Odpieprzcie się od Warszawy

Poseł z Zielonej Góry (a skądinąd także profesor z Łodzi):
Należy zignorować tę awanturę polityczną i broń Boże nie iść na referendum! Chciałbym, by Wałęsa [który stwierdził, że mieszkańcy Warszawy mogą zagłosować w referendum za pozostawieniem prezydent na stanowisku] przemyślał i nie mówił takich rzeczy, bo działa na korzyść PiS!
 
Premier z Sopotu (a skądinąd poseł z Warszawy, a przedtem poseł z Gdańska):
Zwolennicy prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz nie powinni iść na referendum, którego celem jest jej odwołanie. … w przypadku referendum nieuczestniczenie w referendum nie jest bojkotem, tylko jest stanowiskiem, jakie obywatel prezentuje. … Kto idzie na referendum, przysparza szans tym, którzy chcą odwołać urzędującego prezydenta. Kto zostaje tego dnia w domu, mówi: „prezydent miasta jest w porządku, nie uczestniczę w referendum, którego celem jest odwołanie, nie wybór prezydenta”. … Wydaje mi się to logiczne i zupełnie zrozumiałe.
 
Poseł z Chrzanowa (a skądinąd cieć z Krakowa i rzecznik prasowy rządu premiera z Sopotu):
Bardzo nie chciałbym obudzić się w Warszawie rządzonej przez Antoniego Macierewicza czy kogokolwiek z PiS-u. Bardzo bym nie chciał, żeby w poniedziałek po referendum w Warszawie cieszył się Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, ojciec Tadeusz Rydzyk. Dlatego konsekwentnie do niedzieli będziemy zniechęcać warszawiaków do tego, żeby w tym referendum wzięli udział.
 
A odpieprzcie Wy się wszyscy od Warszawy!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mostol

08-10-2013 [12:58] - mostol | Link:

na te kilkanaście miesięcy do wyborów: audyt wszystkich przetargów Bufetowej i start po wyborach z czystym kontem.

Obrazek użytkownika dogard

08-10-2013 [16:12] - dogard | Link:

sprawa audytu jest wlasciwie w lapach POlszewii--nawet j4zeli za rok wybory w wawie wygra PiS TO NA PELNY PRZEGLAD MALO CZASU.Wycinkowe kontrole moga cosik z tego ujawnic, co jest tajemnica poliszynela przy przetargach.

Obrazek użytkownika mostol

08-10-2013 [16:47] - mostol | Link:

chyba, że coś im się wymknie spod kontroli.