Bardzo ważne wydanie "Mówię jak jest" Mariusza Maxa Kolonko!

Najnowsze wydanie video bloga Mariusza Maxa Kolonko jest niezwykle istotne! Trzeba je koniecznie obejrzeć, a co więcej, można i trzeba podpisać dwie petycje, które proponuje redaktor Kolonko, jedną o odwołanie rządu Tuska, drugą w obronie ludzi, których sąd skazał za protesty przeciw Baumanowi!
Pan Kolonko w najwyższej formie!
Polecam!
Posłuchajmy jak jest!

Losek

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rzhqjj

24-06-2014 [20:14] - rzhqjj | Link:

Szanowny Panie,

Kolonko jest skonczony jako osoba wiarygodna od czasu, kiedy obejrzalem film, na ktorym slini sie jak ratlerek I kleka na kolanko przed niejaka Kwasniewska. Kolonko jest pokojowym pieskiem bolszewikow do zadan specjalnych. Jego "Czlowiek roku 2013" wystarczy, zeby Kolonko przestal mnie interesowac. Niech Pan pomysli o tym, dla kogo ten czlowiek wlasciwie pracuje.

Obrazek użytkownika Losek

24-06-2014 [20:32] - Losek | Link:

No, dla kogo?
Pański komentarz jest niestety klasycznym przykładem na różnicę pomiędzy rzeczową krytyką opartą na faktach, a krytykanctwem, podlanym sosem demagogii.
"Człowiek roku 2013" czyli zdaniem red. Kolonko Putin, nie dlatego został przez niego wybrany właśnie, człowiekiem roku, że jest miły, i sympatyczny, tylko ze względu na skuteczność działania.  
Na całe szczęście ludzkość w większości myśli inaczej niż Pan i popularność programu wciąż rośnie.

Obrazek użytkownika Dyletant2

24-06-2014 [20:59] - Dyletant2 | Link:

Mi wystarczyl tytul: "Polska Afera Watergate" czy jakos tak. Dalej nie trzeba patrzec, bo z czym do ludzi?

Obrazek użytkownika Losek

24-06-2014 [21:09] - Losek | Link:

Ręce opadają! Od kiedy to ocenia się książkę po okładce?

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-06-2014 [21:31] - Marek1taki | Link:

@autor
Część ludzi nie chce analizować faktów - chce wierzyć w propagandę. Niezależność Maxa Kolonko nie jest absolutna ale nikt nie zakazuje podawanych przez niego faktów i komentarzy konfrontować z innymi. Może problemem jest kruchość argumentacji idoli.
Potem mamy w efekcie niezdolność do dyskusji albo brak wiary w dochodzenie do prawdy. Następstwem pierwszego jest niezdolność do koalicji ideowych prawicy bo partie są zakładnikami elektoratu a następstwem drugiego jest porzucenie zainteresowania sprawami obywatelskimi bo "nie wiadomo o co chodzi w tej polityce".

Obrazek użytkownika Losek

24-06-2014 [21:46] - Losek | Link:

To jest jakaś beznadzieja. Zamiast dyskutować o faktach, spierać się, ale spierać się na argumenty, rzeczowe argumenty, to ludzie piszą coś w rodzaju: "ale głupi ten Kolonko", albo: "nie słucham go, bo to krypto agent bolszewików", zupełnie nie zwracając uwagi na całkowity brak argumentacji. A mnie się w kieszeni nóż otwiera i nerw mi się włącza. Jak ktoś nie lubi Maxa Kolonko, do czego oczywiście ma prawo, to zamiast zignorować wpis, jak robią normalni ludzie, marnują swój i mój czas na wpisywanie takich...  Ręce opadają. A że politycy są pochodną wyborców, to jest, jak jest!

Obrazek użytkownika bolesław

24-06-2014 [23:00] - bolesław | Link:

Posłuchałem jak jest!!!
Niech Bóg błogosławi Polskę
i jej naród w tych trudnych
dla kraju chwilach.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Losek

24-06-2014 [23:02] - Losek | Link:

Niech Bóg błogosławi!
Pozdrowienia!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-06-2014 [08:53] - NASZ_HENRY | Link:

MAX Kolonko to się MINI wychyla ;-)

Obrazek użytkownika Losek

25-06-2014 [14:16] - Losek | Link:

Czy ja wiem, czy tak MINI? Nasz rodzimy reżim rządzący, to mu tam nic nie zrobi, ale on czasem mówi dość ostro, o poprawności politycznej, o imigratach...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-06-2014 [14:36] - NASZ_HENRY | Link:

Zamiast zażądać aby sędziego i Dutkiewicza wyrzucić na POżarcie z łodzi to Max_Mini proponuje zamianę kary na jakieś prace społeczne! Znaczy zgadza się z wyrokiem, nie zgadza się z wysokością kary. Przydupas ;-)

Obrazek użytkownika Losek

25-06-2014 [15:10] - Losek | Link:

Nie, to wcale nie znaczy, że się zgadza. 
Niby czyj "przydupas"?