Poselstwo TVN24 na sobotnim ślubie pary książęcej

Od dwóch dni nowofalowy kanał telewizyjny TVN24, mniej więcej, co pół godziny, przez okrągłą dobę nadaje komunikaty o ślubie księcia Harry’ego z Meghan Marlke, który odbędzie się w sobotę w Kaplicy Świętego Jerzego w Zamku Królewskim w Windsorze.

Zaś każdy taki anons kończy się przechwałką, cytuję:

                                                           „nas tam oczywiście też nie zabraknie”.

Więc sobie pomyślałem, - Rany Boskie!!!

Dlaczego wzywam imię Pana Boga na daremno?

Bo w Windsorze będzie można zobaczyć światową rewię najparadniejszych damskich nakryć głowy obstalowywanych, co najmniej u Rachel Trevor, - a ja do dnia dzisiejszego nie mogę ochłonąć po tym, jak na Mistrzostwach Europy 2012 przed meczem naszej jedenastki z Rosją Monika Olejnik wystąpiła  w okolicznościowo stylizowanym toczku z antenką zaprojektowanym przez tefałenowskie modystki - patrz fotka ilustrująca notkę.

Wiem, że jestem wredny, ale nie mogłem sobie odmówić przyjemności.

Krzysztof Pasierbiewicz (wysmakowany znawca rzeczy i niegdysiejszy szaławiła gustujący w modelkach łódzkiej „Telimeny”, stołecznej „Mody Polskiej” i „Krakowskich Zakładów Futrzarskich”)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Live free or Die

17-05-2018 [18:33] - Live free or Die | Link:

 am Potwierdzam Wredny jesteś i ładuj w TVN ile wejdzie Moniki też nie oszczędzać.

Obrazek użytkownika gorylisko

17-05-2018 [21:21] - gorylisko | Link:

no wreszcie właściwy kierunek...czy aby napewno chciał pan stokrotce dowalić... 

Obrazek użytkownika paparazzi

18-05-2018 [01:25] - paparazzi | Link:

Cos ty, kierunek jest jeden, wejść w uwiarygodnienie i wyjść wybijając żeby dobrym zmiana. Stare sowieckie numery.