Sztorm z Odessy

Batalion „Sztorm” z Odessy wrócił z Hieorhijiwki (Георгіївки). Tam ukraińscy żołnierze toczyli walkę z rosyjskimi spadochroniarzami z Pskowa. Regularne, rosyjskie jednostki zaatakowały ukraińskie blok-posty i zabiły wartujących tam, ukraińskich żołnierzy. Jednak „Sztorm” przeprowadził udany kontratak.

Warto obejrzeć „złych” Ukraińców i ich „okrutne” twarze na załączonym filmie. Szczególnie zwraca uwagę twarz brodatego starca, który bardziej Czeczenowi podobny, niż Rusinowi.

Jakub Brodacki

http://youtu.be/SaXnUDD1xRQ

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-08-2014 [11:26] - NASZ_HENRY | Link:

Na Ukrainie wojna
A tu WSI sPOkojna ;-)