ZJAZD KRETYNÓW Z UE...I DEKLARACJA RZYMSKA

2 miliony kolorowych z Afryki...czarnej i krajów arabskich...
I jeszcze dopływają...policja przeszukuje plaże i znajduje...trupy zaopatrzone w fałszywe dokumenty,rekord to 17 paszportów, setki €,setki $ pozaszywane w plastikowych woreczkach.

Wyciągniety z wody "uchodźca" najpierw wypluł wodę,potem się rozglądnął i wykrzyknął  Allach Akbar...potem pokazał ratownikom gest...podrzynania gardła.

Europa już przegrała wojnę.z Islamem...eunuchy z UE pójdą pod miecz proroka...

PS.Oriana Fallaci miała rację...40 lat temu pisała o tym...zakrakali ją.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

24-03-2017 [11:07] - xena2012 | Link:

no nie,proszę tak nie pisać w przededniu Wielkiego Świętowania w Rzymie.Nie ma to jak dobra zabawa po wygłoszeniu kilkunastu komunałów,dumne wypinanie demokratycznych piersi,wspólne fotki i dyskusje o wielkości Europy. Nie czas na rozważanie problemów w tak miłej  światecznej atmosferze. Przecież zawsze  znajdzie sie wyjście: od czegóż są parafie w Polsce.Ten katolicki ciemny motłoch ma szanse na ubogacenie. A oni płyną i płyną.....

Obrazek użytkownika przystojnyczesław

24-03-2017 [12:33] - przystojnyczesław | Link:

Nie chce im się chodzić raz w tygodniu do kościoła, to niedługo będą zapindalać 5 razy dziennie.

Obrazek użytkownika michnikuremek

24-03-2017 [14:23] - michnikuremek | Link:

To samo mówię.
Drażni cię bicie w kościelne dzwony? No to będziesz MUSIAŁ pięć razy dziennie słuchać wycia muezina.

Obrazek użytkownika Swisspola

24-03-2017 [12:47] - Swisspola | Link:

Nie mam czasu szukać, ale jeśli zna pan Niemiecki, to proszę poszukać na YouTube. Jest tam wywiad z niemieckim ministrem skarbu panem Schäuble, który twierdzi, że państwa narodowe zdewaluowały się już przed 100-u laty. Jako dowód podaje I i II WŚ. Dlatego pan Schäuble wyraźnie powiedział, że chaos jest im na rękę, bo zdesperowani ludzie w Europie szybciej oddadzą się w ich ręce. Niestety nie sformułował konkretnie w KOGO ręce mamy się oddać! Oczywiście w myśli tej brak miejsca nie tylko na demokracje, ale nawet na samo jej pojęcie czy współczesną jej fasadę. Jakoś wyjątkowo zgadza się ta linia rozumowania pana Schäuble z poczynaniami FILANTROPA Sorosa! To naprawdę daje do myślenia. Sam uważam, że jest już za późno, że za dużo władzy oddaliśmy tym lewackim bandytom, chcącym nas na sile uszczęśliwić, jak kiedyś towarzysz Lenin. Cale ten szum z emigrantami jest przez tych lewaków spowodowany i specjalnie napędzany. To właśnie temu służyła polityka WILLKOMMEN pomimo zamachów 11 Września, w Madrycie czy Londynie, pomimo istnienia państwa ISIS. Ostatnie wybory w Holandii pokazały, jak bardzo może ten chaos być przydatny rządzącym lewakom! Przecież utrzymanie i kontrola uchodźców w Turcji była 100 razy tańsza i efektywniejsza niż to, co się dzisiaj dzieje w Europie. Nigdy nie uwierzę, że Niemcy są aż tak głupi! Dlaczego w Marcu 2015 roku ONZ i UNIA obniżyli subwencje na uchodźców w Tureckich obozach z 64 EURO do 32 EURO? Co jest z innymi uchodźcami spoza Syrii? Naprawdę ich poczynania są bardziej niż czytelne!

Obrazek użytkownika michnikuremek

24-03-2017 [14:33] - michnikuremek | Link:

Schauble nie wymyślił nic nowego tylko podał podstawowe założenia manifestu z Ventotene sformułowanego w 1942r. przez włoskiego komunistę Spinellego.
Spiennelli, którego Mussolini zamiast zwyczajnie powiesić "internował" na włoskiej wyspie Ventotene, wymyślił podstawowe założenia "zjednoczenia Europy". I to jego plan jest obecnie realizowany przez komunistów z UE.
W UE działa "grupa Spinelli" - w niej m.in. takie postacie jak Danuta Hubner czy Michał Boni.
Tutaj w skrócie jest wszystko wyjaśnione:
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Swisspola

24-03-2017 [15:33] - Swisspola | Link:

Zgoda, ale teraz nie tylko mówią, ale i robią!

Obrazek użytkownika Art

24-03-2017 [12:48] - Art | Link:

Jednak dręczy mnie pytanie,dlaczego oni to robią?Przecież nikt nie wierzy,że Makrela zrobiła to z dobrego,pruskiego serca.Kim jest jej prowadzący?Do momentu tego jej "welcome" zachowywała się w miarę rozsądnie.Nie wymienianiam tego dupka francuskiego z 2% poparcia,bo tu szkoda słów.Patrząc na dzisiejszą Europę i Polskę,trzeba przyznać,że Pan Bóg ma nas jednak w swojej Opiece.

Obrazek użytkownika michnikuremek

24-03-2017 [14:34] - michnikuremek | Link:

Merkel robi to co jej każą posiadacze jej teczki ze Stasi......

Obrazek użytkownika eska

24-03-2017 [14:41] - eska | Link:

Jest tak, że w ciągu ostatnich 40 lat doprowadzono Afrykę do poziomu totalnej destrukcji i głodu. Kraje arabskie jakoś się trzymały, ale Obama zrobił im rewolucje - więc teraz jest wojna i bardak wszędzie. Mamy kolejną falę wędrówek ludów, zupełnie jak po upadku Rzymu w pierwszym tysiącleciu nowożytności, czyli najazd barbarzyńców. 
Nihil novi sub sole....

Obrazek użytkownika michnikuremek

24-03-2017 [14:47] - michnikuremek | Link:

Kraje afrykańskie, choćby stanęły na głowach, to nigdy nie dadzą rady w konkurencji gospodarczej z Unią Europejską w której prawie wszystko (zwłaszcza żywność) jest dotowane.
A "demokracja" w krajach arabskich?
Czego się można było spodziewać po amerykańskich neokonserwatystach czyli trockistach?

Obrazek użytkownika Jabe

24-03-2017 [16:00] - Jabe | Link:

Dotować więc należy wszystko. Tak się zostaje potęgą gospodarczą. – To oczywisty nonsens. Unia Europejska daje jeszcze radę pomimo rozdętych dotacji, które fałszują ceny i są obciążeniem dla gospodarki.

Krajom afrykańskim brakuje praworządności dającej ochronę przed samowolą rządów i swobody gospodarczej, także na arenie międzynarodowej, która pozwoliłaby bogacić się na eksporcie, zamiast wspierającej import jałmużny. Po rejteradzie państw europejskich, kolonizacja chińska daje pewną nadzieję na stabilizację.

Obrazek użytkownika Swisspola

24-03-2017 [15:31] - Swisspola | Link:

Jakoś trudno dojrzeć mi w tych wypasionych bykach, poubieranych w Nike i Addidasy, z najnowszymi iPhonami, bijących się z policją, czy atakujących kierowców w Calais, głodujących, biednych, skrzywdzonych, zdesperowanych i bardzo uległych oraz skromnych ludzi. Naprawdę bardzo się starałem. Natomiast w całej tej masie coraz trudniej dostrzec matki z małymi dziećmi, starców czy kalki wojenne, pomimo ogromnych wysiłków propagandy medialnej. Oczywiście nie mówię, że w Afryce i w krajach Arabskich nie jest tak, jak piszesz, ale już w łajbach na morza Śródziemnego Twoja teza się kompletnie nie potwierdza!

Obrazek użytkownika eska

24-03-2017 [15:55] - eska | Link:

Jak barbarzyńcy atakowali Cesarstwo, to wysyłali matki z dziećmi czy wypasionych wojowników?

Obrazek użytkownika Swisspola

24-03-2017 [16:28] - Swisspola | Link:

I co pani chciała przez to powiedzieć, że umierający z głodu i wykorzystywani Afrykanie czy Arabowie wysyłają wypasionych i wyposażonych w Nike, Adidasy i iPhony rodaków i w ten sposób atakują Europe. Bo w kontekście pani wcześniejszego wpisu, to chyba jedyna możliwy konkluzja, do jakiego można dojść z pani wypowiedzi. Prawda, że tak absurdalne, że aż pani sama w to nie uwierzy?

Obrazek użytkownika michnikuremek

24-03-2017 [18:01] - michnikuremek | Link:

Myślę, że już powinniśmy definitywnie zakończyć dyskusję o "matkach z dziećmi" (ewentualnie kwestie te pozostawić jakimś zidiociałym lewakom).
Mamy do czynienia z inwazją na Europę przeprowadzaną planowo i metodycznie. Należy sie poważnie zastanowić: co mamy robić, by się obronić przed najazdem czyli utrzymać naszą cywilizację i nie dać się zamordować.

Obrazek użytkownika Tarantoga

24-03-2017 [20:07] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Pozwólcie,że odpowiem wszystkim....bo będzie to odpowiedź,która pozbawi Was złudzeń.
Italia---sprzedaje za bezcen ziemię wraz z budynkami (w tym majątki kościelne) podstawionym słupom...kapitał Arabia Saudyjska, Emiraty,Kuwejt...pod meczety i minarety.
XVII wieczny kościółek właśnie poszedł w drebiezgi...od Sycylii.po Alpy...to samo.
Francja---Wybrzeże Morza Śródziemnego należy do szejków i mafii rosyjskiej...tylko czekać jak z Luwru zrobią meczet,a z Wiezy Eiffla minaret.
Niemcy---to już Islamska Republika,turecka i cholera wie jeszcze czyja.
Nie będzie wojny religijnej...bo nikt nie stanie w obronie chrześcijaństwa,a Koran każe "nie zostawisz niewiernego przy życiu".
Kościoły w Europie stoją puste,a wyznawcy Allacha...mają zagwarantowane przerwy w pracy...na modły. Bayer Monachium w szatni ma miejsce na dywaniki i nie zacznie meczu
w godzinach modłów.

Real Madryt zlikwidował krzyż w logo....bo obrażał właściciela...Araba.

Insz Allach 
 

Obrazek użytkownika michnikuremek

24-03-2017 [23:02] - michnikuremek | Link:

Europa - THE END.

Obrazek użytkownika twardek

25-03-2017 [13:34] - twardek | Link:

@ Art  [12:48].
Muszę przyznać, że i ja przez dłuższy czas zastanawiałem się nad postawą Niemiec odnośnie do tej krwawo (masakra Iraku, Libii, Syrii)  zorganizowanej  wędrówki ludów.  Bo przecież jeżeli nawet kanclerzyca  miała jakieś chwile słabości, to jednak państwo niemieckie jest w rękach szerokiego gremium niegłupich ludzi biznesu oraz ich doświadczonych polityków. A więc o co chodzi?
Myślę sobie, że celem „dystrybucji” uchodźców do Europy jest przekształcenie rodziny jej narodów w „ludność”, którą będzie bardzo łatwo zarządzać wykorzystując wielorakie różnice w systemie wartości (wynikłe z rodowodu, religii lub światopoglądu -  jeżeli jej brak, obyczajów, solidaryzmu narodowego, stosunku do pracy i rozwoju etc). Oczywiście, ukonstytuowanie „ludności” to  idealne warunki do rozwalenia aparatów państwowych, wg przykładowego scenariusza: „demokratyczna” opozycja, wsparta zbrojnymi grupami imigrantów, w proteście przed faszyzacją kraju – zostaje wsparta interwencją sił UE (regulacja 1066) i sprawa z głowy (pokojowy scenariusz – poprzez regiony – trwa za długo). W tym kontekście ciekawie brzmi pomysł na konsolidację systemu obrony państw 1-szej prędkości…
Większość z Was, wypowiadając się na ten temat, nie ma wątpliwości, że stoją za tym wszystkim animatorzy Nowego Porządku Świata. Dlaczego weszli w to Niemcy? Prawdopodobnie dostali ofertę doskonale zgodną z ich celami, np. „zarządzanie europejskim terytorium NWO”. Ocenili (Niemcy), że jest to szybsza droga do osiągnięcia celu aniżeli dotychczasowe brnięcie poprzez struktury UE, z takimi krnąbrnymi partnerami jak Polska czy Węgry.
Ofertę uznali za atrakcyjną na tyle, że ryzykują rozpad UE, takiej jaka jest, oraz kwaśną minę Rosji. W tym ostatnim wątku uważam mianowicie, że Rosja nie może oceniać pozytywnie tego rodzaju przekształcenia Europy - w europejskie terytorium NWO – w dalszej perspektywie.  Rosja, podobnie jak Chiny jest naturalnym wrogiem „bloku NWO”. I nie zmieni tego jakaś smakowita propozycja, jaką może przejściowo otrzymać od NWO, np. zniesienie sankcji, pełne otwarcie dla wymiany technicznej  i gospodarczej. No i przy okazji „zneutralizowanie Grupy Wyszehradzkiej”…
Rosjanie są cwani, więc wejdą w to, co się trafi, ale nie mając złudzeń. A my ?
 

Obrazek użytkownika twardek

25-03-2017 [15:42] - twardek | Link:

A my ?
--- tzn. jaką mamy przedsięwziąć obronę wobec takiej perspektywy ?