Kukizowanie polityki - niesiołowszczyzna w nowym wydaniu

Pisałam kiedyś o kukizowaniu elektoratu - cofam to. Po bluzgach do Kasi i paru innych wyczynach tego gieroja od damskich wyłącznie zaczepek, no bo od faceta mógłby dostać tak po ludzku w ryjka, nasz Pawełek nie ma nic pozytywnego dla elektoratu. Jest okazja  się zesrać - jest Kukiz. Kukiz to pospolity cham, i jego rąsia z szefem nowoczesnych chamów i warchołów nabiera dzisiaj pewnego znaczenia. Kukizowanie to dzisiaj nowoczesna niesiołowszczyzna. Niesiołowszczyzna jak palikmiotyzm zostały zużyte i wyplute przez łże mendia, świadome że to jest już dla Polaków niestrawne. Podsuwają nam teraz "zbuntowanego antysystemowca" według starego scenariusza. Czy ktoś to kupi? Tak, Nowoczesne POgłowie aż pieje z zachwytu. Pawle, czy o takiej popularności marzyłeś - w takim środowisku: "mazguły i czerskie wymioty i podróby"? Pokaż mi swoich politycznych przyjaciół a ja powiem ci kim jesteś w polityce - to nadal aktualne przesłanie. A ty nie masz jaj Pawle, więc na siłę szukasz ich w pewnych odzywkach vide Kasia z TV Republika etc. Teraz okazuje się że łba do polityki także nie masz. Ciekawe gdzie go zostawiłeś w depozycie? Bo za głupi jesteś i zbyt niedoświadczony na takie zagrywki jakie ostatnio stosujesz. Znam wielu przyzwoitych ludzi którzy wiązali z tobą duże nadzieje - na szczęście oprzytomnieli. Pawle, jak niegdyś Palikot, będziesz tylko bohaterem jednego sezonu - i jak Palikot, odejdziesz w niesławie.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

12-02-2017 [15:39] - Jabe | Link:

Czymże Pani Paweł Kukiz zawinił, że mu Pani tak urąga?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-02-2017 [20:33] - Ula Ujejska | Link:

Jabe

A notkę Pan przeczytał?

Obrazek użytkownika Jabe

12-02-2017 [20:44] - Jabe | Link:

Podpadł Pani tym, że podał rękę chamowi i warchołowi?

Obrazek użytkownika Mind Service

12-02-2017 [15:43] - Mind Service | Link:

Tyle, że PiSowi jest na rękę Kukiz jako cichy sojusznik i raczej nie powinno zależeć, aby ten dołączył do tzw. totalnej opozycji...

Obrazek użytkownika ALTEREGON

12-02-2017 [19:49] - ALTEREGON | Link:

KUKIZ"15 to jak WSI"24 co widać słychać i czuć z daleka , ale udaje że antysystemowy i to wykorzystuje PiS jako listek figowy lub papier toaletowy który wpycha opozycji totalnej w ryj .
Jak doszło do krytycznego momentu dla przetrwania rządu przy głosowaniu nad Ustawą Budżetową wtedy Kukiz wykonał rozkaz przyłączenia się do opozycji totalnej i chciał powtórnego głosowania nad budżetem pod pozorem potwierdzenia kworum , nawet zabronił swoim posłom wyznaczonym do liczenia głosów pobyt na Sali Kolumnowej , dwoje z jego posłów głosowało wbrew niemu z czego jeden poseł Rafał Wójcikowski nie żyje .
Po roku 2000 - Samoobrona , Liga Polskich Rodzin , Ruch Palikota , Stonoga , Nowoczesna . KUKIZ"15 - to wszystko antysystemowcy pragnący immunitetu .
Jestem pewien , że te bandy zostały ulepione przez WSI w celu utrzymania odpowiedniej większości parlamentarnej lub rozbijania większości parlamentarnej gdy jest dla WSI nieodpowiednia .

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-02-2017 [20:36] - Ula Ujejska | Link:

@Mind Service

W Kukiz15 jest sporo przyzwoitych ludzi - i ci są w kręgu naszych zainteresowań :)

Obrazek użytkownika Domasuł

12-02-2017 [15:57] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Co do wrozenia na temat przyszłości - pomine, bo przyszłości nie da się przewidzieć. Natomiast Kukiz to niestety duzy zawod. Nie wiem, czy od początku był sterowany - to nie ma znaczenia - ważne ze widać po jego czynach co to za jeden. Po pierwsze miał szanse zrobić polityczny kapital na debilach z totalnej opozycji, tymczasem jego notowania stoja w miejscu. Wyglada wiec na to, ze sabotuje własne ugrupowanie. Dobrze by było, żeby ktoś w tym ruchu zastapil Kukiza, ale to oczywiście nie jest możliwe. Kolejna szansa dla Polski polegla w gruzach. Kolejna niewykorzystana szansa. Być może jak się niektórzy z jego ugrupowania zorientują w co gra Pawelek - zasila PiS. To z jednej strony nie jest dobre dla polskiej sceny politycznej, bo potrzebna jest dobra opozycja, ale z drugiej strony może to być jedyne rozwiązanie które nie przyniesie samych szkod.

Obrazek użytkownika Mind Service

12-02-2017 [16:26] - Mind Service | Link:

@Domasul - Nie zasilą PiS-u, prędzej z PiSu odejdą do Kukiza, jak nadal państwo będzie istniało teoretycznie, a Pis będzie tak nieudolny i niekonsekwentny jak dotąd.

Obrazek użytkownika Domasuł

12-02-2017 [16:55] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Chyba nie czytasz tego co piszesz. Poparcie dla PiS-u siega obecnie 40%. Wbrew Twoim wyobrażeniom, PiS rozgrywa sytuacje bardzo umiejętnie. Jeśli patriotycznie i zdroworozsadkowo nastawieni parlamentarzyści Kukiza (a jest tam ich troche, np slodka pani Ela) zauwaza sabotaż Pawelka jego własnego ugrupowania, to nie zostanie im nic innego jak przejście do PiS. Nie wiem, czy tak będzie, ale to miałoby dla mnie sens. Sytuacja jest rozwojowa i będzie coraz bardziej, bo ataki na rząd tylko się nasila. Prawdziwy amok jeszcze przed nami. Za chwile pojawia się męczennicy za wiare (w Czecią Erpe). Just watch.

Obrazek użytkownika xena2012

12-02-2017 [16:19] - xena2012 | Link:

Kukiz wcale nie jest taki głupi jak utrzymuje Autorka bloga.Jego zachowanie to sposób na zycie i przeżycie.Wiadomo ,że najłatwiej a i najdłużej utrzymać się na powierzchni w pozycji niezależnego i antysystemowca,to działa a niewiele kosztuje.Tyle że nikt nie wnika w szczegóły jak to jest z tą niezależnoscią i walką z systemem,o którym Kukiz chyba nic tak naprawdę nie wie.

Obrazek użytkownika Mind Service

12-02-2017 [16:28] - Mind Service | Link:

@Xena2012 - wie. To Kukiz opowiada się za zmianami systemowymi, jak wprowadzenie demokracji bezpośredniej, czy wprowadzenie nowej konstytucji, tyle, że akurat tego własnie PiS nie chce...

Obrazek użytkownika xena2012

12-02-2017 [17:36] - xena2012 | Link:

Kukiz jest mocny tylko w gębie,żeby maluczkim zawrócic swoją bezkompromisowością w łebkach.Przypomina mi Madonnę która chce wysadzać Biały Dom w proteście na wybór Trumpa.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-02-2017 [20:42] - Ula Ujejska | Link:

@Xena2012 Niezależność Pawła Kukiza i anty systemowość ... z rąsią podaną "petrudularom" w tle? Fakt, to tyż sposób na życie.

Obrazek użytkownika michnikuremek

12-02-2017 [16:36] - michnikuremek | Link:

Marian Kowalski mawia, że jak trzeba coś ważnego zdecydować, to Kukiz z kolegami chowają się do kibla... :D

Obrazek użytkownika Domasuł

12-02-2017 [17:08] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Marian Kowalski jest porządnym gościem. I faktycznie nie ma dobrej opinii o Kukizie.

Obrazek użytkownika Valdi

12-02-2017 [19:14] - Valdi | Link:

Kukiz miał być tym czym był Giertych ew. Leper w 2005. Niestety plan się nie powiódł.
Tym niemniej włącza się zawsze do akcji przeciw PIS w momentach przesileń.
Tam jest kilku sensownych ludzi, ciekawe czy mogliby usunąć go z pierwszego planu.
Morawieckiemu się to nie udało .....

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-02-2017 [20:44] - Ula Ujejska | Link:

@Valdi
Oby się udało innym... albo skończą jak sezonowa partyja Palikota.

Obrazek użytkownika Poliszynel

12-02-2017 [21:17] - Poliszynel | Link:

a merytorykę koza zjadła? Co ma tego wynikać? Może tylko to, że nie ma sie do czego odnieść? Emocjonalne epitety ad personam.