Czas im powiedzieć: BASTA! Adres: PiS & Platforma Sp. z o.o.Słońce Peru

Jest niedzielny majowy poranek, przepiękna pogoda, wiosna najcudniejsza od dziesięcioleci, wszędzie w koło świeżo rozbuchana zieleń i kolorowe arrasy utkane misternie przez naturę z rozkwitłych bzów i magnolii.
 
Słowem, pełnia szczęścia i żyć nie umierać!

Po lekkim wiosennym śniadanku z gruntowych nowalijek zrobiłem sobie pyszną kawę i nieopatrznie włączyłem telewizor, gdzie akurat leciał program „Kawa na ławę”

I co ja widzę?

PiS znowu idzie na noże z Platformą, a delegaci partyjek drobniejszego płazu sekundują tej grubiańskiej młócce. Wszyscy wrzeszczą na raz, głosy podniesione, wybałuszone krwawe gały, żyły na skroniach nabrzmiałe, mordy zdradzieckie, włosy jak badyli, drą się jeden przez drugiego wzajemnie się nie słuchając, machają rękami i łypiąc spode łba bykiem wygrażają sobie jak jakieś za przeproszeniem rynsztokowe zakapiory.
 
Poszło o to, czy więcej ludzi było na ostatniej pisowskiej miesięcznicy smoleńskiej, czy też na wczorajszym platformerskim „Marszu wolności”. Rozindyczony zausznik Prezydenta, pożal się boże profesor Zyberto z poczerwieniałą od emocji twarzą wymachuje zdjęciem z rzeczonego marszu i jakieś żałosne androny pitoli, że jego syn tę fotkę na kwadraty podzielił i policzył, że na marszu nie było prawie nikogo. Zaś z drugiej strony stołu, rozsierdzony Neumann piorunuje prof. Zyberto wzrokiem rzeź wołyńską przywołującym na pamięć i pluje na swego interlokutora żmijowatym jadem wrzeszcząc, że na marszu były nieprzebrane tłumy. Z natury wredny Misiek podjudza, raz jednego, raz drugiego, a pyskata myszka-agresorka nie bacząc, co inni mówią sama ze sobą gada. Zaś niejaki Jaki nie bacząc na ten kakofoniczny harmider jak katarynka w koło Macieju nawija, czego on to dla Warszawy nie zrobi, a prowadzący program zaciera ręce z zachwytu, bo oglądalność rośnie, gdyż przed telewizorami ciemny lud świetnie się bawi.

Tak. Tak. Jak mówią słowa starej lwowskiej piosenki: "Dziś kolejny bal weteranów, każdy zna tych panów, bo tam, co niedziela jest zabawy wiela. A muzyczka, ino, ano, a muzyczka rżnie, bo przy tej muzyczce Gości bawią się! Wszystko jedno, czy to męska, czy to damska jest, byli tylko rżnęła fest a fest!" - https://www.youtube.com/watch?... 

No i słoneczny nastój pachnącego bzem majowego poranka szlag trafił i żyć się człowiekowi odechciewa, bo swoim zwyczajem politycy Platformy i PiS-u znów z polskiej sceny politycznej jarmarczną karczmę dla gawiedzi zrobili!

I nie mam już wątpliwości, że ten destrukcyjny układ między PiS-em a Platformą polegający na pozorowanej walce reslingowej dla plebsu, a de facto na przekazywaniu sobie, co kilka lat władzy w systemie wahadłowym, jeśli ktoś nie postawi mu tamy, - będzie trwał w nieskończoność, a Polska nigdy cywilizowanego świata nie dogoni. Słowem: "PiS-PO - jedno zło!"

Dlatego uważam, że co bardziej kumaci Polacy, szczególnie ci młodzi, winni tym trzymającym Polskę za gardło cwaniaczkom powiedzieć wreszcie: BASTA!

Bo, to już ostatni dzwonek, by jednych i drugich, jak niegdyś Łajkę, wystrzelić w kosmos z biletem w jedną stronę i, - urządzić nasz polski dom na nowo. Innego wyjścia dalibóg nie widzę. Tylko całkowicie nowa i świeżo wyrosła jakość polityczna może nas uratować.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykHenry

13-05-2018 [21:56] - HenrykHenry | Link:

 "​Słowem: "PiS-PO - jedno zło!"
a to juz sie skonczylo "sprzyjanie" PiS ?! ... co za Bardzo Uczynny Czlowiek ....
 

Obrazek użytkownika Lektor

13-05-2018 [23:33] - Lektor | Link:

Czas temu pismakowi powiedzieć:http://pl.memgenerator.pl/mem-...

Obrazek użytkownika paparazzi

14-05-2018 [00:19] - paparazzi | Link:

Kto tak pięknie gra, TO JA.

Obrazek użytkownika gorylisko

14-05-2018 [05:24] - gorylisko | Link:

skocz po flachę do nocnego...

Obrazek użytkownika angela

14-05-2018 [11:32] - angela | Link:

Takie zjadliwe teksty pisze czlowiek,  w calkowitej rozpaczy, ze jego szczucie przeciw PiS, psu na bude sie zdalo.
Kolejna fikcja nowosmieszna,  w rozsypce, Kukiz slabiutko, PiS rosnie w sile i JAK TU ZYC.
Chyba sie zachleje drrr.

Obrazek użytkownika Zofia

14-05-2018 [08:11] - Zofia | Link:

W mojej polskiej,publicznej telewizji nie ma takiego programu "Kawa na ławę". Po opisie budzącej się przyrody, jawi się pan jako romantyk,ale po repertuarze programów ,które pan namiętnie ogląda trudno pana zakwalifikować w jakiej grupie się pan mieści.Jak mam trudności w określeniu czegoś lub kogoś mówię "jak nie pies to wydra" i wcale nie mam zamiaru pana obrażać.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

14-05-2018 [10:05] - zbieracz śmieci | Link:

Lekkie śniadanie sobie zafundował sobie uczyciel z wiosennych nowalijek...stosowne do zasobności kieszeni dlatego do jesieni tylko szczaw aż dojdą mirabelki .

Obrazek użytkownika szara_komórka

14-05-2018 [13:25] - szara_komórka | Link:

"nieopacznie włączyłem telewizor"
Panie em. nauczycielu akademicki - proszę poprawić błąd.

Obrazek użytkownika szara_komórka

15-05-2018 [12:59] - szara_komórka | Link:

Zna Pan takie słowo "dziękuję"?