Etyczna recydywa! Adres: Kuchciński, Terlecki et consortes

W dniu 19 kwietnia, w notce pt. „Sekret bluszczowatych notowań partii Jarosława Kaczyńskiego” – vide: https://www.salon24.pl/u/salon... napisałem, cytuję:

Obecnej władzy się wydaje, iż skoro ma przewagę sejmową to opozycja może jej „skoczyć na pedał”. Ja zaś piszę tę notkę między innymi, dlatego, że od wczoraj rodzice dzieci niepełnosprawnych Sejm okupują, a powód tej krańcowej desperacji jest jeszcze większą hańbą dla nowej władzy niż warunki życia seniorów - nam sąsiadów wychowujących niepełnosprawne dziecko i wiem ile to kosztuje i doskonale rozumiem, dlaczego rodzice i ich niepełnosprawne dzieci protestują, bo w kampanii przedwyborczej roku 2015 Prawo i Sprawiedliwość, jak życie pokazuje, gruszki na wierzbie im obiecywało! Więc na koniec chciałbym klasie rządzącej przypomnieć protest pielęgniarek przed gmachem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Jarosława Kaczyńskiego w roku 2007, na którym to proteście wykopyrtnął się rząd pana Jarosława. Pragnę także przestrzec, że zrobiło się ciepło i jak się ci rodzice z emerytami dogadają to niebawem rządzącym „białe miasteczko” pod Sejmem postawią, w którym zamieszkają także kobiety uczestniczące w masowych "Czarnych Marszach" i wespół w zespół nowej władzy takie zygu zygu zrobią, że… sami sobie Państwo dopowiedzcie…”, koniec cytatu.

Pisząc powyższe słowa liczyłem na opamiętanie wymienionych w tytule notki „marszałków” Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej. Niestety, opamiętanie nie przyszło, a panowie Marek K. oraz Ryszard R. zrobili z Sejmu fortecę odgrodzoną przez służby mundurowe od polskiego społeczeństwa. Patrzyłem z rosnącą grozą na ich kolejne nakazy, zakazy, kary i restrykcje w stosunku do protestujących w polskim Parlamencie matek niepełnosprawnych dzieci.

Ale przebrała się miarka. Mam na myśli niewybaczalne draństwo, jakim było nie wpuszczenie do Sejmu pani Wandy Traczyk-Stawskiej, ps. "Pączek", strzelca w powstaniu warszawskim, której na upale nie podano nawet szklanki wody, ani krzesła.  I niestety obraz tej polskiej kombatantki siedzącej w upale samotnie na pobliskim murku na zawsze pozostanie mi w pamięci. Zaś kropkę nad i postawiło zatarasowanie przejścia do gabinetu Marszałka Sejmu, co przed chwilą zobaczyłem w telewizji.

Tak. Tak. Mości Panowie pożal się Boże marszałkowie zdeptali jedną z największych polskich świętości, jaką jest etos matki walczącej o zdrowie dziecka. Więc niech ich piekło pochłonie! Uważam, że tacy… sami sobie Państwo dobierzcie określnik, - nie mają moralnego prawa klęczeć przed Matką Boską z Dzieciątkiem – vide fotografia ilustrująca notkę.

Ja nie na taki PiS głosowałem. Buta płynąca z przewagi sejmowej odebrała im rozum i zdolność racjonalnego postrzegania rzeczywistości. Ci ludzie są obłąkani. I to ich należałoby usunąć z Sejmu, a nie te protestujące kobiety z dziećmi. 

Uważam, że został osiągnięty punkt krytyczny i zwycięstwo PiS-u w roku 2019 wisi już na włosku,  bo to, co wyprawiają ci szaleńcy to jakaś dla mnie niezrozumiała samobójcza wędrówka lemingów ku zatraceniu. Lecz cóż panie Prezesie, - widziały gały kim kluczowie stanowiska w państwie obsadzały.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Lektura pierwszych komentarzy nakazuje mi zaznaczyć, że notkę tę napisałem nie tylko jako bloger, lecz przede wszystkim, jako ojciec i człowiek przyjazny ludziom.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykHenry

18-05-2018 [00:44] - HenrykHenry | Link:

Ho ho ho , widze ze "ortodoksyjny becwal" sie rozkreca coraz lepiej ... ostre polecenia musialy przyjsc 

Obrazek użytkownika paparazzi

18-05-2018 [01:35] - paparazzi | Link:

"Ale przebrała się miarka." 100% racji. Tak. Tak. Mości Panowie pożal się Boże łyso wam. Jestem bloger, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa Bond Krzysztof Bond. Odbiła szajba czy co?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

18-05-2018 [09:10] - Trotelreiner | Link:

Notki tego faceta już dawno zasługuja na kosz do śmieci....
"Gdy się człowiek starzeje,wszystko w nim parszywieje" S.BOY Żeleński 
Czyżby nadzór nad tym portalem też ...się zestarzał?
S24 to rozumiem...szambo i zleżały kompost u p. Janke...lewackie ścierwa i zwykli frustraci i ostatnie chamy....ale NB?! 
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

18-05-2018 [09:10] - Marek1taki | Link:

Co to w ogóle za pomysł z wpuszczaniem do Sejmu. Fakt, że do pracy parlamentu są ogromne zastrzeżenia. Oni tam nie wiedzą nawet po co są. M.in. myślą, że są cyrkiem, który robi przedstawienia dla TV i tło dla prowokatorów. Również myślą, że ilość ustaw przechodzi w jakość. Tak wynika z czynów. Ze słów też, wystarczy posłuchać jakie marnowanie czasu odchodzi - zero meritum. Jeżeli chcemy traktować parlament poważnie, to trzeba skończyć jarmark. Zrywanie obrad w wersji hybrydowej przez iwenty i "krasomówstwo" ma cel.

Obrazek użytkownika xena2012

18-05-2018 [10:54] - xena2012 | Link:

Sejm to nie jest muzeum do którego kazdy kto chce wchodzi i zwiedza.To nie jest też hotel do którego wprowadza się z rodzinami i okupuje.W zasadzie w jakim celu chciała tam wejść sędziwa uczestniczka Powstania Warszawskiego?W jakim celu urzadziła polityczną hucpę pani Ochojska z wyrosłym jak spod ziemi TVN-enem? Żeby jak sama powiedziała ,,poprzytulac sie do protestujacych''? ,,Niewyobrażalne draństwo'' to uprawia Pan szkalując marszałków,nazywajac ich ludźmi obłąkanymi,negując rzadowe wysiłki pomocowe dla osób niepełnosprawnych. Niepełnosprawni uzyskali wiele choć powinno być zrozumiałe że nie wszystko czego oczekują i żądają jest obecnie możliwe do realizacji,ale dziwne ,że Pan tego nie raczy zauważyć.Teraz zapewne cała opozycja,celebryci,aktorzy żądni swoich 5-ciu minut pojawia się w sejmie by pozowac jak na ściance.Pan też sie wpisuje w te polityczną hucpę,którą zresztą zdefiniowała jedna z protestujacych matek zwracajac sie z apelem by w wyborach nikt z PiS-u nie wygrał.I to Pan któremu brak elementarnej przyzwoitosci woła wielkim glosem o ,,etos matki''? 

Obrazek użytkownika minimax

18-05-2018 [11:51] - minimax | Link:

Szanowny Gospodarzu, szanowni Goscie

I ja moge o sobie powiedziec, ze nie na takie panstwo/stronnictwo/partie glosowalem. Ale zaraz przypomina mi sie dowcip o OTAKE, jak to imc przeszly prezydent z mownicy deklamowal "Ja nie OTAKE Polske walczylem"...
Czy aby na pewno?
Przeciez sam fakt pojscia do wyborow, akt wrzucenia glosu do urny oznacza AKCEPTACJE A PRIORI tego, co sie z onej procedury wylegnie, POMIMO BRAKU KONTROLI nad nia [wide jaja z CenKomWyb, co to na szkolenia b Mockby jezdzila].
Dlatego - Szanowny Gospodarzu - przez sam fakt uczestnictwa w wyborach - wlasnie NATAKE Polske Pan glosowal.

Pozdrawiam serdecznie
MiniMax

Obrazek użytkownika Lektor

18-05-2018 [17:24] - Lektor | Link:

" Tak. Tak. Mości Panowie pożal się Boże marszałkowie zdeptali jedną z największych polskich świętości, jaką jest etos matki walczącej o zdrowie dziecka. Więc niech ich piekło pochłonie! "

Ludzie, albo mnie krew zaleje, albo mnie ten PIS-mak nerwowo wykończy !!! Ta cholera udowadnia nam, że te matki w sejmie walczą o zdrowie ich dzieci ?!!  Rząd daje im wszystkie potrzebna rzeczy dla zdrowia za darmo, a te przetrzymują swoje dzieci w sejmie w nieodpowiednich warunkach dla ich zdrowia. One powinny być surowo ukarane za takie postępowanie. Po drugie ich tatusiowie powinni być wezwani do płacenia alimentów. A po trzecie do wąadz sejmu: Załadujcie ich na ciężarówki i wywieźcie gdzieś, gdzie będą mieli lepsze warunki zdrowotne do protestowania, i niech tam protestują (przepraszam) do usranej śmierci !

Obrazek użytkownika Wisia

18-05-2018 [21:51] - Wisia | Link:

Ma Pan zupełną rację! Prekursorkami tej wspaniałej, walki o GODNE życie swoich dzieci były ( kilkanaście lat temu) Rumunki kładące na tekturach własne niemowlęta... Pamiętacie? Ten heroizm, tą odwagę! One też oczekiwały wyłącznie ŻYWEJ GOTÓWKI! 
 

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

18-05-2018 [18:23] - ExWroclawianin | Link:

0/100

Bla......bla......bla......bla......bla......bla..................................po prostu belkot !!!

Rownia pochyla w dol.....................
 

Obrazek użytkownika xena2012

18-05-2018 [19:17] - xena2012 | Link:

Bełkot? nie ,po prostu niepohamowana nienawiść.I ten osobnik pisze o sobie-przyjazny ludziom.......

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

18-05-2018 [21:28] - ExWroclawianin | Link:

@xena2012

100/100

No wlasnie o tym osobniku napisalem! Jak mozna ciagle wypisywac AZ TAKIE bzdury............no ale po zachowaniu przedstawicieli "polskiego" pisowskiego rzadu a szczegolnie "pisowskiego" pomazanca pREZYDENTA RP Adriana Judy w USA juz mnie NIC nie zaskoczy ani nie zdziwi! Oni reprezentuja interesy zydow a nie Polakow !!! Jak mozna lekka reka oddac 100 mln zl na zydowskie cmentarze ????? w czasie gdy na renowacje polskiej nekropolii czyli Powazek aktorzy zebrza do puszek??? To jest jakis koszmar panie prezesie Kaczynski? I pan sie z tym zgadza? A dlaczego NIEMIECKI oboz koncentracyjny Auschwitz- Birkenau w Polsce jest eksterytorialnym terytorium Izraela??? Dlaczego Polacy nie moga wniesc na teren obozu polskich flag???? Dlaczego materialy zwiazane z rotmistrzem Pileckim w Oswiecimiu sa zamkniete na cztery spusty i nie udostepniane zwiedzajacym??? Dlaczego usunieto krzyz ktory znajdowal sie blisko obozu? Ze co? Zydzi go tam nie chcieli??? To kto w koncu rzadzi Polska? Polacy czy zydzi??? Jestem za tym aby przywrocic dla zydow WIZY wjazdowe do Polski i brac $ 2 000 od lepka za kazda wize. Zabronic wjazdu do Polski zydowskim UZBROJONYM ochroniarzom wycieczek z Izraela. To polscy przewodnicy a nie zydowscy powinni oprowadzac po obozie...I MOWIC TYLKO PRAWDE.........zacznijmy swiatu mowic jaka byla i jest prawda z zydami. DOSYC UPOKARZANIA POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek użytkownika tricolour

18-05-2018 [20:36] - tricolour | Link:

A w poniedziałek do protestujących jedzie Wałęsa. I Wałęsa wejdzie do Sejmu, bo prezydenci wchodzą kiedy chcą. A za nim będzie dziesiątka różnorakich telewizji, bo właśnie dał im trzy dni, by się zorganizowały i przyjechały. 
I nie daj Boże, że w tym Sejmie coś się wydarzy nie po myśli Wałęsy, bo pół świata (a może i cały) dowie się, że znów Wałęsa broni ludzi przed bolszewizmem. Sam PIS zgotował sobie ten los...

Obrazek użytkownika spike

18-05-2018 [20:47] - spike | Link:

Proponuję, by zbojkotować tego osobnika, on karmi się negatywnymi emocjami, jakie wywołuje, to emocjonalny wampir.