Janukowycz człowiekiem roku Wybiórczej?

Zupełnie niedawno gławnyj riedaktor pewnej polskojęzycznej gazetki gdybał, jak by to było wspaniale, gdyby Janukowycz miał horyzonty intelektualne Jaruzelskiego.

No i dziś w nocy otrzymaliśmy potwierdzenie, że Janukowycz istotnie szerokie horyzonty intelektualne posiada, skoro (zapewne gazetkę intelektualnej elity czytając) w ślady Jaruzelskiego poszedł i do władz Rosji z prośbą o zbrojną interwencję się zwrócił.

Człowiek honoru i "Człowiek roku" chyba murowany! A skoro intelektualne horyzonty przejawiły się w formie listu, to może będzie i nagroda "Najki" (w żadnym wypadku "Nika", bo ruskie swoją "Nikę" to akurat za filmy przyznają, więc tu raczej chyba Wajda się załapie)...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Sceptyk

04-03-2014 [15:02] - Sceptyk | Link:

Niezalezna powinna wybrać Orbana na człowieka roku. Nikt tak jak on nie wsparł Ukrainy.
http://blogs.wsj.com/emerginge...