Bez serc! Bez ducha! To szkieletów ludy!

oto Platforma Obywatelska dnia 10 kwietnia roku 2018

 
Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Polscy patrioci Wam tej nieobecności na placu Piłsudskiego nigdy nie zapomną! Bo w tym szczególnym dniu, nad pretensjami, nawet słusznymi, winno górować poczucie doniosłości chwili.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykHenry

10-04-2018 [20:27] - HenrykHenry | Link:

... )),; "Bo w tym szczególnym dniu, nad pretensjami, nawet słusznymi ... , " -((

Slyszeliscie "kretyna"  ?! ... nawet w takim dniu ... dobrze ze przynajmniej krotko ...
a tak nawiasem ...  
                              "Polscy patrioci Wam tej nieobecności na placu Piłsudskiego nigdy nie zapomną! " ... 
Polscy Patrioci nie zycza sobie tam obecnosci PO i N i innych im podobnych zaprzancow ... !!!

Obrazek użytkownika Novalia47

11-04-2018 [00:15] - Novalia47 | Link:

HenioHenryczek tym razem jawi się nam jako prawdziwy Polski Patriota, który nie życzy sobie jakichś zaprzańców w miejscy, w którym On się aktualnie znajduje. Bowiem jako prawdziwy P. P. jest zarazem prawdziwym Katolikiem, więc nienawidzi całym swoim katolickim sercem wszystkich,którzy mają czelność myśleć inaczej, niż On.

Obrazek użytkownika angela

11-04-2018 [14:51] - angela | Link:

Bo juz siusiac sie nie da. 

Obrazek użytkownika Novalia47

10-04-2018 [21:19] - Novalia47 | Link:

Uderzasz w górnolotne tony, Krzysztofie, od razu Wieszcz! A tymczasem PO-wcy oddali hołd zmarłym ofiarom katastrofy wcześniej, bo rano pod pomnikiem na Powązkach, pod który dobrozmianowcy przyszli  później, żeby się - Broń Boże! - nie spotkać w tym miejscu (jak co roku zresztą), bo to pomnik nie przez nich postawiony. Oczywiście POwcy mogli machnąć ręką na samowolę budowlaną i brak konsultacji społecznych oraz stanowiska warszawskiego samorządu co do lokalizacji, której nie chcieli "uhonorować" swoją obecnością na tych uroczystościach ale żeby zaraz   mieszać w to oburzenie patriotów (czyli zapewne dobrozmianowców i ich zwolenników, bo któż inny może być polskim patriotą), to chyba  lekka przesada.

Obrazek użytkownika Studentka

11-04-2018 [01:41] - Studentka | Link:

Novalia 47, oddelegowali cię z Rusia Today ?

Obrazek użytkownika gorylisko

11-04-2018 [10:52] - gorylisko | Link:

co to ? na flachę w nocnym zabrakło ? trzeba było dać znać, zlitowałbym się i zasponsorowal...
 

Obrazek użytkownika angela

11-04-2018 [14:48] - angela | Link:

Bo oni przychodzili pod Krzyz/ ci totalnie durni/ zeby oddac mocz, bo im tfusek wode zakrecil.
Teraz nastapila dobra zmiana, i za takie siusianie sporo mogli zaplacic.

Obrazek użytkownika Temperatus

12-04-2018 [01:27] - Temperatus | Link:

Szanowni (niektórzy) komentujący! Czy Wy naprawdę nie widzicie tego, coście tutaj  wkleili?! Przecież to urąga inteligencji nie tylko czytelników, ale i Waszej; durnowate, płaskie, hejtowskie insynuacje mają zastąpić merytoryczne argumenty? A co z poziomem NB, który się przez Was coraz  bardziej obniża - nie interesuje to Was? Admina również?
Nie wymienię tutaj nicków autorów takich pseudo komentarzy, bo chyba sami się domyślą, że to o nich mowa.