Będąc u władzy nie zrobili nic dla niepełnosprawnych

Ochojska nie wpuszczona do Sejmu! - grzmią opozycyjne media. Bohaterka powstania (jak rozumiem warszawskiego) nie wejdzie do parlamentu - zauważa inny różowy serwis. Wycieczka szkolna zatrzymana na bramkach - krzyczy prywatna stacja telewizyjna, która - jak twierdzi mój znajomy - łże całą dobę, a nawet godzinę dłużej. Nie wiem, jakieś ciastka za darmo rozdają w Sejmie? Czekoladę bez kartek? Kubuś Puchatek częstuje miodzikiem? Oczywiście nie! Wszyscy święci prą do parlamentu, by wesprzeć protestujące kobiety. Opozycja totalna widzi potrzebę tworzenia nowych pól konfliktu, w sytuacji kiedy stare gwałtownie zamierają. Nie udało się ludzi wyprowadzić na ulice, bo nawet stołeczni urzędnicy podlegli HGW podają liczby wskazujące na topniejące szeregi manifestantów: jedna z pierwszych manifestacji totalistów miała liczyć ok. 200 tys uczestników, a ostatni tzw. Marsz Wolności zgromadził ok. 50 tys. demonstrantów. Tak na marginesie w tym samym czasie stołeczna policja podawała liczby czterokrotnie niższe. Zrozumiałym wydaje się więc, że totaliści potrzebują nowego ringu. Znaleźli go w Sejmie. Sami będąc u władzy nie zrobili NIC dla niepełnosprawnych! Teraz chcą im przychylić rąbka nieba. Drzwiami i oknami próbują szturmować Sejm, by tylko wytworzyć pożywkę dla mediów, które tylko czekają, by pokazać, jak pani Ochojska obija się o sejmowe drzwi. Żeby sprawa była jasna i p. Ochojska i Pani z Powstania Warszawskiego i cała rzesza innych szacownych postaci ma prawo chcieć dostać się do parlamentu. Natomiast marszałek Sejmu ma obowiązek zrobić wszystko co prawem jest dopuszczone, by z Sejmu nie uczyniono cygańskiego taboru. Szczerzę współczuje matkom protestującym w Sejmie i uważam, że mają prawo do tak ostrych poglądów, jakie czasami wygłaszają wobec nas - rządzących. Jednak proszę, aby na chwilę przystanęły i zadały sobie pytanie, kto więcej dla nich zrobił - my czy totalni? Wim, że to wszystko za mało, ale państwo, mimo tak ogromnych oszczędności, które wygospodarowaliśmy, nadal znajduje się pod kreską. Budżet państwa cały czas jest na MINUSIE!!! Ciekawe, gdzie byłą p. Ochojska trzy lata temu? Być może odpowiedź na to pytanie dałaby nam analiza sprawozdania finansowego fundacji przez nią prowadzonej? Teraz to już chyba zahaczyłam o jakiejś bluźnierstwo...

Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Poseł na Sejm RP

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Swisspola

21-05-2018 [11:56] - Swisspola | Link:

Czy mam rozumieć, że państwo w chwili rozdawania nagród nie tylko swoim ministrom było nad kreską? Ciekawe, bo o żadnej katastrofie fiskalnej w międzyczasie nie słyszałem, wręcz przeciwnie!

Obrazek użytkownika Lektor

21-05-2018 [13:32] - Lektor | Link:

Panie kochany, akurat Ministrom rządu Beaty Szydło te nagrody się należały (i nie tak jak było w Inowrocławiu). Tyle co rząd Zjednoczonej Prawicy zrobił dla Polski i Polaków przez 2 lata to panie nikt nie zrobił od 2 wojny światowej.  Czy pan to pojmuje ? Napewno nie ! Czego wy chcecie, ponownego powrotu PO do władzy, tym razem z Now.  Panu i panu podobnym uderza woda sodowa w głowy !
 
Panie, czy pan wie co to jest budżet ? Przypuszczam, że nie !  A zatem zatwierdzony budżet przez parlament, to świętość dla rządu, a jeśli są nadwyżki to napewno nie dla pięciu demonstrujących mam kierowanych przez przygłupów z Nowoczesnej. Panie, ich postulaty zostały spełnione. Proszę pamiętać, że program „dostępność” jest też dla nich.  Te następne postulaty wymyślone przez ich opiekunów z Now., czyli 500 zł czystej gotówki i nie głosowanie na PIS w wyborach samorządowych mogą być dyskutowane konstruktywnie przy stole z różnymi grupami niepełnosprawnych, bez Nowoczesnych bałwanów i bez presji !  I nie od zaraz (bo paniusie tego żądają), gdyż budżet jest już dawno zamknięty, tylko ewentualnie od 1.01.2019. 
 

Obrazek użytkownika Swisspola

21-05-2018 [19:09] - Swisspola | Link:

Pan żartuje, tak jak ten wódz, który od ponad 30 lat w polityce a dopiero po rozdaniu nagród swoim przy....som dowiedział się, że Polacy sobie tego nie życzą. Podobnie jest ze złodziejską reprywatyzacją. Brat prezydent już 2006 roku wstrzymał kilka reprywatyzacji, ze względu na wątpliwości, a do Jarka dotarło to dopiero w 2015 po wyborach. Ma pan racje, nie chciałbym powrotu poprzednich złodziei, ale chce mądrych rządów, a nie oszustów i kłamców, którzy od lat dzielą Polaków, niszczą Polskę i polskie społeczeństwo i udają niewiniątka. Demokratyczny wybór miedzy cholera a dżumą. Do wyboru albo cwaniak i złodziej, albo kłamca i idiota. Ciekawa ile przetrwałaby matka demokracja ateńska przy takiej alternatywie! Zresztą nie mam zamiaru przykładać reki do tego, żeby na mojej głupocie wyrosła nowa kasta złodziei i oszustów, o ile to się już nie stało! Strach przed powrotem poprzednich złodziei wcale nie zwalnia od krytycznego patrzenia na ręce rządzącym, co tak naprawdę jest esencją demokracji. W Polsce zapomina się, co to jest normalność. Wszystko ocenia się nie z pozycji normalności, ale z pozycji przeciwników politycznych, tłumacząc wszystko: "Oni też tak robili!" No cóż, pozostaje jedynie ocena, kto bardziej szkodzi Polsce i polskiemu społeczeństwu, bo to, że szkodzą, to nie ulega wątpliwości!
 

Obrazek użytkownika Lektor

22-05-2018 [11:53] - Lektor | Link:

Pan jesteś tak zacietrzewiony, że nie rozumiesz pan rzeczywistości !!  Piszesz pan, że chciałbyś to, a chciałbyś tamto ...  Panie przejrzyj pan wreszcie na oczy bo jesteś pan całkowicie zaślepiony. Wy, prawie wszyscy pismaki - tylko chcecie, ale siedzicie na tyłkach, piszecie głupoty i nigdy nie zabierzecie się do czynów. No panie, zapisz się pan do partii politycznej i działaj pan tak jak pan o tym marzysz.
Ale jak pan piszesz, że obecny rząd to oszużci i kłamcy... dzielą Polaków ... niszczą Polskę ... itd. to pan jesteś rzeczywiżcie chory. Radzę udać się do najbliżstego psychiatry !!!
I jeszcze jedno, tak naprawdę to szkodzą Polsce m.in. tacy pismaki jak pan.

Obrazek użytkownika Lektor

21-05-2018 [13:38] - Lektor | Link:

Jeśli wielu, razem z Wałęsą, tak płaczą o tych protestujących, to jaki jest problem aby Bolek ujawnił im metodę skreślania cyfr w Totto-Lotto gdzie wygrywał tygodniowo po 500-120 zł. Sprawa byłaby załatwiona natychmiast i to z nadwyżką !!!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

21-05-2018 [14:39] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Autor

Aż się nie chce wierzyć, że Pani jest posłanką Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej.

Obrazek użytkownika paparazzi

21-05-2018 [15:12] - paparazzi | Link:

Dokończę za drrrr, kochani, trzeba było mnie wybrać.

Obrazek użytkownika xena2012

21-05-2018 [15:50] - xena2012 | Link:

Aż się wierzyć nie chce że drrr jest profesorem (wprawdzie już emerytowanym) wyższej uczelni.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

21-05-2018 [14:41] - Krzysztof Pasie... | Link:

...

Obrazek użytkownika Lektor

21-05-2018 [18:43] - Lektor | Link:

Pani Doroto, pani napisała krótką prawdę, która zabolała nawet "sympatyka PIS-u" dra Pasierbiewicza. To są tzw. "Polacy", a o PO już pisałem, że są ZOK (Zdrajcami, Oszustami i Kłamcami). 
Pozdrawiam z hasłem m.in. Pasierbiewicza - "żeby było jak było!  !!!

Obrazek użytkownika AZ

21-05-2018 [15:10] - AZ | Link:

Jestem za działaniem pozytywnym. Tak, jak namawiałem ekologów by zakupili nieużytki , posadzili i pielęgnowali las, tak proponuję osobom, którzy troszczą się o los osób niepełnosprawnych (ale tych, którym niepotrzebna jest rehabilitacja, pampersy itd, lecz wyłącznie "żywa gotówka")- załóżcie fundację i wpłacajcie na nią drobne sumy. Dla tych kilkudziesięciu osób wystarczy.

Obrazek użytkownika Zunrin

21-05-2018 [15:47] - Zunrin | Link:

Tak patrząc po fotkach w necie, to dla głównych pań protestujących drobne sumy to trochę za mało...

Obrazek użytkownika xena2012

21-05-2018 [16:16] - xena2012 | Link:

A właściwie po co tam była potrzebna Ochojska i sedziwa uczestniczka Powstania Warszawskiego przywleczone tam przez posła Szczerbę? Żeby ,,poprzytulac się''jak sie wyraziła Ochojska potrzebna była hucpa pod sejmem z jej udziałem? Zastanawiajace że żadna z pielgrzymujacych tam osób nie wykazała checi negocjacji miedzy stronami łącznie z dzisiejszym kompromitujacym występem Wałęsy.Łatwiej bowiem jest wszczynac awantury niż próbować problem rozwiązać w uczciwej rozmowie. Teraz pewno ruszą celebryci,,piosenkarze i aktorzy po swoje 5 minut przed kamerami.

Obrazek użytkownika Swisspola

21-05-2018 [19:19] - Swisspola | Link:

Ma pani racje, to było wstrętne. Ta niechlubna tradycja grzania się w medialnych reflektorach czyjegoś nieszczęścia stała się tradycją polityczną. Każda hiena polityczny nie oprze się takiej okazji. Przykładów mógłbym mnożyć. Te polityczne hieny jak szybko zjawiają się na miejscu nieszczęścia, a jeszcze szybciej zapominają o ofiarach tych nieszczęść! Takie zachowanie można jedynie porównać do zachowania hien bądź sępów.
 

Obrazek użytkownika Czesław2

21-05-2018 [16:29] - Czesław2 | Link:

Kilka let temu też okupowali Sejm. Co takiego im wtedy dało PO i teraz odebrał PIS, że trzeba znowu okupacji?

Obrazek użytkownika spike

21-05-2018 [17:56] - spike | Link:

trzeba to zobaczyć i wszystko będzie jasne:

https://www.youtube.com/watch?...