CZYTAŁEM MOWĘ CIAŁA TYCH "MĘŻÓW STANU"


Cała postawa w trakcie tej konferencji...to obraz strachu,wręcz paniki...usiłowali zastosować rady PR -owców,ale trzeba o tym wciąż pamiętać...nie da sie!
Mowa ciała to odruchy niezależne od rozkazu mózgu...mięśnie,nerwy i gra mięśni...to coś odziedziczonego w ewolucji...jeszcze od gadów.
Ludzki mózg zachował tzw.gadzi móżdżek locus coeruleus...jako pamiątkę po prehistorii.
Tego sie nie da ukryć,ani żadne szkolenie nie pomoże...źrenice,mięśnie twarzy,usta,brwi.demaskują ...dobry obserwator nie ma problemu żeby zdemaskować kłamcę.
Z całej postaci Schetyny i Neumana emanował strach...z trudem hamowana panika,ale zaprzyjaźnione media...nie drążyły,miały rozkaz ---nie naciskać!
Pani premier Szydło,zamiast spuścić ich po brzytwie...przyjęła rozpaczliwe żądanie "spotkania cieni z ministrami"...PO CO?! 
Pozwala Ona i prezydent na słowa i kroki,które nawet u dzikich plemion w Afryce Rownikowej...byłyby niedopuszczalne...groźby i ultimatum wobec rządu?! 
Za dużo sie im pozwala...bezkarność rozzuchwala...arogancja i bezczelność zawsze charakteryzowała PO i PSL,ale to co teraz wyprawiają,to jawne prowokowanie.

Michnik,Lis,Olejnik a nawet w Polskim Radio TrUjce...jadą po prezydencie i premier...jak chcą...nawet Lisicki [mianowany przez Hajdarowicza] ukazał "twarz".
8 lat w opozycji i niczego się PiS nie nauczył...nie zostawia się wrogów na polu bitwy niedobitych...nie bierze się jeńców...likwiduje sie wroga na trzy pokolenia wstecz i wprzód...
NIC OSOBISTEGO...TO TYLKO INTERES...
I nie chcę być prorokiem....jak tak dalej PiS trwał w marazmie i nadstawiał drugi policzek...to ten "naród" przy pomocy obcych mediów...wykopie PiS juz na zawsze.
PS.Żeby sie moje słowa w g**** obróciły!

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

09-05-2017 [22:19] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

To co Pan pisze co PiS powinien zrobić jest smieszne. Pan nigdy nie przestawil się na demokracje. Oby PiS tak dzialal, żeby Panu już zupełnie obrzydl, bo ta partia (i żadna zresztą) nie powinna zabiegac o takich wyborców.

Obrazek użytkownika spike

10-05-2017 [00:27] - spike | Link:

"Mowa ciała to odruchy niezależne od rozkazu mózgu...mięśnie,nerwy i gra mięśni...to coś odziedziczonego w ewolucji...jeszcze od gadów.
Ludzki mózg zachował tzw.gadzi móżdżek locus coeruleus...jako pamiątkę po prehistorii."

Protestuję, nie tylko ja, ale i Pan nie mamy nic wspólnego z gadami i jakąś tam prehistorią!
ale jak Panu tego nie zabronię :)

Co do meritum, Pani premier postawiła pewne warunki, jakie ma spełnić Szetyna, by mogło dojść do debaty, a że tych warunków nie spełnią, więc debaty nie będzie.
Mimo wszystko nie można ot tak sobie powiedzieć nie, bo nie, ta hałastra tylko na to czeka, wystarczy podać warunki nie do spełnienia i wszystko gra.
Powiem tylko, że ja bym ich dawno usadził, za każdy ich dzień niszczenia Polski, Szetynę za UBecką akcję "widelec", na lata by trafił do paki.
Pzdr.

Obrazek użytkownika Tarantoga

10-05-2017 [11:51] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Niestety,ale mamy pozostałości po naszych przodkach...gadach też.
Proszę sobie wklepać w Google "mózg człowieka,budowa" no i jest :-)
PiS przyjął tezę..."nie będziemy sie mścić" tylko w naszych "ludziach",budzi to odruch wstrętu.... 

Obrazek użytkownika spike

10-05-2017 [12:28] - spike | Link:

"Niestety,ale mamy pozostałości po naszych przodkach...gadach też."

idąc tym tropem, to można powiedzieć, że komputery np. te na których piszemy swoje komentarze, czy potężne graficzne, obliczeniowe, mają pozostałości po swoich "przodkach" jak kalkulatory, myszki, klawiatury, a nawet pralki i kuchenki mikrofalowe :)
choć jest odwrotnie, mają jeden wspólny element  -procesor.
Tak się składa, że jedno urządzenie nie wynika z drugiego, są osobnymi niezależnymi tworami, a wszystkie łączy tylko i wyłącznie ich twórca - człowiek.
Podobnie jest z człowiekiem i innymi stworzeniami, łączy nas podobieństwo organiczne, od DNA zaczynając, po inne cechy, ale jedne nie wynikają z pozostałych, ale wszystkie stworzenia łączy ich Stwórca, jedni mówią Bóg, inni że kosmici, jak kto woli.
Ponoć Google korzysta ze sztucznej inteligencji, też swój początek ma od gadów i płazów?
Ale nie to jest tematem notki, może innym razem?
Pzdr.

Obrazek użytkownika xena2012

10-05-2017 [10:32] - xena2012 | Link:

Czy szczerzenie sztucznych zębów to też mowa ciała? No bo nie wiem czy one tak właściwie do ciała przynależą.

Obrazek użytkownika mada

10-05-2017 [11:26] - mada | Link:

Sztuczne zęby się nie liczą.

Obrazek użytkownika Tarantoga

10-05-2017 [11:54] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Sztuczne zęby,które ma Schetyna,to reklama CERSANITU z Wałbrzycha...podarunek od kumpla...jako bonus do muszli i umywalki.
Ale to poprawka do działalnosci Pana Boga...to się liczy :-)))

Obrazek użytkownika mada

10-05-2017 [11:28] - mada | Link:

Moje odczucia są takie same jak autora.

Obrazek użytkownika Tarantoga

10-05-2017 [11:55] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Dziękuję...za te odczucia :-))

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-05-2017 [10:10] - rolnik z mazur | Link:

No niestety mam podobne odczucia jak kolega. No cóż - kopiemy się tylko do kostek - red. Michalkiewicz się kłania.  Pozdrawiam ro z m.