NIE MA FAKTÓW, SĄ TYLKO INTERPRETACJE ---Nietzsche

Politycy nie rozwiązują konfliktów...oni je wywołują..o ile w III RP istnieją politycy,to w pełni zgoda.

Ta masa istot węglowych,[wiekszość] i wodnych,które nazywamy ludźmi...nie zasługuję na nazwanie ich ludźmi,a już politykami wcale.

To samo dotyczy "dziennikarzy" ,czyli funkcjonariuszy medialnych...nienadających się do  mediów.

Ale "polacy kochają czopki przeciw hemoroidom i podpaski ze skrzydełkami" co obwieszczają nam różne stacje radiowe i telewizyjne...reklamy...polacy kupują w Lidlu,Biedronce i Mediaekspert...
[polacy nie poprawiać]

Otóż twierdzę,że Polaków już prawie nie ma,społeczeństwa też nie ma...Narodu tym bardziej...nie ma !

Są byty zdeterminowane biologicznie w granicach statystycznej istotności o wątpliwym statusie ontologicznym....w skrócie...polactwo dla których ciepła woda w kranie,to szczyt cywilizacji..

PIS cudem wygrał wybory,rok rządzi,robi co może...szybko... bo zaraz będzie za późno.

Ten lud zagłosuje za tym co było,bo było fajnie,...można było kraść miliony,bo za batonik szło się siedzieć.

Jeżeli się pozwala histerycznej opozycji na to co robi...to PIS nie nadaje się do rządzenia "państwem teoretycznym" w stanie wojny...jawnej wojny opozycji z Państwem.

Jestem pesymistą i czarnowidzem...ale chętnie zmienie zdanie :-))

 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

16-02-2017 [20:41] - rolnik z mazur | Link:

Proszę o definicje ! Parę przykładów "dziennikarzy" ,czyli funkcjonariuszy medialnych...nienadających się do ""polacy kochają czopki przeciw hemoroidom i podpaski ze skrzydełkami" Otóż twierdzę,że Polaków już prawie nie ma,społeczeństwa też nie ma...Narodu tym bardziej...nie ma ! Poplątanie z pomieszaniem. w takim małym wpisie można tyle sprzecznych głupot zawrzeć ? Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Tarantoga

17-02-2017 [09:03] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

rolnik z mazur 20.41
Nie będę złośliwy jak Echo 24 i nie napisze---"tylko dla kumatych"...zacytuję S.Lema "Najważniejsze to nie myśleć..."
Proszę Pana,ja wpadam na chwilę i piszę skrótowo...nie będę Panu tłumaczył roli reklam na mizerne umysły 80% polactwa,funkcjonariuszy medialnych też na
wymienię bo za mało miejsca na blogu....a resume o społeczeństwie,Polakach i Narodzie...to aksjomat,albo Pan przyjmie,albo nie...

Obrazek użytkownika eska

16-02-2017 [21:59] - eska | Link:

"byty zdeterminowane biologicznie w granicach statystycznej istotności o wątpliwym statusie ontologicznym"

Absolutnie przepiękne określenie, uwielbiam takie :)))

Obrazek użytkownika Tarantoga

17-02-2017 [09:04] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Socjologia stosowana i teoretyczna :-))

Pzdr.

Obrazek użytkownika Domasuł

16-02-2017 [22:27] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Rozterki czlowieka ktory zwiazal z PiS-em wszystkie swoje marzenia i fantazje. Zupelnie bez sensu. Jesli juz PiS realizuje wizje i fantazje kogokolwiek to jest to ewentualnie pan Kaczynski, ale na pewno nie zaden bloger.