Muszę Paniom powiedzieć, że rozumiem pana posła Piętę

      Ilustracja muzyczna: https://www.youtube.com/watch?v=bzg9mICO74E

Portal Salon24 news – vide: https://www.salon24.pl/newsroo...  podaje, cytuję :

Seksafera dotknęła obóz władzy. Tabloid "Fakt" dotarł do kochanki posła Stanisława Pięty. Izabela Pek żali się, że polityk nie rozwiódł się z żoną i ją porzucił. Pięta miał jej obiecywać również pracę w Orlenie i zlecał "prasówkę" do posiedzeń komisji Amber Gold.
33-letnia Izabela Pek i poseł PiS poznali się podczas 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Ich znajomość - według kobiety - przerodziła się w romans, który trwał od maja 2017 roku do lutego 2018. Porzucona modelka i znana na Twitterze internautka zemściła się na Pięcie - o szczegółach zdrady opowiedziała "Faktowi". Już pod koniec kwietnia napisała na mikroblogu coś, co zwiastowało kłopoty dla posła: "Błagam. Łączymy siły i kończymy z upadlaniem kobiet! Czas mówić głośno o podwójnych standardach i jakie to wysokie morale mają faceci w białych kołnierzykach…
", koniec cytatu.

Mój komentarz:

O ile mogę zrozumieć, że poseł Pięta zakochał się w modelce, to za cholerę nie pojmę, jak modelka mogła się zakochać w pośle Pięcie.

Słonecznego weekendu Państwu życzę i pozdrawiam serdecznie,

Krzysztof Pasierbiewicz (naukowiec, pisarz, a także wartko żyjący bywalec salonów Krakowa, Warszawy i paru jeszcze, obieżyświat, zdobywca kobiet i mąż paru żon, które na dodatek żyją ze sobą w przyjaźni – vide: https://www.salon24.pl/u/salon... )

Post Scriptum
W dowód tego, że jestem nie byle jakim ekspertem zacytuję Państwu fragmenty mojej biografii autorstwa Wacława Krupińskiego, który jest jednym z najlepszych w Krakowie krytyków literackich:     "Co robi człowiek sukcesu, który skończył 60 lat i spoglądając wstecz widzi, jakie to życie radosne i zabawne? Co robi doceniony naukowiec w dziedzinie sedymentologii, bywalec salonów Krakowa, Warszawy i paru jeszcze, obieżyświat, zdobywca kobiet, mąż paru żon, które na dodatek żyją ze sobą w przyjaźni? Co robi mężczyzna, który ma już zawodowe sukcesy, że nie powiem o pieniądzach? Co robi, osiągnąwszy wiek stateczny i podchowawszy córkę (…)
No, co robi taki mężczyzna? Pisze wspomnienia, a pisze, bo wie, że ma, o czym opowiadać. Ależ miał ten facet fantazję, ależ przemyślne sposoby na panienki, i jakie kulturalne na Schulza lub Dostojewskiego (…).
I rzecz nie w tym, że się autor ma, czym chwalić i czyni to z samczą próżnością, ale i z taktem, rzecz w tym, że robi to tak wdzięcznie, tak uroczo bezwstydnie, z takim smakiem doprawiając każdą z opowieści ingrediencjami świetnego języka, ładnego stylu, zgrabnej puenty. Czytając miałem chwilami skojarzenia z klimatem eposu „Gargantua i Pantagruel”, a o wiele zdań mógłby się i sam Jerzy Pilch poczuć zazdrosny. A może i o niektóre kobiety? (…)
Pora, zatem wyjawić, że to Krzysztof Pasierbiewicz snuje tak lekko i zabawnie opowieść ze swojego jakże cudownie grzesznego życia. Przy okazji utrwala i miejsca i obyczaje, które przeminęły. I tak w ten przyjemnie rozpasany klimat wtapia się aura nostalgii, dodając opowiastkom dodatkowy smaczek(…)
Świetna to lektura i arcyzabawna. Acz i z lekka przygnębiająca, niestety, jest ona. Uprzytamnia, że też się tak żyć mogło, tylko się nie umiało...", Krzysztof Pasierbiewicz, Podaj Hasło, Wydanie I, wydawca: Krzysztof Pasierbiewicz, Kraków 2008, s.167, op. miękka, ISBN: 978-83-927038-0-8 Wacław Krupiński (Dziennik Polski)...
”, koniec cytatu.

Post Post Scriptum?
Jak się Państwu podoba poziom komentarzy?

Zaś dla komentujących Pań uruchamiam automatyczną sekretarkę:  Proszę czekać!  Proszę czekać!  Proszę  czekać!...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Novalia47

31-05-2018 [00:37] - Novalia47 | Link:

Trzeba przyznać, że odautorski komentarz załatwia wszystkie pozostałe,jeśli się ukażą, w tym także i mój. Dodam jedynie że bardzo cenię sobie posła Piętę za nieustanne kompromitowanie przewodniej siły narodu, w czym usilnie stara się dorównać swojemu koledze Suskiemu,a zwłaszcza ex-profesoerce Pawłowicz Krystynie - brawo!

Obrazek użytkownika Live free or Die

31-05-2018 [01:54] - Live free or Die | Link:

Novalia juz nie novalijka. Obudzila sie po czasie. Schemat popularny w  dezinformacji. Niech was pieklo pochlonie komusza wasza mac.Novalia juz nie novalijka. Obudzila sie po czasie. Schemat popularny w  dezinformacji. Niech was pieklo pochlonie komusza mac.

Obrazek użytkownika gorylisko

31-05-2018 [22:36] - gorylisko | Link:

czyżby madamme daf wróciła pod inną postacią... wysokich lotóe na miotle...choc teraz drony rządzą...
 

Obrazek użytkownika paparazzi

31-05-2018 [00:42] - paparazzi | Link:

Ja się pytam gdzie jest Vadim Niżyński? Proletariusze wszystkich krajów  łączcie się.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

31-05-2018 [08:34] - Trotelreiner | Link:

Psychologia zna pojecie kłamstwa egotystycznego...wynikającego potrzeby samooceny...a w niej publiczną i prywatną samoocene....polecam podręcznik D.Doliński "Orientacja defensywna."
Kolejnym rodzajem kłamstwa jest : kłamstwo manipulacyjne   tu Pasierbiewicz jest mistrzem.
Kofta   "Czlowiek jako przyczyna zdarzeń:"
****************************************************************************************************
Już samo post scriptum w tej notce....to....stek kłamstw...a co gorsza...on w to sam wierzy....mitomania kliniczna.

PS.Jeżeli ten komentarz zostanie przez Admina wrzucony do kosza....to znaczyć będzie....że cały regulamin NB nie ma sensu!
 

Obrazek użytkownika spike

31-05-2018 [10:34] - spike | Link:

Trotelreiner
"Już samo post scriptum w tej notce....to"
to narcyzm w czystej postaci :))))

Obrazek użytkownika spike

31-05-2018 [09:18] - spike | Link:

Echo
"O ile mogę zrozumieć, że poseł Pięta zakochał się w modelce, to za cholerę nie pojmę, jak modelka mogła się zakochać w pośle Pięcie."

że Pan tego nie pojmuje, to mnie nie dziwi, a dziwi co innego, że pomija analogię do swojej kariery, w stylu Wodzireja :)))))
 

Obrazek użytkownika Lektor

31-05-2018 [10:57] - Lektor | Link:

Pan panie Pasierbiewicz nie dorastasz Pięcie do pięt !!! A więc po co wysilasz się pan jak głupek ?!  Nie wolno mieć kochanki czy cóś ?  Zazdrościsz mu pan ? Napewno, bo takiego fircyka jak pan każda kochanka by osr....... !

A co pan sądzi o tym, że pańska uwielbiana HGW ogłosiła nie wypłacić odszkodowań ludziom pokrzywdzonym w reprywatyzacji ?!  Namówię pana do zmiany kursu, czy jest pan do tego za głupi ?!!

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-05-2018 [12:28] - Pani Anna | Link:

Dziękujmy Opatrzności i mądrości PJK, żeś pan nie został posłem, ani żadnym takim. Afer rozporkowych z pana udziałem nasza biedna Ojczyzna już by nie zniosła.

Obrazek użytkownika xena2012

31-05-2018 [14:24] - xena2012 | Link:

Panowie spieszcie się kochać swoje żony,tak szybko zwiewają.Nawet od takiego Casanovy, znawcy kobiet,męża kilku żon i bywalca salonów jak chwalacy się pan Pasierbiewicz.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

31-05-2018 [15:39] - Imć Waszeć | Link:

Jest nawet piosenka o tym. Oto przed państwem bard casanowów świata we własnej osobie, czyli Ron Jeremy w songu pt. "Wrecking ball":
https://www.youtube.com/watch?...
https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Obrazek użytkownika angela

31-05-2018 [18:14] - angela | Link:

Zony zyja w zgodzie, i zadna nie placze o powrot.
Autorowi kolejnego gniota, nie przyszlo do glowy, ze posel Pieta ma TO COS,  czego jemu brakuje.
Natomiast zony nareszcie szczesliwe, ze pozbyly sie biedaka.

 

Obrazek użytkownika Temperatus

01-06-2018 [00:44] - Temperatus | Link:

Coraz częstsze tu komentarze komentujące samych siebie komentatorów, a zwłaszcza autora wpisu (raczej mało przychylnie). Słowem: dyskusja na najwyższych obrotach merytorycznych - klasa, po prostu klasa!

Obrazek użytkownika xena2012

01-06-2018 [10:16] - xena2012 | Link:

No nie,klasą samą w sobie są komentarze Temperatusa,a jakie merytoryczne ! Palce lizać.

Obrazek użytkownika Temperatus

01-06-2018 [15:41] - Temperatus | Link:

I vice versa.