Porwanie Adama Słomki - dalsze informacje

KONFEDERACJA POLSKI NIEPODLEGŁEJ
- NIEZŁOMNI

Biuro Prasowe

pokoleniekpn@wp.pl

Katowice, 5 listopada 2013 r.
 

KOMUNIKAT Skandaliczna akcja policji w obronie pomnika „wdzięczności” Armii Czerwonej

 
    
Dziś, tj. 5 listopada (wtorek), o godz. 6.00 rano funkcjonariusze policji wyłamali drzwi do mieszkania Przewodniczącego KPN-Niezłomni Adama Słomki w Katowicach (w bloku na Osiedlu Tysiąclecia – budząc przy tym kilkuset lokatorów).

Ekipa policji dokonała rewizji i zatrzymania Adam Słomki na podstawie nakazu prokuratora Jarosława Wilczyńskiego pod zarzutem „poniżenia pomnika" okupacyjnej armii sowieckiej kilka miesięcy temu podczas wiecu KPN w Katowicach.

Po przewiezieniu  na komendę policji na ul. Lompy stawił się obrońca mec. Janusz Margasiński. Przesłuchanie trwało niespełna 5 minut (!) Liderowi Konfederacji przedstawiono dwa zarzuty: poniżania pomnika armii okupantów oraz zamiaru rzekomego kopnięcia policjanta broniącego pomnika w … krocze. 
 
Adam Słomka został zaraz zwolniony.

Ostatnie wyłamanie drzwi do mieszkania Adama Słomki dokonała SB w stanie wojennym w celu internowania.

Dysponujemy filmem video HD z akcji policji (wyłamanie drzwi i zatrzymanie lidera Konfederacji) do bezpłatnego wykorzystania.

Zdjęcia można publikować za podaniem źródła: KPN-NIEZŁOMNI.

 
Biuro Prasowe KPN-NIEZŁOMNI

    (-) Ireneusz Wolański

Telefon kontaktowy A. Słomki, tel. 601 64 60 80

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mada

05-11-2013 [21:34] - mada | Link:

Jakaś nienawiść do wszystkiego co polskie.

Obrazek użytkownika Sir Winston

05-11-2013 [21:51] - Sir Winston | Link:

samych w obronie Adama Słomki.
Mam wrażenie, że albo ta banda naprawdę zaczęła się czuć tak pewnie, albo chce załatwić co się da, zanim to ich zaczną wsadzać.

PO co w ogóle jakiekolwiek pozory państwowości, POlska jest po prostu kondominium, a jej tubylcze gubernatorstwo wysługuje się z brązowym nosem obu panom, szanując tylko ICH państwowość i ICH prawo.

Obrazek użytkownika Ma-Dey

05-11-2013 [22:12] - Ma-Dey | Link:

że posłużę się innym przykładem-gdyby w jakiś kraju arabskim sprofanowano  Osobę Proroka poprzez taka "instalacje artystyczna "  jak dokonał tego "polski" artysta na Osobie Chrystusa, to ów artysta nie przeżyłby minuty po wyjściu z profanum-to ich sposób na załatwianie takich "wybryków". A u nas co..?-jutro będzie demonstracja pod Zachętą, zobaczymy ilu katolików się doczekamy pod budynkiem galerii.
Jestem pewien że gdyby nawet postawiono na nowo Lenina pod Huta to i tak niewiele osób by się  na to obruszyło-tacy jesteśmy. A.Słomka jest ofiarą sowietyzacji Polski , a nie tylko reżimu "TuskaczyBuzka.".!

Obrazek użytkownika kris przybysz

05-11-2013 [22:42] - kris przybysz | Link:

gebelsowcy-stalinowcy-szechterowcy-banderowcy, czyli prowokatorzy od sienkiewicza trenują przed 11 listopada.