HEJ HEJTERZY!

HEJ  HEJTERZY! – jesteście niczym zmurszałe pomniki krasnoarmiejców stojące na straży wcale jeszcze pokaźnych bastionów peerelskości ( jak np. „nadzwyczajnej kasty” szalbierzy uważających się za sędziów lub prokuratorów ), a można też porównać was do pensjonariuszy  domów pogodnej jesieni na terenie byłej NRD, którzy z nostalgią wspominają „ludową” republikę wspartą na sowieckich czołgach. Te zastępy staruszków i staruszek wzdychają do portretu ich dawnego wodza i cierpią na chorobę Honeckera, a nie Alzheimera!  Bo w jadalniach tych domów wiszą portrety Ericha, a pensjonariusze nieraz stroją się w czerwone krawaty i śpiewają piosenki z lat ich młodości, śpiewane  w organizacjach zbliżonych profilem do peerelowskiej ZMP. I do talerza zupy ronią łezkę,  a w jednym z ośrodków odtworzyli enerdowski styl życia i w tym skansenie specjalna restauracja serwuje dania, które były popularne ( czytaj: dostępne ) w NRD!  W Polsce nie ma takiego szaleństwa, polski duch wolności raczej odrzuca nostalgię za epoką komunizmu, ale niektórzy z byłych zwolenników reżimu ( lub jego agentów ) nadal walczą jakby w imieniu  peerelowskich struktur, bo czują się z nimi związani na śmierć i życie! A najczęściej byli związani złotą emeryturą, dziś nareszcie odbieraną tym beneficjentom resortu represji, podczas gdy ofiary  represji pobierały emerytury pozwalające ledwie na przeżycie. Hejterzy może mają swoich idoli - jedni Gierka, inni Jaruzelskiego, może trafią  się fani Kiszczaka lub Rakowskiego ? Ale to są promile, bo zdecydowana wiekszość hejterów cierpi na tuskofilię, wzdychają zatem do Tuska. Widzą go na białym koniu, wraca do grodu Syrenki ? Wizja to mało prawdopodobna z wielu powodów...Szkoda je wywlekać, panowie hejterzy z czasem sami je odkryją. 
    Innym aspektem jest język hejterów,  z braku argumentów posuwają się do kłamstw lub wyzwisk ( np. niedawno „gnida”, „szubrawiec”) wobec uczestników dyskusji, co jednak łamie dobre obyczaje i regulamin naszych blogów. Dziwne, że tego typu wyzwiska są tolerowane przez Admina, chyba przeoczył! Niekiedy hejterzy formułują zawoalowane pogróżki wobec blogerów  i czują się bezkarni w takiej werbalnej agresji. Stosując wyzwiska sami przyznają, że nie mają argumentów. I wszelkie dyskutowanie z nimi jest stratą czasu, nie mówiąc o tym, że na ich poziomie „polemiki” po prostu się nie podejmuje. Najwyżej można wytknąć im kłamstwa. A w ogóle, drodzy hejterzy, kiedy zlitujecie się nad Polską i Polakami, którzy chcą żyć w normalnym kraju !? A nie w takiej karykaturze, jaką była tzw. III RP za rządów PO-PSL!
     Na zakończenie – aby panowie hejterzy mogli znowu pomruczeć – ponowię apel o muzeum ofiar reżimu PRL-u. Nie dało się osądzić tych zbrodni, a zatem bodaj w tym muzeum niechże przetrwa pamięć o tych ludziach, których zamordowano tylko dlatego, że chcieli wolnej i demokratycznej Polski a odrzucali dyktaturę partii reprezentującej obce mocarstwo.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

12-05-2018 [21:10] - paparazzi | Link:

Dobrze pan pisze. Tylko ten procent tego pokroju ludzi jest o wiele wyższy. Ci co "kręcili lody" za PRL u dalej wzdychają za takim stylem życia. Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-05-2018 [22:39] - RinoCeronte | Link:

Hej! Hejterzy nikt wam wcale nie uwierzy, chyba tylko nasz Schetyna Grześ.

Obrazek użytkownika Novalia47

24-05-2018 [01:15] - Novalia47 | Link:

No to się nasz dr połeta wykazał klasycznym brakiem argumentacji zastąpionym wiązanką kretyńsko-infantylnych inwektyw rodem z prasy radzieckiej albo z epoki niejakiego Urbana Jerzego, kiedy to nasz dr  połeta pisywał i wydawał bez kłopotów z cenzurą swoje wierszyki i inne takie.

Obrazek użytkownika xena2012

24-05-2018 [06:05] - xena2012 | Link:

Powinien Pan jeszcze pokazać druga stronę medalu-zachowanie pełne werbalnej agresji blogerow wobec nielubianych przez siebie osób ze swiata polityki i komentatorów.Nie trzeba daleko szukać ,tu na NB dowie się Pan kto jest bęcwałem,odrażajacą postacią,niewyobrażalnym draniem ,ultrasem,prostakiem od blogera który ubrdał sobie ,ze ma dziejową misje do spełnienia.Dziwnym trafem obiektami agresji z jego strony sa zawsze te same osoby u których z uporem maniaka wynajduje grzechy i zbrodnie,osmiesza w niewybredny sposób.Dziwnym też trafem nie zauważa żadnych grzechów,niedopuszczalnych zachowań i agresji opozycji.

Obrazek użytkownika Temperatus

24-05-2018 [14:27] - Temperatus | Link:

A sam Pan jesteś chyba królem hejterów,co wynika przede wszystkim z tego  wpisu,ale także prawie z wszystkich Pańskich poprzednich - nie widzisz Pan tej belki w oku swoim czy tylko udajesz?

Obrazek użytkownika Temperatus

24-05-2018 [17:31] - Temperatus | Link:

A sam Pan jesteś chyba królem hejterów,co wynika przede wszystkim z tego  wpisu,ale także prawie z wszystkich Pańskich poprzednich - nie widzisz Pan tej belki w oku swoim czy tylko udajesz?