Gertych zidiociał do końca

  Wczoraj w TVN24 w "Faktach po Faktach" był mecenas Roman Giertych. Nic nowego. Częsty bywalec tamtejszego saloonu. Słuchałem piąte przez dziesiąte, bo wiadomo że nic mądrego nie powie. Ciekawe tylko było to iż redaktor go przedstawił jako"pełnomocnika niektórych rodzin smoleńskich”. No i przyznam się, umknęła mi ta sensacyjna wiadomość. Na szczęście sam R.Giertych chwali się tym na swoim profilu facebookowym:
Roman Giertych - strona oficjalna
Komentarz nt "ekspertów" również na Onecie:
(zaopatrzony w takie zdjęcie)
giertych
    (Chyba z Libickim mają jednego fotografa)

Giertych ujawnia nieznane fakty nt. jednego z ekspertów Macierewicza   -  TADADAM ! Sensacja !
        Napięcie rośnie i cóż czytamy:
- Jeśli chodzi o jednego z ekspertów zespołu Macierewicza, to w jednej z prowadzonych przeze mnie spraw pojawił się dowód, że z jego komputera były wysyłane komentarze o charakterze antysemickim – ujawnił w programie "Fakty po Faktach" mecenas Roman Giertych. To jego odpowiedź na porównanie krytyki tych naukowców przez media do prześladowania inteligencji żydowskiej z 1968 roku.

No normalnie afera wszech czasów. Człowiek który należał do LPR często przez ten sam TVN oskarżany o antysemityzm, teraz specjalista od uboju rytualnego.
  Myślę że kompetencje już tego macierewiczowskiego eksperta zostały całkowicie już zmiecione w proch dzięki temu sensacyjnej informacji.
Beka z Giertycha

Ale jeszcze coś . To mi w ucho wpadło. Giertych jest do tego bardzo dowcipny. Nawiązując do zawodu ojca i katastrofy smoleńskiej powiedział : Po lesie zwyczajnie się nie lata. No dowcip przedni i słuszna uwaga. Ciekawe czy ten rodzaj humoru podzielają rodziny które niby reprezentuje?

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika łucyna

20-09-2013 [10:44] - łucyna | Link:

przeca on od zawsze był idiota !!!

Obrazek użytkownika To ya

20-09-2013 [18:05] - To ya | Link:

No właśnie, idiotą był i już mu tak zostanie na zawsze.

Obrazek użytkownika Temu Misiu

20-09-2013 [11:58] - Temu Misiu | Link:

- należy słuchać (wysłuchać) uważnie, aby wiedzieć co powiedzieli do Twego sąsiada, kierowcy tramwaju, sklepowej. Taki przystojniak, jak Romek nie "paple" w rado i TV. On rzuca hasła, kody, kostki puzzli, które poskładane z różnych źródeł dadzą obraz: "Śliczna nasza zielona wysepka, tylko tego podłego "Maciara" trzeba wyrzucić".
Trzeba walić im w te puzzle, rozdmuchiwać kartoniki.

Obrazek użytkownika Marcus Polonus

20-09-2013 [16:23] - Marcus Polonus | Link:

to akurat w momencie kiedy przyszło mu dać rozum, wypadła przerwa na drugie śniadanie, no a potem nie chciało mu się już włazić na drabinę i tak już zostało...

Obrazek użytkownika xena2012

20-09-2013 [22:17] - xena2012 | Link:

nie ma nawet grama rozumu.Matka Natura jednak potrafi byc bezwzględna.

Obrazek użytkownika ba.a

07-01-2014 [18:32] - ba.a | Link:

On taki szczęśliwy,radosny,oddany.I taki wysoki,jak nikt.