ALKOHOL FILAREM UKLADU ?

ALKOHOL  TEŻ FILAREM UKŁADU ? -  tak jak kiedyś wódka ułatwiała zniewolenie ludzi w PRL-u, podobnie jak niegdyś woda ognista Indian w Ameryce, tak i dzisiaj sklepy z alkoholem oferują Polakom alkohol w każdej postaci i o każdej porze. Nawet w sklepach spożywczych jedna ze ścian to półki z butelkami, w Australii takie połączenie jest wykluczone. Alkohol sprzedaje się w osobnych „liquor shopach”, ale w Polsce kuszą klientów na każdym kroku, byle tylko ludzie pili bez opamiętania i byli „łatwiejsi”.  Witkacy już wiedział, że :  „Rozczyn dzieł Marxa wlany w bydląt czaszki/ wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę...”, a jak to podlać jeszcze czystą, żubrówką albo nawet piwem, to obywatele PRL-u zataczali się po chodnikach i, co najwyżej, kpili sobie z dyrektyw plenum PZPR-u i nie protestowali. Zrywy jednak się zdarzały, gdy ogłaszano podwyżki cen. I wreszcie nadszedł sierpień Solidarności, dla której nie tylko ceny były ważne...Jednak ogólnie monopol spirytusowy – ręka w rękę z PZPR – rozpijał naród, a ta przewrotna metoda przetrwała – o dziwo – w tzw. III RP -  tylko, że dzisiaj jakieś inne lobby nas rozpija! Robi to chyba układ post-komunistyczny, który zmanipulował co się da po okrągłym stole. Jedną z pierwszych afer tzw. III RP była przecież afera alkoholowa. I tak trwa ta plaga pijaństwa, która jest przyczyną wypadków samochodowych i wielu zbrodni, a zatem alkohol – tak perfidnie nam oferowany – jest przyczyną stopniowego wyludniania się Polski. Oczywiście nie w tym stopniu, co emigracja za pracą, ale jednak swój procent tragiczny dorzuca.  A korupcja w sądach też dodaje swoje, bo sędziowie za łapówki oddawali prawo jazdy kierowcom, którzy zupełnie nie rokowali nadziei, że przestaną pić siadając do auta! Tacy sędziowie „błogosławili” notorycznych zabójców siadających za kierownicą! Czy ten proceder ma trwać wiecznie ? Reforma sądów powinna i ten aspekt wziąć pod uwagę, aby nie ginęły na pasach dla przechodniów (!) Polacy, dzieci i kobiety. Dużo jest do zrobienia w tej Najciemniejszej Rzeczypospolitej, aby w końcu stała się Najjaśniejszą, o czym marzyli jej prawodawcy. W PRL-u bezkarność pijanych morderców za kierownicą sięgała szczytu: gdy jakiś sekretarz wojewódzki rozjechał staruszka lub dziecko, to odpowiednie czynniki zamalowywały pasy dla przechodniów, aby przypadkiem winnego nie skazano na więzienie. Po zamalowaniu pasów wyrok bywał przecież w zawieszeniu. W tzw. III RP nie bywało lepiej, dlatego reforma Temidy była tak potrzebna. A w Sejmie trzeba też zająć się plagą pijaństwa, która degeneruje naród. Tak, DEGENERUJE nieustannie naród i nie możemy przyglądać się temu bezczynnie! Reklamy oferujące alkohole przez 24 godziny NON STOP (!) to przecież dowody rozpijania Polaków z całą premedytacją.  Walka z tym zabójczym planem i z pijaństwem musi stać się istotną cząstką ocalania Polski i przyszłych pokoleń.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

24-01-2018 [09:40] - Jabe | Link:

Postępowi wyzwoliciele na zachodzie Europy skutecznie wyzwolili tubylców od wstecznictwa i ksenofobii, w tym kraju postępowa opozycja skutecznie wyzwoliła tubylców od swobody wycinki własnego drzewa, zaś postępowa władza ratuje przed tubylcami futrzaki. Doczekaliśmy się też i postępowego antypody – pana Baterowicza – który gardłuje za wyzwoleniem nadwiślańskiego tubylca od swobody zakupu i wypicia alkoholu.

Obrazek użytkownika Starszy Młotkowy

24-01-2018 [14:21] - Starszy Młotkowy | Link:

No wreszcie nasz antypodzki (żeby nie rzec: anty polski) znaffca  polskiej polityki odkrył  właściwy powód  wymiany sędziów: pomagają w rozpijaniu narodu! Ale jest jeszcze jakiś "układ", który wprowadza  to rozpijanie, na razie przez znaffcę nie określony. Można się tylko domyśleć, że chodzi o tzw. "peerelczykó", ale do nich przecież należy sam autor tych  rewelacyjnych odkryć - w PRL urodzony, wychowany, wykształcony, wydający swoje książki, wyjeżdżający na Zachód,także na stypendia. Nasz znaffca już kiedyś napisał,że nie potrzeba żadnych badań jakichś komisji smoleńskich, żeby dowieść zamachu, bo wystarczy popatrzeć na zdjęcia szczątków feralnego tupolewa  np. w  TV  i wszystko jasne: zamach był i kropka! Co też jeszcze wymyśli nasz znaffca,żeby nam zohydzić "Najciemniejszą Rzeczpospolitą"..?