Radość może okazać się przedwczesna

Co za czasy! Co za obyczaje! Udało się! Mateusz Kijowski otrzyma na święta ponad 30 tys. zł., które zostały uzbierane w ramach akcji "Stypendium Wolności- Mateusz zostań w Polsce!". Najtrafniej całą tę szopkę skomentował p. Leszek Miller - że też przychodzi mi mieć wspólne zdanie z postkomunistą - który przewrotnie stwierdził, że co prawda Święta Bożego Narodzenia są już jakoś zabezpieczone, ale co z nadchodzącym Sylwestrem?! Apeluję do p. Millera, by swoje bon-moty opowiadał wieczorową porą, a nie z samego rana, gdy piję gorące kakao! Jak wybuchłam śmiechem, tak obrus poszedł do prania! Następnym razem wyślę b. liderowi SLD rachunek za proszek. Zresztą radość I Alimenciarza III RP może okazać się przedwczesna, bo na "ściepę" KOD-dowskiej braci (i sióstr) swą rękę chce położyć komornik, który działa w imieniu pokrzywdzonych dzieci Kijowskiego, na które ten zobowiązany jest łożyć pieniądze. Oczywiście Kijowski mógłby iść do pracy, ale...Ponoć Ferdynand Kiepski mawia, że w Polsce nie ma takiego stanowiska, które odpowiadałoby jego wykształceniu oraz nader rozwiniętym aspiracjom. Zresztą zbiórka na Kijowskiego mówi więcej o wpłacających niż o samym b. liderze KOD-u. Mój znajomy mawia o takich ludziach, że mają dokładnie zabronowane pod beretami. Zresztą opozycja totalna ma jakiegoś wyjątkowego pecha. Teraz na "tapecie" (znaczy się szykanowany przez PiS-owski reżim) znalazł się niejaki "Farmazon" - damski bokser z wędkarskim stroju. W jego domu znaleziono dwie sztuki nielegalnej broni. Pewnikiem mu podrzucono. Znaczy się CBA mu podrzuciło. Nie dziwi więc, że Kijowski na kolanie zorganizował akcję #razemzfrankiem. Jak do tego dorzucą gościa, który był oskarżany o handel kobietami, to włos się na głowie jeży! Do czego zdolny jest kaczystowski reżim?! Przy tym wszystkim ubiegłoroczne wokalne występny poseł Muchy ("Nie pucz, kiedy odjadę"), to tylko dziecinna igraszka.
PS. Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim czytelnikom

Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Poseł na Sejm RP

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

21-12-2017 [13:30] - Jabe | Link:

że też przychodzi mi mieć wspólne zdanie z postkomunistą – Nic nowego. Leszek Miller brawurowo wspierał Dobrą Zmianę™ już na etapie wyborów prezydenckich i parlamentarnych. Sądzę, że w grę wchodzi tu zarówno wspólna wizja państwa, jak i wola zakulisowego mecenatu.

Obrazek użytkownika xena2012

21-12-2017 [20:43] - xena2012 | Link:

Widzę,że Pan się bawi wypowiedziami Leszka Millera podczas gdy biedaczysko Kijowski znów w dołku.Ale na pewno pani Elżbietka uruchomi kolejną akcję finansowego wsparcia dla tego ,,wielkiego czlowieka'' i tak kolejną i kolejną.......A jak komornik dodatkowo zajmie motocykl pana Nieroba którego dzieci utrzymujemy my podatnicy to myślę że ta zrzutka by mniej wyniosła i bardziej nam sie opłacała.

Obrazek użytkownika Jabe

22-12-2017 [09:12] - Jabe | Link:

Cytowałem panią posłankę.

Obrazek użytkownika Anna Borycka

21-12-2017 [13:46] - Anna Borycka | Link:

A może wreszcie znaleźli "seryjnego samobójcę"? Bo ten damski bokser z nielegalną bronią, pasuje jak ulał do psychologicznego portretu tego oprawcy.

Obrazek użytkownika xena2012

21-12-2017 [15:55] - xena2012 | Link:

Handlarz kobietami otrzymał w czercu wyrok 6,5 roku.To dla czego nie siedzi?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-12-2017 [20:44] - rolnik z mazur | Link:

Jakie czasy tacy bohaterowie. Szkoda czasu na nich.pozdro ro z m.

Obrazek użytkownika spike

22-12-2017 [00:14] - spike | Link:

Ciekawa sprawa z tymi zbiórkami społecznymi, pamiętam jak G,,Warta przyczepiła się do o.Dyrektora, że ten zbiera pieniądze nielegalnie, oczywiście prawda wyglądała inaczej, było urzędowe pozwolenie, które trzeba rozliczyć i opodatkować.
Kiedyś było głośno o społecznej budowie szkoły w jakiejś wiosce, mieszkańcy długo zbierali, mieli już potrzebną kwotę, a tu problem, fiskus upomniał się o podatek, pieniędzy zabrakło, trzeba było znowu czekać aż kwota urośnie.
Co do alimenciarza, nie podano jak zbierano te pieniądze, wygląda, że nielegalnie, a jak nielegalnie, to prawdopodobne jest, że alimenciarz dostał tylko tylko częśc i tak sporej kwoty, jak tylko na święta.
Następną sprawą, o której cisza, to zbiórka pieniędzy dla kierowcy fiacika, co miał kolizję z BORem i p.Premier Szydło, ktoś uzbierał pokaźną kwotę koło 100 tys. zł i cisza, np. w USA, za niezapłacenie należnego podatku idzie się do paki i nie ma zmiłuj, nigdzie się nie ukryje.
Widać w Polsce można dalej kręcić lody zbiórkowe, a za podatki skazano na dożywocie mordercę Al Capona.