Co łączy sukces Jarosława Kaczyńskiego i Teresy Werner?

Nie wiecie?

Więc dla ułatwienia obejrzyjcie Państwo ten teledysk – vide;

                                        https://www.youtube.com/watch?...
                                                     (Polecam wersję pełnoekranową)

W oczekiwaniu odpowiedzi na pytanie postawione w tytule notki serdecznie Państwa pozdrawiam,

Krzysztof Pasierbiewicz

Post Scriptum

Zwycięzca quizu może wybrać alternatywną nagrodę:

1.    Przejażdżkę z panią Teresą po Morzu Śródziemnym – vide: https://www.youtube.com/watch?... 

2.    Wyjazd na terenowe spotkania z elektoratem Prawa i Sprawiedliwości do wyboru: z marszałkami Sejmu RP: Kuchcińskim albo Terleckim, ewentualnie ekstraordynaryjny bonus w postaci dziesięciu wyjazdów w teren z rewizorem Suskim.

3. Nagroda specjalna - Odlot w kosmos przy akompaniamencie Elektrycznych Gitar - vide:  https://www.youtube.com/watch?...

Post Scriptum
Już sama lektura pierwszych trzech komentarzy to modelowy przykład mentalności, gustu i poczucia humoru "ortodoksyjnych pisowców". daje się zauważyć także pewna nad wyraz charakterystyczna cecha tych ultrasów. Otóż, jeśli bloger napisze coś w lżejszej i humorystycznej formie, to niejako z automatu zostaje przez nich posądzony o alkoholizm. Być może rzeczone smutasy  nie potrafią się bawić bez alkoholu, ale to już ich problem.  

Post Post Scriptum
No i urwały się komentarze

Post Post Post Scriptum
Ponieważ na NB nie udało mi się wyłonić zwycięzcy konkursu, zapraszam na Salon24, gdzie w ożywionej dyskusji udało mi się wyłonić zwycięzcę i przyznać szereg atrakcyjnych nagród - vide: https://www.salon24.pl/u/salon...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

21-05-2018 [23:14] - ExWroclawianin | Link:

Pozdrawiam pania Terese Werner bardzo serdecznie. Uwielbiam pani piosenki i pani styl oraz czekam na odwiedziny w New Jersey w USA

Ex-Wroclawianin

Obrazek użytkownika Michał W.

22-05-2018 [15:51] - Michał W. | Link:

Czy Pan nadal wierzy w to, że Teresa Werner kiedykolwiek wpisywała się na blogu Pasierbiewicza?  I, na dodatek, nadal tu jeszcze zagląda? W to głupstwo mógł kiedyś uwierzyć tylko  tak łasy na pochlebstwa jegomość jak Pasierbiewicz. I słać do niej słodkie słówka w rodzaju "Biały Aniele".   Ale  i on w końcu otrzeżwiał i zrozumiał, ze dał sie nabrać na czyjeś kpiny. Czas, by i Pan  otworzył wreszcie oczy, Ex-Wrocławianinie.

Obrazek użytkownika paparazzi

22-05-2018 [01:42] - paparazzi | Link:

Juź zupełnie na łeb padło, o Boże czy jest jakiś ratunek dla "niezawisłego blogera oddanego prawdzie/mos-film/"

Obrazek użytkownika Trotelreiner

22-05-2018 [09:00] - Trotelreiner | Link:

paparazzi 1.42
A cóż mu zostało w życiu....nie trzeźwieć...i nie patrzeć w lustro....chociaż...w lustro on może popatrzeć....w końcu chyba wie co zobaczy? Nie kogo! CO?