Postępowanie Macierewicza rozbijało jedność dobrej zmiany!

Podtytuł: "Odzew na "polemikę" blogera kryjącego się za nickiem @kemir"

Bloger piszący pod nickiem @kemir opublikował na portalu Salon24 notkę pt. „Ultrasi” Macierewicza balastem rządów dobrej zmiany – polenika” – vide: https://www.salon24.pl/u/okop/838337,ultrasi-macierewicza-balastem-rzadow-dobrej-zmiany-polemika, w której poddał krytyce moją notkę pt. „Ultrasi” Macierewicza balastem rządów dobrej zmiany” – vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/838031,ultrasi-macierewicza-balastem-rzadow-dobrej-zmiany.

Zacznę tedy od tego, że Autor rzeczonej „polemiki” zacytował tytuł krytykowanej przez niego notki oraz dwa obszerne jej fragmenty bez podania nazwiska krytykowanego blogera, który prowadzi swój blog pod własnym nazwiskiem, którym podpisuje każdą swoją notkę (Krzysztof Pasierbiewicz), a także nie podał źródła tych cytowań. Oczywiście nie podejmę żadnych kroków formalnych, gdyż nie jestem pieniaczem, ale ocenę bojaźliwego i naruszającego zasady Kodeksu Cywilnego występku @kemira pozostawiam w gestii czytelników i komentatorów mojego blogu. A teraz do rzeczy.

Polemika @kemira sprowadza się tego, że jak pisze rzeczony, cytuję: „Jeden z blogerów Salonu był uprzejmy dosyć niewybrednie wyrazić się o zwolennikach Antoniego Macierewicza, podważając przy okazji intencje byłego już Ministra Obrony wobec jego mocodawców, wyborców i w ogóle Polski. Upraszczając, Antoni Macierewicz to wg. Autora cyklu notek z tego gatunku publicystyki, to człowiek ze zbyt wybujałymi ambicjami, szalony w pędzie do władzy, szkodnik i dywersant filozofii "dobrej zmiany” (…) Nazywanie "ultrasami" ludzi, którzy  poczuli się dotknięci i zaatakowani w kwestii własnych poglądów - do których także mają niezbywalne prawo - jest co najmniej mało taktowne, żeby nie napisać chamskie…”, koniec cytatu.

Więc odpowiadam blogerowi kryjącemu się za nickiem @kemir:

Szanowny Panie,
Minister Antoni Macierewicz w czasie pełnienia swojego urzędu wielokrotnie demonstrował kardynalny niedobór kompetencji, lecz co jeszcze gorsze, wykazywał wręcz karygodne lekceważenie i kompletny brak dyscypliny w stosunku do próśb i poleceń osób najważniejszych w państwie, a to w stosunku do: pana prezydenta Andrzeja Dudy, pani premier Beaty Szydło oraz prezesa partii rządzącej pana Jarosława Kaczyńskiego. Tego typu postępowanie ministra Macierewicza rozbijało jedność rządów dobrej zmiany. Nie ma się tedy, co dziwić, że w obliczu zbliżającej się rekonstrukcji rządu wspólnie podjętą decyzją postanowiono zdymisjonować ministra Macierewicza, na co dali przyzwolenie prezydent Andrzej Duda, nowy premier Mateusz Morawiecki oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński.

W tej sytuacji wszelakiego rodzaju złorzeczenia i teorie spiskowe wygłaszane pod adresem władzy dobrej zmiany uważam za szkodliwą dla naszego państwa działalność ultrasowską i stąd taki, a nie inny tytuł mojej notki, która tak Pana oburzyła. Powiem więcej, te wszystkie gorzkie żale, strojenie fochów, lamenty, histerie, a nawet pogróżki pod adresem poszczególnych liderów władzy, która zdymisjonowała ministra Macierewicza uważam za działania nieodpowiedzialne i niezgodne z interesem naszego państwa.

Oczywiście w pełni szanuję i podziwiam piękną kartę niepodległościową pana Antoniego Macierewicza, ale proszę zważyć, że taką samą kartą szczyci się Władysław Frasyniuk, a więc niegdysiejsze zasługi w walce z komuną wcale nie muszą znaczyć, że osoby niegdyś zasłużone potrafią i powinny pełnić ważne funkcje państwowe w dzisiejszej rzeczywistości. 

Z poważaniem,

Krzysztof Pasierbiewicz (Echo24)

Post Scriptum
A teraz wytłumaczę Panu zwyczajnie, po ludzku, dlaczego minister Antoni Macierewicz musiał odejść.

Przyjaźń Antoniego Macierewicza z Jarosławem Kaczyńskim zaczęła się w czasie, kiedy w sensie politycznym byli jeszcze nieurodzeni. Po kilku latach latach Jarosław Kaczyński zaczął wielbić Antoniego Macierewicza, zaś Antoni Macierewicz, ewentualnie, wielbić się pozwalał, acz bez odwzajemnienia, - przyzwalając łaskawie, by Jarosław Kaczyński go politycznie rozbudowywał i zasilał. A, że obydwaj się potrzebowali, więc stwarzali pozory, że łączy ich głęboka przyjaźń. I choć natura Jarosława Kaczyńskiego nie pozwalała mu podejść do Antoniego Macierewicza inaczej, jak z nieufnością, to po tragedii smoleńskiej Jarosław Kaczyński musiał ten stosunek zrewidować, przynajmniej na pokaz, bo się zorientował, że w międzyczasie Antoni Macierewicz wyrósł niespodzianie na idola gotowego za nim wskoczyć w ogień twardogłowego elektoratu partii Jarosława Kaczyńskiego. Więc ich wzajemny stosunek do siebie stał się poprawny, acz niezbyt gorący w myśl zasady, że polityk w żadnym razie nie powinien być funkcją czyjejś emocjonalnej temperatury.   

A więc? Przyjaciele? Koledzy? Współ-przywódcy? Na moje oko, choć ich gatunki są spokrewnione swego rodzaju eskapizmem i zamiłowaniem do gry w ciuciubabkę to jednak nie ma między nimi chemii i telepatycznego połączenia. I wiem, co mówię, bo mam swoje lata i widzę, jak patrzą na siebie. Według mnie, Antoni Macierewicz to ktoś znający siebie i wiedzący, czego chce jegomość o wybitnej inteligencji znamiennej dla charakterów nieokiełznanych. Zaś Jarosław Kaczyński to człowiek urodzony do roli przywódczej, wszakże wciąż siebie poszukujący. Wszystko zaczęło tedy wskazywać na to, że dla osiągnięcia wyznaczonego celu, stworzony do panowania Antoni Macierewicz chciał choćby zagłady, zaś Jarosław Kaczyński urodzony do kierowania starał się, mimo wszystko, w sposób poczytalny dążyć do urzeczywistnienia swojej filozofii państwa.
Jarosław Kaczyński urodził się na cierpiętnika, a jego oddalenie od wszelkich skupisk czyniło go oderwanym od postrzegania rzeczywistej rzeczywistości, zaś Antoni Macierewicz okazał się kimś urodzonym na pana, kto kiedyś zażąda, by władza była dla niego - a nie on dla władzy. Jarosław Kaczyński podświadomie uciekał w swoiste „umartwienie”, szczególnie po tragedii smoleńskiej, co było całkowicie zrozumiałe. Zaś Antoni Macierewicz chciał być ponad i powyżej, za wszelką cenę. Aż Antoni Macierewicz uznał, że nadszedł moment, kiedy może tego dokonać grając finezyjnie na instrumencie dialektyki bólu i rozkoszy, bo wiedział, że po sześcioletnim biczowaniu znacząca część narodu poczuła, że to biczowanie przestało być narzędziem tortury i stało się narzędziem swoiście masochistycznej ekstazy. Jarosław Kaczyński długo starał się być człowiekiem opanowanym, zaś Antoni Macierewicz na coraz więcej sobie pozwalał, a jego poczynania wskazywały, że albo niedomaga, albo właśnie rozpoczął swój autogenny bieg ku władzy. Więc dotąd niezagrożony naczelnik Kaczyński wzmógł czujność, bo wiedział, iż jak uczy historia, w ostatecznej rozgrywce ludzie zawsze szli za szaleńcami.

Ale nie tylko Jarosław Kaczyński zaczął się obawiać Antoniego Macierewicza, bo zajścia podczas zeszłorocznych obchodów na Westerplatte, kiedy pretorianie Antoniego Macierewicza wbrew woli prezydenta Andrzeja Dudy zablokowali harcmistrza Artura Lemańskiego jasno pokazały, że panu Antoniemu Macierewiczowi prezydentura się marzy.

I wtedy Jarosław Kaczyński zrobił rekonstrukcję rządu, dogadał się z prezydentem Dudą i nowo mianowanym premierem Morawieckim i wspólnie postanowili, że Antoniego Macierewicza należy w polityczny kosmos wystrzelić.

I Moim zdaniem bardzo słusznie postąpili, jak chodzi o dobro państwa.

Proszę to sobie na spokojnie przemyśleć, Panie @kemir!

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

24-01-2018 [19:21] - paparazzi | Link:

E-chuj nam, e-chuj. Parafraza. Pan Krzysio znów wzdął swój natężony umysł, w oczach krwią zabłysnął, kliknął jak wicher i świrowatym dechem niesie nowość i podwaja echem. Stali blogowicze ,  niezawisłością zdziwieni. Skomlą strasznie a historyjka krotka, kiedy dla Wolskich będzie pobudka.  Lecz pióro w ręce trzymał, zawirowało, wszystkim się zdawało ze klepie dalej  a to ECHO grało. 
P.S.Pozdrowienia dla Młota.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

24-01-2018 [19:51] - Krzysztof Pasie... | Link:

@paparzzi

Zastanawiałem się, który z ultrasów się pierwszy odezwie.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

24-01-2018 [20:21] - HenrykHenry | Link:

Widze ze pasierbiewicz ciezko pracuje na swoje "srebrniki"

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

24-01-2018 [20:56] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

"Widze ze pasierbiewicz ciezko pracuje na swoje "srebrniki"
------------------------
Jakby Pan wiedział, jaką mam stawkę u Admina to by Panu kapcie spadły, Panie Heniu!

Serdeczności!

Obrazek użytkownika HenrykHenry

24-01-2018 [21:10] - HenrykHenry | Link:

Gdyby ktos mial watpliwosci co do tego "blagowania"  to ... to nie jest zwykla "glupota" blogera to jest cos wiecej ...
Pisalem wielokrotnie kim jest bloger i ze zadania tu wykonuje ....
Prosze przeczytac wpis obok , Kokosa ... przytocze tu link choc wpis jest dostepny na wyciagniecie reki ... ale prosze przeczytac i pomyslec ... kim jest pasierbiewicz i o czym czy dlaczego tak pisze ...
http://naszeblogi.pl/49353-rek...
 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

25-01-2018 [09:02] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

"Gdyby ktos mial watpliwosci co do tego "blagowania"  to ... to nie jest zwykla "glupota" blogera to jest cos wiecej ..."
---------------------
Również tak uważam Panie Heniu.

I niech się Pan, Panie Heniu panem Kokosem nie podpiera bez jego zgody.

Miłego dnia! Panie Heniu!

Obrazek użytkownika paparazzi

25-01-2018 [00:59] - paparazzi | Link:

Królu zloty, pochlebco. Zwykle tego nie robię ale tu zrobię wyjątek, przepraszam.  http://teksty.wywrota.pl/tekst...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

25-01-2018 [09:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

@paparazzi

Panie Szanowny, nie mam oczywiście pewności, ale jak ja Dezyderatę pod Baranami śpiewałem to Pan jeszcze w pieluszkach biegał.

Ale dziękuję za przypomnienie, bo Dezyderaty mogę słuchać bez końca. Ale w wykonaniu Artystów starej Piwnicy pod Baranami.

Pozdrawiam Pana

Obrazek użytkownika Trotelreiner

24-01-2018 [19:57] - Trotelreiner | Link:

Po kie licho echtvn24 przenosi dyskusję z "kemirem" na NB?!
Nota bene...nawet na lewackim śmietniku jakim jest s24,zaczynaja sie krytyczne notki i komentarze pod adresem Pasierbiewicza....a to już zakrawa na uznanie echotvn24 za....
no właśnie...każdy sam sobie może dośpiewać...i zaglądnąć na s24.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

24-01-2018 [21:02] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Trotelreiner

"Po kie licho echtvn24 przenosi dyskusję z "kemirem" na NB?!..."
-----------------------
Żeby takich ultrasów jak Pan do białej gorączki doprowadzić, co jak widać po raz kolejny mi się udało.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

25-01-2018 [10:03] - Trotelreiner | Link:

Pan sobie pochlebia panie echotvn24....pana wypowiedzi na piśmie...mogą najwyżej mnie przyprawić o czkawkę ze śmiechu...ewentualnie o szerokie ziewnięcie.
PS.Proszę sobie sprawdzić w słowniku,albo encyklopedii znaczenie pojęcie "ultras"...jako,że ostatnio pan go używa nagminnie....i bez sensu.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

25-01-2018 [13:25] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Trotelreiner

"Proszę sobie sprawdzić w słowniku,albo encyklopedii znaczenie pojęcie "ultras"...jako,że ostatnio pan go używa nagminnie....i bez sensu..."
--------------------
Ultras - obecnie potoczne określenie stosowane wobec zwolennika, sympatyka skrajnych ugrupowań związanych ze skrajną prawicą - źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/...
 

Obrazek użytkownika spike

24-01-2018 [20:15] - spike | Link:

ECHO, Echo, echo 24
"nie podał źródła tych cytowań. Oczywiście nie podejmę żadnych kroków formalnych, gdyż nie jestem pieniaczem,"

wszystko by było w porządku, jakby podał to słynne nazwisko :))))))))))
do tego te kroki prawne, sędzia z poczuciem humoru, pewnie ze śmiechu by spadł z krzesła :)))
no chyba że rozgrzany sędzia, to wyrok skazujący z pewnością.

Błazenada, Panie błazenada, po ilości komentarzy widać, że Pański czas już minął, bay, bay.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

24-01-2018 [21:03] - Krzysztof Pasie... | Link:

@spike

No i mamy komentarz kolejnego ultrasa do furii doprowadzonego.

Obrazek użytkownika spike

25-01-2018 [00:32] - spike | Link:

echo
do furii??
widać Pan sobie nie pożałował czegoś mocnego, może to i dobrze, lepiej pokpiwać sobie, niż wyzywać, jak to Pan czynił, niech Pan sobie nie  żałuje, bo jak zamkną nocny, to trzeba będzie na trzeźwo znosić krytykę, a Pan tego nie znosi, jak diabeł święconej wody  :))))))))))))))))

PS
Powiem Panu, że jakby na żarty odpowiadał żartem, to by Pan wszyscy lubili.
Bo my tu sobie jaja robimy z Pana, że też tego nie załapał?
:))))))

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

25-01-2018 [09:12] - Krzysztof Pasie... | Link:

@spike

"bo jak zamkną nocny, to trzeba będzie na trzeźwo znosić krytykę, a Pan tego nie znosi, jak diabeł święconej wody..."
-------------------
Spoko! Panie Spike. W polityce niespokojnie, więc sobie zapasy na trzy lata do przodu zrobiłem.

"Bo my tu sobie jaja robimy z Pana, że też tego nie załapał?..."
---------------------
Proszę sobie nie pochlebiać Panie Spike.

Pozdrawiam ze słonecznego Krakowa. Życie jest piękne! Panie Spike.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

24-01-2018 [20:27] - HenrykHenry | Link:

Zrobic takie porownanie ...

)));- "Oczywiście w pełni szanuję i podziwiam piękną kartę niepodległościową pana Antoniego Macierewicza, ale proszę zważyć, że taką samą kartą szczyci się Władysław Frasyniuk, " -((( 

To trzeba byc idiota albo szkolonym prowokatorem ... przychylam sie do jednego i drugiego 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

24-01-2018 [21:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

"To trzeba byc idiota albo szkolonym prowokatorem ..."
----------------------
Nie powiem Panu, kto mnie szkolił, bo by Panu kaftan bezpieczeństwa trzeba było założyć. Więcej luzu Panie Heniu! Bo pielęgniarze naprawdę po Pana przyjadą.

Obrazek użytkownika gorylisko

24-01-2018 [21:08] - gorylisko | Link:

https://www.youtube.com/watch?v=4iKLtfoP-wk 
pośmiejcie się ludziska z drrrrrrra

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

24-01-2018 [21:49] - Krzysztof Pasie... | Link:

@gorylisko

Widzę, że sabat zawsze tych samych ultrasów rozwija się na moim blogu z siłą huraganu. Ciekaw jestem, kto będzie następny? Pani Anna Borycka, czy może @studentka, albo @xena2012?

Przyznacie Państwo, zwracam się do normalnych komentatorów, że ta grupa ultrasów to, socjologiczna ciekawostka stanowiąca znakomity materiał na doktorat, albo nawet na habilitację. Bo takich samobójców, którzy sami pod lufę idą nauka jeszcze nie widziała.

Obrazek użytkownika gorylisko

24-01-2018 [22:23] - gorylisko | Link:

qrka wodna...czyżby zabolało... śmiech to zdrowie...
to są moje komentarze do pańskich wypocin panie drrrr, bo szkoda mi czasu
na pana skoro są gotowce
https://www.youtube.com/watch?v=Ppkzbi7UunU 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

25-01-2018 [09:14] - Krzysztof Pasie... | Link:

@gorylisko

Pan dobrze wie, kogo zabolało.

Słonecznego dnia Panu życzę.

Obrazek użytkownika Starszy Młotkowy

24-01-2018 [22:03] - Starszy Młotkowy | Link:

Wszystko się zgadza i jest poważnym zagrożeniem tak dla Kaczyńskiego jak i Macierewicza, a że przy okazji tej zabawy państwo na tym może ucierpieć? A co to kogo obchodzi? Jednak nie sposób się nie  ubawić czytając taki passus: "Nie ma się tedy, co dziwić, że w obliczu zbliżającej się rekonstrukcji rządu wspólnie podjętą decyzją postanowiono zdymisjonować ministra Macierewicza, na co dali przyzwolenie prezydent Andrzej Duda, nowy premier Mateusz Morawiecki oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński."  Duda i Morawiecki dali przyzwolenie Kaczyńskiemu??? Chyba na odwrót, niech Pan Autor nie będzie aż tak prawicowo poprawny, bo tu już słychać śmiech na sali!

 

Obrazek użytkownika paparazzi

25-01-2018 [01:08] - paparazzi | Link:

Witam was Młocie, przecież pan Krzysiu robi za entertainment. Pan Prezes Kaczyński trzyma się mocno, macie racje.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

25-01-2018 [09:16] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Starszy Młotkowy

Jasiu! Na takie numery już nikogo nie nabierzesz.

Miłego dnia! Pozdrowienia dla Małżonki!

Obrazek użytkownika Starszy Młotkowy

25-01-2018 [20:51] - Starszy Młotkowy | Link:

@K.PSIEFBIEWICZ
Dzięki za pozdrowienia, ale ja małżonki nimam i nigdy nimiałem - buuu..  I na imię tyż  nimam Jasiu,ale całkiem odwrotnie.A na numery nie nabieram, bo nawet i na nazwisko nimam Brunner...
P.S. Chyba już najwyższy czas sprawdzić u Admina czy ja to ten wróg śmiertelny i przestać się dalej wygłupiać - co?

Obrazek użytkownika Starszy Młotkowy

25-01-2018 [20:53] - Starszy Młotkowy | Link:

@K.PSIEFBIEWICZ
Dzięki za pozdrowienia, ale ja małżonki nimam i nigdy nimiałem - buuu..  I na imię tyż  nimam Jasiu,ale całkiem odwrotnie.A na numery nie nabieram, bo nawet i na nazwisko nimam Brunner...
P.S. Chyba już najwyższy czas sprawdzić u Admina czy ja to ten wróg śmiertelny i przestać się dalej wygłupiać - co?

Obrazek użytkownika gorylisko

24-01-2018 [22:26] - gorylisko | Link:

merytoryczny jak diabli komentarz... dla drrrrra
https://www.youtube.com/watch?v=YT6AUpmGSfk 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

25-01-2018 [09:22] - Krzysztof Pasie... | Link:

@gorylisko

A jednak zabolało. Już po raz trzeci się pan odzywa. A satyra, jeśli dosłowna i przesadna przestaje być dowcipna i żałosną się staje.

Pozdrawiam czołowego ultrasa Naszych Blogów,
Krzycho

Obrazek użytkownika gorylisko

25-01-2018 [10:55] - gorylisko | Link:

spokojna pana rozczochrana... od tego momentu moje komentarze pańskich wypocin b to będą filmiki z youtube 
bo produkty pańkiego wymysłu nie zaslugują na nic innego...  waldusia śmichy ściagnę sobie i to będzie mój koment dla pana produkcji...
mam jeszcze parę innych pomysłów... z grafiką 3D i nie tylko...jak dobrze pójdzie zostanie pan gwiazdą w sukience na youtube ;-) jak w u Monty Pythona ;-)
 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

25-01-2018 [13:29] - Krzysztof Pasie... | Link:

@gorylisko

Wyjątkowo namolny ultras z Pana. Już po raz czwarty się Pan dał podpuścić. Czekam na kolejne razy.

Obrazek użytkownika gorylisko

25-01-2018 [19:01] - gorylisko | Link:

https://www.youtube.com/watch?v=4iKLtfoP-wk  już nie będę komentował...

Obrazek użytkownika spike

25-01-2018 [10:28] - spike | Link:

Echo

"Jerzy Zakrzewski
Echo 24
Na blog zlatuja się ulatrasi i nie ma polemiki ?

Próbowałem polemizować dwa miesiace temu z Tobą.Wypisywałes takie bzdury na temat Prezesa ,PiS , starej gwardii itp ,że trudno mi było to zaakceptować to że jest to ta sama osoba z którą odbyyłem pamietną rozmowę..."

ledwo co pozyskany przyjaciel zza oceanu, szybko poznał się na Panu, podobnie jak większość, którzy byli przychylni, pozostali przy Panu wynajęci trolle, tylko patrzeć, jak stanie się pan ich przywódcą, wodzem, który poprowadzi ich do zwycięstwa :))))))))))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

25-01-2018 [10:58] - Krzysztof Pasie... | Link:

@spike

Brakło Panu konceptu, więc wyszukuje Pan i wyrywa z kontekstu fragmenty komentarzy dodawanych na moim blogu na Salonie24. Wiedziałem, że jest Pan szują, ale nie zdawałem sobie sprawy, że posunie się Pan do tak wrednych manipulacji. Ale to właśnie jest nieodłączną cechą modelowych ultrasów.

"ledwo co pozyskany przyjaciel zza oceanu, szybko poznał się na Panu, podobnie jak większość, którzy byli przychylni, pozostali przy Panu wynajęci trolle, tylko patrzeć, jak stanie się pan ich przywódcą, wodzem, który poprowadzi ich do zwycięstwa :))))))))))))))))))))))))))..."
-----------------------
Jakby Pan Jerzy Zakrzewski przeczytał, jak zmanipulował Pan jego komentarz to by Panu... niech sobie Pan sam dopowie. Ja tylko powiem, że z niego bardzo postawny mężczyzna.

A panu proponuję rajd po podwórkach ze zbieraczem śmieci.

Słonecznego dnia życzę!

 

Obrazek użytkownika spike

25-01-2018 [11:55] - spike | Link:

Echo
"więc wyszukuje Pan i wyrywa z kontekstu fragmenty komentarzy"

proszę Pana, cytat nie jest wyrwany z kontekstu, jest pełnym zdaniem.
To Pan nie potrafi przyznać, że pisze głupoty, bo tu potrzeba min. honoru, a tacy zawsze innym zarzucają jego brak.

Po podwórkach i śmietnikach to pan się już nabiegał za młodu, stąd ten śmietnikowy język,
a pan Zakrzewski to już panu powiedział co miał do powiedzenia, jak dobrze pamiętam, nie pierwszy już raz, pominę milczeniem jaka była pańska odpowiedź.

Miłego dnia :))))

PS
chyba darujemy sobie dowodzenie, że Pan kłamie, kto ma ochotę może sam sprawdzić.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

25-01-2018 [13:32] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Spike

Łże Pan, jak pies. Co każdy może łatwo sprawdzić.

Obrazek użytkownika spike

25-01-2018 [15:19] - spike | Link:

echo
"Łże Pan, jak pies."
a jaka rasa?

Panie kochany, konfabulacje, obmawianie i oczernianie to Pańska specjalność, idealnie naje się na OZI, kto to może wiedzieć?
Pana to już można określić, że "łże jak bura suka" :))))))))))

Obrazek użytkownika Lektor

25-01-2018 [11:10] - Lektor | Link:

Ależ się ten Pasierbiewicz zagnieździł w PIS-ie ........ jak tasiemiec uzbrojony !    Ludzie przestańcie komentować jego notki, bo takie nawiedzenie i obsesja faktycznie powoduje uszczerbek na zdrowiu psychicznym !

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

25-01-2018 [13:33] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Lektor

"bo takie nawiedzenie i obsesja faktycznie powoduje uszczerbek na zdrowiu psychicznym !..."
-------------------
Czego najlepszym świadectwem jest Pański komentarz.

Bye!
 

Obrazek użytkownika spike

25-01-2018 [15:22] - spike | Link:

- Lektor
"Ludzie przestańcie komentować jego notki,"

spokojnie, można się tylko pośmiać, jak dr się miota, zaraz sypnie wiązanką, a słownictwo na tą okoliczność ma przebogate,
ubaw po pachy :)))))

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

25-01-2018 [17:52] - ExWroclawianin | Link:

@Pasierbiewicz

0/100

Pan juz tak odjechal ze slow szkoda. Dlaczego pan to robi? 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

25-01-2018 [21:51] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ExWrocławianin

"Pan juz tak odjechal ze slow szkoda. Dlaczego pan to robi?..."
------------------
Bo chcę, żeby dobra zmiana wygrała wybory 2019. Przypominam Panu, że w roku 2014 Platforma miała taką samą Przewagę, jak PiS ma obecnie i też nie miała z kim przegrać. A co ich zgubiło? Głupota i pycha. Więc dlatego piszę to, co piszę.

Pozdrawiam Pana, jak zawsze serdecznie

PS. Pana do ultrasów nie zaliczam, żeby wszystko było jasne.

 

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

25-01-2018 [18:00] - ExWroclawianin | Link:

Zwykly rynsztok i ZERO merytorycznego tekstu o powaznych problemach Polakach

Obrazek użytkownika U1

25-01-2018 [21:39] - U1 | Link:

Dawno przestałem komentować wpisy na tym blogu, bo zrobił się nie tylko strasznie nudny ( ciągłe powtórki ) ale także coraz bardziej "szarmancki".