pan ma wyrazny problem z WLASCIWA ocena tych wydarzen, choc pojawil sie ale bardzo krotko i ZNIKNAL bardzo dobry wpis, ktory zdazylem skomentowac! Co sie z nim stalo? Nie nadawal sie do druku panie Krzysztofie??? Mam nadzieje ze pan wie o czym pisze......tak o pana Sp. ojcu Michale......i jego zydowskich katach z MBP..........gdzie jest ta notka??? Pan sie wstydzi tego wpisu ????

Obrazek użytkownika spike

15-06-2018 [12:05] - spike | Link:

Echo TVN24
"A jutro Przed wyjściem do pracy proszę się przejrzeć w lustrze, bo chyba się Pani do pantofelków przykleiło kilka źdźbeł ze stajni Leszka Millera. "

Pomyśleć, że pisze to człowieczek, który swoją karierę zawdzięcza takim ludziom jak L.Miller, sekretarza uczelnianej partii PZPR, a geologiem został, bo to był łatwy kierunek, inżynierem został, nawet doktorem, tylko co z tego, jak bezproduktywnym :)))))))))))))))))