Sądy: Dość zbrodni prokuratury przeciw Polakom!

5 listopada 2013 r. w Sądzie Rejonowym Katowice Zachód odbyło się posiedzenie w sprawie zażalenia Mariusza Cysewskiego na kolejne bezprawne postanowienie prokuratury (sygn. III Kp 497/13). Przewodniczy pani sędzia Beata Niedziela-Bujak. W związku z tym, że w dniu posiedzenia (5 listopada) milicja moskiewska dokonała napadu na dom Adama Słomki, lidera KPN-OP, a dodatkowo sędzia wykluczyła jawność rozprawy przez odmowę zgody na nagrywanie posiedzenia - M. Cysewski złożył wniosek o odsunięcie od sprawy wszystkich sędziów Sądu Rejonowego Katowice Zachód, zarzucając im współodpowiedzialność za przestępstwa prokuratury takie jak to, którego ofiarą padł tego dnia A. Słomka. Rozpatrywanie zażaleń w warunkach terroru rządu okupacyjnego mija się z celem
 
O napadzie Moskali na dom A. Słomki i o jego uprowadzeniu zob. też:
http://www.youtube.com/watch?v=32SdJ7bm_fg
http://naszeblogi.pl/42071-porwanie-adama-slomki-dalsze-informacje
http://naszeblogi.pl/42115-porwanie-slomki-kim-jest-prokurator-wilczynski
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com  
https://sites.google.com/site/wolnyczyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika aiwaplatz

08-11-2013 [15:00] - aiwaplatz | Link:

Gostek winien być ukarany za lekceważenie polecenia Sądu. Sam sie potykam z Seremetem aktualnie w dwóch Sądach i na piśmie mam potwierdzone przez Sądy i samą Prokuraturę 45 błędów i mankamentów sześciu postępowań w jednej sprawie od 2006 roku ale tak bym nie zrobił aby się w zbędną dyskusje wdawać i polecenia nie wykonać. Poza tym uzasadnienie nagrywania było za słabe i łatwe do zbicia, mógł przecież uzasadnić jeszcze koniecznością dokumentowania posiedzenia dla własnych potrzeb, co jest realizacją prawa do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy.
W postępowaniu karnym posiedzenia, na których sąd rozpoznaje sprawy dotyczące bezpośrednio konstytucyjnych praw jednostki, powinny być jawne dla publiczności, w tym dla dziennikarzy - orzekł 28 marca 2012 r. w uchwale Sąd Najwyższy. SN przypomniał, że jawność zewnętrzna nie jest tym samym co prawo uczestnictwa stron w postępowaniu. (sygn. I KZP 26/11).

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski

08-11-2013 [22:17] - Mariusz Cysewski | Link:

Odmowa wykonania bezprawnego polecenia to najprostsza forma oporu. Oporu biernego. Form oporu nie należy stosować na siłę i za każdym razem, (bezmyślnie itd.) - niemniej na bezprawie reagować trzeba. Nie wynika to z lekceważenia kogoś, a z szacunku do samego siebie. Do tego dochodzi potrzeba budowania postaw oporu u ludzi. Polakami wszyscy pomiatają; trzeba pokazać, że łatwo można to uniemożliwić.

A co do uzasadnienia "koniecznością dokumentowania dla własnych potrzeb", to MSZ takich pomysłów trzeba się wystrzegać; ta sprawa nie ma nic wspólnego z prywatą. Nie ma więc żadnych "potrzeb własnych". Choć prawie codziennie jestem w jakimś sądzie, to nie trawię pieniaczy - tych co tam chodzą, albo tam nagrywają dla "potrzeb własnych". Pozdrawiam